Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαρή τι να μου στείλεις?η δουλειά του πατέρα μου είναι αυτή!!τα έχω μέσα στο σπίτι μου καθημερινά!!

θέλω γλυκό όμως!!!!!

αχχχ μακάρι να μπορούσα να ήμουν κι εγώ εκεί την κυριακή!!αυτοκαλέστηκα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρή τι να μου στείλεις?η δουλειά του πατέρα μου είναι αυτή!!τα έχω μέσα στο σπίτι μου καθημερινά!!

θέλω γλυκό όμως!!!!!

αχχχ μακάρι να μπορούσα να ήμουν κι εγώ εκεί την κυριακή!!αυτοκαλέστηκα!!

και που να το ξερω εγω μωρε!!:confused: ελα εσυ και θα σου φτιαξω μουσακα!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεεεεεεεεεραα

Πολύυυυυυυυυ γρήγορο γειά γιατί αν μπορούσαν θα με απέλυαν από τη δουλειά:cool:

Δεσππππππππππππ πουρεϊτορ έγινες 35???

Να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με την αλλεργία της μικρής δεν ξέρω τι σκατά γίνεται..... Της εδωσα ξανά γάλα κ ξαναέκανε διάρροια κ με βλένες περικαλώ!!Φουλ σετ!!!!!

Εγώ πάλι έχω από χτες ένα πόνο αριστερά κ ανάμεσα σε αφαλό - κοκκαλο λεκάνης που με έχει τσακίσει... Πηρα μπουσκοπαν πλας για να μπορέσω να κοιμηθώ... Το γιατρό που πήρα τηλ μου είπε μαλλον εντερο αλλά να το παρακολουθούμε....Το είχε καμμιά σας???

Ειρήνακι περαστικά με τις παλιοιώσεις....

Ρε σαλλονικιές μηπως να το πουμε το καφε 450 χλμ βόρεια αντί για 10ο μηνα????

Τα λέω από ζήλεια να ξέρετε μου αρέσει απίστευτα η θεσσαλονικη (Δεν ειμαι κ αθηναια....)... κ η μικρή παίζει με τα νευρα μου αφού κάθε βράδυ για να κοιμηθεί θέλει να της τραγουδήσω το ωωωωωωωωω .......ωωωωωωωωωω.... ωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...

ωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωω

οοοοοοοοοοομορφηηηηηηηη θεσσαλονίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικηηηηηηηηηηηη!!!

Ελα παναγία μου.... !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα λέω από ζήλεια να ξέρετε μου αρέσει απίστευτα η θεσσαλονικη (Δεν ειμαι κ αθηναια....)... κ η μικρή παίζει με τα νευρα μου αφού κάθε βράδυ για να κοιμηθεί θέλει να της τραγουδήσω το ωωωωωωωωω .......ωωωωωωωωωω.... ωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...

ωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωω

οοοοοοοοοοομορφηηηηηηηη θεσσαλονίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικηηηηηηηηηηηη!!!

Ελα παναγία μου.... !!!!!!!

Τι ανωμαλίες είναι αυτές; Τι το ποτίσατε το παιδί; Τσίπουρο;;; :mrgreen::tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεεεεεραα

Πολύυυυυυυυυ γρήγορο γειά γιατί αν μπορούσαν θα με απέλυαν από τη δουλειά:cool:

Δεσππππππππππππ πουρεϊτορ έγινες 35???

Να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με την αλλεργία της μικρής δεν ξέρω τι σκατά γίνεται..... Της εδωσα ξανά γάλα κ ξαναέκανε διάρροια κ με βλένες περικαλώ!!Φουλ σετ!!!!!

Εγώ πάλι έχω από χτες ένα πόνο αριστερά κ ανάμεσα σε αφαλό - κοκκαλο λεκάνης που με έχει τσακίσει... Πηρα μπουσκοπαν πλας για να μπορέσω να κοιμηθώ... Το γιατρό που πήρα τηλ μου είπε μαλλον εντερο αλλά να το παρακολουθούμε....Το είχε καμμιά σας???

Ειρήνακι περαστικά με τις παλιοιώσεις....

Ρε σαλλονικιές μηπως να το πουμε το καφε 450 χλμ βόρεια αντί για 10ο μηνα????

Τα λέω από ζήλεια να ξέρετε μου αρέσει απίστευτα η θεσσαλονικη (Δεν ειμαι κ αθηναια....)... κ η μικρή παίζει με τα νευρα μου αφού κάθε βράδυ για να κοιμηθεί θέλει να της τραγουδήσω το ωωωωωωωωω .......ωωωωωωωωωω.... ωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...

ωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωω

οοοοοοοοοοομορφηηηηηηηη θεσσαλονίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικηηηηηηηηηηηη!!!

Ελα παναγία μου.... !!!!!!!

