Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

ψιτ ψιτ!!!!

Εδώ είμαι!!!!

Τι κάνεις?????

Εμένα ακόμα δεν έχει κοιμηθεί.....

Καληνυχτιζει όλα τα δωμάτια,τα παιχνίδια του τα παραμύθια του και γενικά οτι βρει μπροστά του!!!!! Μες την τρελλή χαρά!!!!

Εγω πάλι κουτουλάω!!!

που εισαι φιλεναδα;τι κανει μωρε το τρελο αγορι! ακομα ξυπνιο;εμενα η μικρη ηρθε στις 9 και μου λεει: μάνα!! νανι τελω!!!καινουγιο κεβατι οχι μαμας-μπαμπα!πάμε! (τωρα που ηταν αρρωστο το μικρο και κοιμοταν στο δωματιο μας μας ειχε κατσικωθει και η κυρια..σημερα που τον πηγα στο δωματιο του ηθελε και αυτη να παει στο δικο της...ευτυχως γιατι με εχει πεθανει στην κλωτσια τοσες μερες:?) και το σκατο ακουσε εμενα να λεω μανα τη μητερα μου και ετσι με φωναζει τωρα!μην της πω καμια κουβεντα!:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να ρωτησω κατι; φτιαχνουν παζλ τα μικρα σας; σημερα με κουφανε λιγο η μικρη και σκεφτομαι μηπως ειμαι χαζη και τη βλεπω πολυ μωρο ακομα...

της πηρα τα χριστουγεννα πρωτη φορα παζλ (κομματια κανονικα σε βιβλιο) με 6 κομματια και τα φτιαχνει πλεον πολυ γρηγορα...πηγα λοιπον και της πηρα το σαββατο ενα βιβλιο με 8 διαφορετικα παζλ των 12 κομματιων (και πιο μικρα κομματια απο τα προηγουμενα)...της το εδωσα χθες και σημερα το πρωι εφτιαξε τα 4 πρωτα παζλ σε ενα μισαωρακι! μηπως ειμαι βλαμμενη και δεν ξερω τι παιχνιδια πρεπει να της δινω;εννοειται οτι το πηρα για να τη δυσκολεψω αυτο....εσεις τι παιχνιδια εκπαιδευτικα τους παιρνετε;

Link to comment
Share on other sites

δεσποινάκι πάρε κι άλλα τρελαίνονται γι'αυτά!! δες τα βίντεο που έχω ανεβάσει στο φέις,από το καλοκαίρι τα λύνει η έλλη...είναι πονηρά!!!σήμερα ανέβασα κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

δεσποινάκι πάρε κι άλλα τρελαίνονται γι'αυτά!! δες τα βίντεο που έχω ανεβάσει στο φέις,από το καλοκαίρι τα λύνει η έλλη...είναι πονηρά!!!σήμερα ανέβασα κι άλλο.

Τα ειδα αλλα δεν λεω αυτα.λεω κανονικα παζλ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγχωθηκαν ολοι, αγχωθηκε και το γιουπακι...ελεος!!! αμα φυσηξει λιγο θα την ψαχνουμε τη λιβυη....

Χαζο.....

Πω πω μαεστρια περαστικά...

Τι άλλα ρε παιδια??

Η μικρή με άχει τρελάνει... Βγάζει συνεχώς κάτι φοβίες για πράγματα που κάνουν θόρυβο... πχ μούλτι...

λογικό θα μου πείτε αλλά έχει γίνει τόσο έντονος αυτός ο φόβος που χτες πέταξε την πάνα που πήγα να της βάλω επειδή είχε πάνω μια αγελάδα κ δεν την ήθελε λέει επειδή κάνει θόρυβο μμμμμουυυ .........

Link to comment
Share on other sites

Χαζο.....

Πω πω μαεστρια περαστικά...

Τι άλλα ρε παιδια??

Η μικρή με άχει τρελάνει... Βγάζει συνεχώς κάτι φοβίες για πράγματα που κάνουν θόρυβο... πχ μούλτι...

λογικό θα μου πείτε αλλά έχει γίνει τόσο έντονος αυτός ο φόβος που χτες πέταξε την πάνα που πήγα να της βάλω επειδή είχε πάνω μια αγελάδα κ δεν την ήθελε λέει επειδή κάνει θόρυβο μμμμμουυυ .........

