Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!

Σε αρεσει τωρα η Σαλόνικα εεε?????? και που να καλοκαιριάσει!!!!!!

Ρε Δεσποινάκι αυτα λένε απο 4 ετων......

Εδω τα παζλ που πήραμε τα κανω τελικά εγώ κι αυτος χτυπάει παλαμάκια και μου λέει μπράβοοο μαμά!!!

Πάει να βάλει ένα και κατευθειαν λέει ¨ζεν μπορώ!!¨ να δουμε θα τα καταφέρει στην πορεία???

Σημερα θα πάμε στον παιδικό οικογενειακώς για να κάνουμε μια δραστηριότητα με το παιδί μας............. δεν ξέρω όμως τι....


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πήγες στα Πλατανάκια καλέ; Κρύο δεν είχε; Αχ εσείς οι αθηναίοι, δεν μπορείτε να κάτσετε σπίτι καθόλου!

Άντε, να μάθεις κι άλλα κατατόπια, να μας πας κι εμάς. ;)

Καλημέρα σας.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ξεπορτίζει συνεχεια.....................

Α πα πα πα!!!!

καλημερα!

ετσι ειναι τα υδροχοακια,δεν μπορουν κλεισμενα μεσα!

τι κανετε?εμενα εχει μυξουλες η μικρη,1 βδομαδα τωρα,αλλα εχει καλο καιρο και την παω στις κουνιες.

παζλ δεν της εχω παρει κι εγω,και με βαλατε σε σκεψεις να παω να της παρω..


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ερωτας παιδι μου!!!ερωτας!!! και η δικια μου ακομα και χθες παιτσω με νωνανινο ελεγε!!! ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑ!!!!:lol::lol:

Λοιπον χθες πηγα το μικρο στην παιδιατρο και τη ρωτησα με την ευκαιρια για παιχνιδια εκπαιδευτικα και μου ειπε οτι εκτος απο παζλ (μεχρι 16 κομματια μου ειπε οχι παραπανω τωρα) υπαρχει λεει ενα παιχνιδι των αισθησεων της haba που ειναι πολυ καλο για αυτες τις ηλικιες.θα το ψαξω και θα σας πω ποιο ειναι ακριβως.

επισης εξετασε τη μελινα σε σχηματα χρωματα και αριθμους και μας ειπε οτι ειναι σουπερ! το σκατο της ειπε 5 σχηματα! 4 χρωματα! και τους αριθμους απο το 1 εως το 7 (χωρις το 3!:lol::lol:δεν της αρεσει καθολου το 3! αναγνωρισε και στο χαρτι το 1 2 4 και 7!:Pπερηφανια η μανα δεν λεγεται!

της εβαλε και της φωνες στο εμβολιο του μπεμπη!!!! οχι πειατσεις μπεμπη!!!οχι!!!! τι κανει κυρια μπεμπη μαμα;οχι πειάτσει!!!

:-D:-D

μπραβο στο μελινακι!ειναι πανεξυπνη!

κι εμενα ξερει τα πιο πολλα χρωματα,μετραει μεχρι το 10,αλλα ξεχναει το 5!

τα σχηματα της βαζω με τα ζουζουνια,αλλα ξερει μονο τον κυκλο,το κουλουρακι δηλαδη,που το κανει κιολας,την καρδια και το αστερακι.

μ'αρεσει που λεει δυσκολες λεξεις,οπως κοκκινοκουφιτσα!στην αρχη ελεγε κοκολοκουφιτσα!:mrgreen:


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

:-D:-D

μπραβο στο μελινακι!ειναι πανεξυπνη!

κι εμενα ξερει τα πιο πολλα χρωματα,μετραει μεχρι το 10,αλλα ξεχναει το 5!

τα σχηματα της βαζω με τα ζουζουνια,αλλα ξερει μονο τον κυκλο,το κουλουρακι δηλαδη,που το κανει κιολας,την καρδια και το αστερακι.

μ'αρεσει που λεει δυσκολες λεξεις,οπως κοκκινοκουφιτσα!στην αρχη ελεγε κοκολοκουφιτσα!:mrgreen:

σουπερ η αγγελα!!!:-D:-D:-D:-D:-D

εμενα ακομα λεει και κουλες λεξεις...το φομαβαι π.χ. το λεει τουτάσω!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ταιριάξαμε και στο ζώδιο. Ίδια μούρλα! Εγώ που 'χω ΚΑΙ τον χάζμπαντ Υδροχόο; Ο μικρός στο τσακ τη γλύτωσε. :mrgreen:

χαχαχαχαχα...εμενα τη γλυτωσε στο τσακ το στεφανι...μια εβδομαδα αργοτερα!