που εισαι μαρη εγκυος; χαθηκες παλι. καλα ανωμαλο εισαι παιδι μου; τι τραγουδια ειναι αυτα που μαθαινεις στο παιδι; :mrgreen::mrgreen: εμενα με εχει πρηξει με τα καβουρακια! συνεχεια τραγουδαμε κιοοοοολοοοο κλαινε τα καημεεεενααα!!! (ειδικα το κιοοοολοοοοο το λεει συνεχεια!και μου τη δινει αυτο το τραγουδι!:evil:)

για τους πονους που λες ειναι πολυ συνηθισμενοι,εγω τους ειχα συνεχεια. ειναι απο το εντερο κυριως, μη φρικαρεις.(πρωταρα εισαι βρε και αγχωνεσαι;)

με τη λυδία τι γινεται ρε γαμωτο; αμαν ρε παιδι μου! πηρες κανα ντοκτορι να ρωτήσεις; μηπως πρεπει να της τα βαζεις στη διατροφη της πιο αργα; ξερω και εγω δηλαδη αλλα αμαν πια! ποτε θα ηρεμησει η μικρη;

σημερα ηρθε ο μαεστρος και φαγαμε τις γαριδες (ακομα τρωω δηλαδη) και μου εφερε μια τουρτα που δεν περιγραφεται...το κερατο μου εχω φαει 3 κομματια!:evil:

ο γιαννος ειναι απιστευτος! παιζανε μια χαρα με το μελινακι (με εξαιρεση τις εξαρσεις μελινας τυπου ¨"οσι κουταλα μου!!μελίνααααςςς!!!":mrgreen::mrgreen:

η ιωαννα μας την εκανε αφου αρρωστησε το λουκουμακι... που εισαι τζοανναααα;;ολο το απογευμα ελεγα να σε παρω τηλ να δω πως ειναι το παιδι και τελικα το ξεχασα!:oops::oops::oops:ειμαι απαραδεκτη..:oops::oops:

μιλησα και με ιρεν και ο μπομπος της ειναι με πυρετο:( μιλαμε απιστευτη ταλαιπωρια τοσο καιρο το μικρο ρε γμτ....τι γκαντεμια...:|

αυταααα....παω να φαω λιγη τουρτιτσα εχω κανα 2ωρο να δοκιμασω:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθε ο μαεστρος και φαγαμε τις γαριδες (ακομα τρωω δηλαδη) και μου εφερε μια τουρτα που δεν περιγραφεται...το κερατο μου εχω φαει 3 κομματια!:evil:

Κατηγόρησέ μας τώρα που εσύ ΞΕΚΟΙΛΙΑΣΤΗΚΕΣ;;; Με άδεια χέρια θα ερχόμουν δηλαδή; :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατηγόρησέ μας τώρα που εσύ ΞΕΚΟΙΛΙΑΣΤΗΚΕΣ;;; Με άδεια χέρια θα ερχόμουν δηλαδή; :mrgreen:

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ η τουρτιτσα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν ντρέπεστε?τρώτε, πίνετε!!!!!!!!!!!!αχχχχχ προσπαθώ να κάνω δίαιτα λέμε!!!!!!!!

περαστικά ειρηνάκι στα μπουμπούκια σου!!

γιουπάκι και στο δικό σου,το καημένο μου όλο κάτι το πειράζει!!παλιοαλλεργίες!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ!Αχ!! τι έχασα ρε γμτ!!!

Καλα περασατε κοριτσάκια????

Εμεις πήξιμο................................ Μεχρι και τωρα μου κάνει πυρετό μεχρι 39,6!!!

Ευτυχως ειναι τόσο ησυχος και βολικος το παιδάκι μου κιχ δεν κάνει!!!!!

Αυτα βρε κορίτσια...


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Πήγα στο γιατρό:

SEXY PINK!!!!!!

Μου ζήτησε να κάνω υπέρηχο καρδιας εμβρίου....λόγω του ότι έχω κλείσει τα 35 λέει....

Κατά τα άλλα σκ...α!Κόλλησα τη μικρή την ίωση που είχα εγώ κ είναι χάλια!!

Αλλά το χάλια της υπόθεσης είναι πως πριν να εκδηλώσει την ίωση έκανε πολυ αλλά πολύ εμετο ενώ κοιμόταν (ω ναι) κ δεν ξύπνησε (ω ναι)!!!

Πήγα εγώ όμως να την τσεκάρω μιας κ άκουσα ένα βηχαλάκι που συνοδευτικε από ένα κλαματάκι 1 δευτερολεπτου...

Αν κοιμόμουν δεν θα ξυπνουσα.....

κ την βρήκα μεσα στον εμετο από πανω μέχρι κάτω να κοιμάται.....

Σορυ για την περιγραφή αλλά σας το λέω να το ξέρετε οτι μπορεί να συμβεί κ αυτό.....

Ιωάννα εσεις οκ??

Εντιτ: Ειρηνάκι τα δικά σου τι λένε? Συνηλθαν??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...