ειναι της ηλικιας.και εμενα τα ιδια κανει.ξαφνικα φοβαται σκουπα πιστολακι μιξερ και γενικα οτιδηποτε κανει θορυβο....θα μας τρελανουν...

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου τα φοβότανε παλιότερα. Τώρα δε μασάει. Φοβάται το σκοτάδι όμως, δεν πάει σε δωμάτιο χωρίς αναμένο φως, μας φωνάζει να πάμε να το ανάψουμε!

Δεσποινάκι τι κάνεις; Συνήλθε ο μικρός;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι ο δικός μου δεν φοβαται τίποτα!!!

Μόνο το κράνη!!! Του φαινεται περιεργο!!

Εχω βιντεο που φόρεσε ο Γιώργος κράνος και το καημενο πηγε απο συγκοπή!! τρελό γέλιο!!

Α!!! και τον Αγιο Βασίλη!!!!

Σκοταδι,μουλτι,πιστολάκι κτλ δεν μασάει!!!

Εμένα Δεσποινα παζλ δεν κάνει...

Δεν εχουμε δοκιμάσει και ιδιαιτερα. Αλλά θέλω να του πάρω να ξεκινησουμε!!!

Πιο πολύ με σχηματα παίζουμε!! και παραμυθια φυσικά!!!

Βεβαια το αγαπημένο μας είναι η κουζίνα του!!!!

Μας κάνει καφε,γαλα,φαγητο και φυσικα τα τρώμε όλα!!!

Επίσης μιλάει πλέον ακαταπαυστα!!!! Σε βαθμό να σπάει νευρα!!! Έχει πλάκα όμως!!!

π.χ την Κυριακή Δέσποινα μπορεί και να ειπε το παρακάτω ισα με 30 φορες....:

Μεινα που είναι Μείνα!! Πάω Μεινα παιτσω!!

Φιάκι ζωσω Μεινα!!!

Ο ερωτιάρης μου όλο φιλιά είναι!!!!

Μαεστρια περαστικά!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι ο δικός μου δεν φοβαται τίποτα!!!

Μόνο το κράνη!!! Του φαινεται περιεργο!!

Εχω βιντεο που φόρεσε ο Γιώργος κράνος και το καημενο πηγε απο συγκοπή!! τρελό γέλιο!!

Α!!! και τον Αγιο Βασίλη!!!!

Σκοταδι,μουλτι,πιστολάκι κτλ δεν μασάει!!!

Εμένα Δεσποινα παζλ δεν κάνει...

Δεν εχουμε δοκιμάσει και ιδιαιτερα. Αλλά θέλω να του πάρω να ξεκινησουμε!!!

Πιο πολύ με σχηματα παίζουμε!! και παραμυθια φυσικά!!!

Βεβαια το αγαπημένο μας είναι η κουζίνα του!!!!

Μας κάνει καφε,γαλα,φαγητο και φυσικα τα τρώμε όλα!!!

Επίσης μιλάει πλέον ακαταπαυστα!!!! Σε βαθμό να σπάει νευρα!!! Έχει πλάκα όμως!!!

π.χ την Κυριακή Δέσποινα μπορεί και να ειπε το παρακάτω ισα με 30 φορες....:

Μεινα που είναι Μείνα!! Πάω Μεινα παιτσω!!

Φιάκι ζωσω Μεινα!!!

Ο ερωτιάρης μου όλο φιλιά είναι!!!!

Μαεστρια περαστικά!!!!

ερωτας παιδι μου!!!ερωτας!!! και η δικια μου ακομα και χθες παιτσω με νωνανινο ελεγε!!! ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑ!!!!:lol::lol:

Λοιπον χθες πηγα το μικρο στην παιδιατρο και τη ρωτησα με την ευκαιρια για παιχνιδια εκπαιδευτικα και μου ειπε οτι εκτος απο παζλ (μεχρι 16 κομματια μου ειπε οχι παραπανω τωρα) υπαρχει λεει ενα παιχνιδι των αισθησεων της haba που ειναι πολυ καλο για αυτες τις ηλικιες.θα το ψαξω και θα σας πω ποιο ειναι ακριβως.