λοιπον το σκ θελω καφεδες!κανονισε να εισαι ακομα αρρωστη...θα σε σκισω!:tongue:οσο για τις βολτες μου τωρα φταιω εγω να σχολιασω τη βλακεια της σαλονικας να πηγαινετε τα παιδια συνεχεια σε παιδοτοπους; ΕΜΕΙΣ οι αθηναιοι ειμαστε του εξω!:tongue::tongue::tongue::tongue: η φωτοσυνθεση μεγαλωνει γερα παιδια...:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Σε αρεσει τωρα η Σαλόνικα εεε?????? και που να καλοκαιριάσει!!!!!!

Ρε Δεσποινάκι αυτα λένε απο 4 ετων......

Εδω τα παζλ που πήραμε τα κανω τελικά εγώ κι αυτος χτυπάει παλαμάκια και μου λέει μπράβοοο μαμά!!!

Πάει να βάλει ένα και κατευθειαν λέει ¨ζεν μπορώ!!¨ να δουμε θα τα καταφέρει στην πορεία???

Σημερα θα πάμε στον παιδικό οικογενειακώς για να κάνουμε μια δραστηριότητα με το παιδί μας............. δεν ξέρω όμως τι....

εεεεε! τι περιμενες παιδακι μου; με τη μια να τα φτιαχνει; ποιος ειναι; ο αινσταιν; δωστου λιγο χρονο, η μελινα τα εχει απο τα χριστουγεννα. ειναι σπιρτο ο νανινος θα σε εκπληξει!:D

τι κανατε στον παιδικο τελικα; ρε γαμωτο ζηλευω..θελω και εγω να τη στειλω παιδικο.ειμαι σιγουρη οτι θα της αρεσει πολυ! κλαψ! ποτε θα ερθει ο σεπτεμβρης;

σημερα το σκατο με συγκινησε!ξαπλωσαμε στο κρεβατι με το μπαμπα της και τη φωναζαμε βαλεντινα (καθοτι το στεφανι στο φτυσιμο, ουτε ενα λουλουδακι στη μαμα και μου λεει αυτη ειναι η βαλεντινα μας:mrgreen:) και της λεγαμε οτι την αγαπαμε πολυ και τετοια και ξαφνικα σηκωνει τα χερια ψηλα και μας λεει "οικουγενεια μαμα!οικουγενεια"! μαμαααα, μπαμπααας, μελινααα, μπεμπης! και στο καπακι! ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;παω φιλησω! και τρεχαμε να την προλαβουμε να μην ξυπνησει το μικρο (ΠΑΛΙ!).:-D:-D:-D:-D (περιττο να σας πω οτι ο μπαμπας εγινε λιωμα και κοιμηθηκανε αγκαλιτσα...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: (η γαιδουρα η μανα εφυγε για να δει το νησι...:tongue::tongue:)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα...εμενα τη γλυτωσε στο τσακ το στεφανι...μια εβδομαδα αργοτερα!

λοιπον το σκ θελω καφεδες!κανονισε να εισαι ακομα αρρωστη...θα σε σκισω!:tongue:οσο για τις βολτες μου τωρα φταιω εγω να σχολιασω τη βλακεια της σαλονικας να πηγαινετε τα παιδια συνεχεια σε παιδοτοπους; ΕΜΕΙΣ οι αθηναιοι ειμαστε του εξω!:tongue::tongue::tongue::tongue: η φωτοσυνθεση μεγαλωνει γερα παιδια...:tongue::tongue::tongue:

Εδώ κάνει περισσότερο κρύο κοπελιά. Δεν ξέραμε με -2 να πηγαίνουμε στο πάρκο, για να σ' αρέσουμε. :mrgreen:

Σ/κ θέλω να πιστεύω ότι θα είμαι ΟΚ, ήδη σήμερα πήγα γυμναστήριο κι έκανα λίγο πρόγραμμα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλά περάσαμε πολυ ωραια στον παιδικό!!!!!

Μας χωρισαν σε 2 γκρουπάκια εμεις ειμασταν με άλλα 4 παιδάκια και τους γονείς τους!!

Καναμε ενα τραγουδάκι με μιμησεις είχε πολύ πλάκα!!!! και μετά ζωγραφισαμε μαζί μια μάσκα και την διακοσμησαμε με διαφορα καλουδια... φτερα,γκλίτερ,στρασακια κτλ!!!

Ηταν πολύ ωραία και ο Κωνσταντινος μου μες την τρελλή χαρά!!!

Πάντως ευτυχως μου δειχνει ο Κωνσταντινος οτι περνάει καλά στον παιδικό!!!

Κι εγω νομίζω Δεσποινάκι οτι θα της αρεσει πολύ ο παιδικός και σίγουρα θα της κάνει καλό!!

Τωρα για τους παιδότοπους γιατι μας κράζεις????

Εγω πχ δεν πάω σε παιδοτοπο... φοβάμαι τις ιωσεις και τον αποφευγω σαν τον διάολο!!!!

Αλλά δεν εχουμε και πολλές επιλογες...


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...