επισης εξετασε τη μελινα σε σχηματα χρωματα και αριθμους και μας ειπε οτι ειναι σουπερ! το σκατο της ειπε 5 σχηματα! 4 χρωματα! και τους αριθμους απο το 1 εως το 7 (χωρις το 3!:lol::lol:δεν της αρεσει καθολου το 3! αναγνωρισε και στο χαρτι το 1 2 4 και 7!:Pπερηφανια η μανα δεν λεγεται!

της εβαλε και της φωνες στο εμβολιο του μπεμπη!!!! οχι πειατσεις μπεμπη!!!οχι!!!! τι κανει κυρια μπεμπη μαμα;οχι πειάτσει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εδώ ήλιο!!πάλι καλά!!

άσε τι τραβάμε με τα γοβάκια!!τα πλαστικά λες?δεν της χωρούσαν τα πόδια και να επίμενει να τα βάλει,οπότε τις έκοψα μερικά από τα σκοινάκια και της τα στρίμωξα τα πόδια΄...

στο βίντεο φοράει τις γόβες της ανηψιάς του χάζμπαντ!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο καιρός είναι τέλειος!!!!! Για καφέ βόλτα και ψώνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο στη Μελίνα!!!!!! Αστέρι!!!!

Να μας πεις ποιο εκπαιδευτικό είναι....

Κι εγω σήμερα΄πήρα 4 παζλ με 6 κομμάτια και σχηματα για να δουμε τι θα κάνει......

Μπλοκ, μπογιες κτλ.....

Ειμαι απογευματινη σήμερα και πλήττω απιστευτα δεν εχει και δουλεια......

Για ποια γοβάκια λέτε??? Στο fb μαλλον ε???? Εγω δεν έχω και χάνω κάτι τέτοια!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο καιρός είναι τέλειος!!!!! Για καφέ βόλτα και ψώνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο στη Μελίνα!!!!!! Αστέρι!!!!

Να μας πεις ποιο εκπαιδευτικό είναι....

Κι εγω σήμερα΄πήρα 4 παζλ με 6 κομμάτια και σχηματα για να δουμε τι θα κάνει......

Μπλοκ, μπογιες κτλ.....

Ειμαι απογευματινη σήμερα και πλήττω απιστευτα δεν εχει και δουλεια......

Για ποια γοβάκια λέτε??? Στο fb μαλλον ε???? Εγω δεν έχω και χάνω κάτι τέτοια!!!

βαρεθηκα να σου λεω να βαλεις fb αλλα τωρα δεν με νοιαζει αφου σε τρωω στη μαπα:tongue::tongue:

σουπερ ο καιρος σουπερ! βολταρουμε συνεχεια! χθες μουδανια για φαι καφε κουνιες και θαλασσα, σημερα στα πλατανακια στο πανοραμα (μπραβο στη μαεστρια που μου το εμαθε, πααααρα πολυ ομορφα!) ειχε και ζωα (παπιες,ελαφια, κουνελια κοτες κατσικες! η μικρη τρελαθηκε! κατι τετοιες μερες δεν μου λειπει καθολου η αθηνα:mrgreen:

ρε παιδιααα...εχω αρχισει να περναω πολυ ωραια στη σαλονικα!:D

ιωαννα το παιχνιδι το βρηκα ειναι σειρά, σου βαζω μερικα

http://www.toys.gr/site.php?&file=productdetails.xml&id=15701&categoryid=45&supplier=&agegroup=&pricerange=

http://www.toys.gr/site.php?&file=productdetails.xml&id=15700&categoryid=50&supplier=&agegroup=&pricerange=

http://www.toys.gr/site.php?&file=productdetails.xml&id=11095&categoryid=54&supplier=&agegroup=&pricerange=

παιχνιδια της haba στη θεσ/νικη εχει στην ανεμη, στη λιλιπουπολη και στο πινοκιο

http://www.toys.gr/site.php?&file=pages.xml&catid=4

http://www.lilipoupoli-toys.gr/catalog/index.php

http://www.kid4u.gr/paidika-paixnidia/pinokio-2/

ειρηνη στην αθηνα εχει στο μαγαζι κοντα στο παλιο μου σπιτι (κλαψ:() στη βορειου ηπειρου που σου ελεγα με τα τελεια παιχνιδια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...