Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλά περάσαμε πολυ ωραια στον παιδικό!!!!!

Μας χωρισαν σε 2 γκρουπάκια εμεις ειμασταν με άλλα 4 παιδάκια και τους γονείς τους!!

Καναμε ενα τραγουδάκι με μιμησεις είχε πολύ πλάκα!!!! και μετά ζωγραφισαμε μαζί μια μάσκα και την διακοσμησαμε με διαφορα καλουδια... φτερα,γκλίτερ,στρασακια κτλ!!!

Ηταν πολύ ωραία και ο Κωνσταντινος μου μες την τρελλή χαρά!!!

Πάντως ευτυχως μου δειχνει ο Κωνσταντινος οτι περνάει καλά στον παιδικό!!!

Κι εγω νομίζω Δεσποινάκι οτι θα της αρεσει πολύ ο παιδικός και σίγουρα θα της κάνει καλό!!

Τωρα για τους παιδότοπους γιατι μας κράζεις????

Εγω πχ δεν πάω σε παιδοτοπο... φοβάμαι τις ιωσεις και τον αποφευγω σαν τον διάολο!!!!

Αλλά δεν εχουμε και πολλές επιλογες...

δεν κραζω ρε!!! σχολιαζω!:tongue:

παντως μου εχει κανει φοβερη εντυπωση οτι ακομα και τωρα που εχει (ειχε) φοβερες μερες στις κουνιες βλεπω ελαχιστα παιδακια. και απο συζητησεις με 2-3 μαμαδες ολες μου ειπαν οτι εδω πανε μονο στους παιδοτοπους οι περισσοτεροι,και πως θεωρουν οτι τα παρκα ειναι για τους μεταναστες!:shock::shock::shock:μα το θεο!μου το εχουν πει 3 διαφορετικες κοπελες αυτο το πραγμα! (μη βριζετε! σας λεω τι μου λενε!)

και οσο για τον παιδικο ενα εχω να πω...ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω πχ δεν πάω σε παιδοτοπο... φοβάμαι τις ιωσεις και τον αποφευγω σαν τον διάολο!!!!

Αλλά δεν εχουμε και πολλές επιλογες...

Εδώ πάει παιδικό, τον παιδότοπο φοβάσαι καλέ;

Όντως, από πάρκα πάσχει η πόλη. Κι αυτά που είναι χάλι μαύρο, απεριποίητα.

δεν κραζω ρε!!! σχολιαζω!:tongue:

παντως μου εχει κανει φοβερη εντυπωση οτι ακομα και τωρα που εχει (ειχε) φοβερες μερες στις κουνιες βλεπω ελαχιστα παιδακια. και απο συζητησεις με 2-3 μαμαδες ολες μου ειπαν οτι εδω πανε μονο στους παιδοτοπους οι περισσοτεροι,και πως θεωρουν οτι τα παρκα ειναι για τους μεταναστες!:shock::shock::shock:μα το θεο!μου το εχουν πει 3 διαφορετικες κοπελες αυτο το πραγμα! (μη βριζετε! σας λεω τι μου λενε!)

και οσο για τον παιδικο ενα εχω να πω...ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι, ναι, οι δικές μας θέλουν να τα σκάνε! Άστες, ας τα σκάνε. Μόλις μεγαλώσει η μέρα κι ανοίξει ο καιρος, καφές στο χέρι για μένα και το απόγευμα πάρκο!!! Έχω ένα ωραίο μεγάλο πάρκο εδώ κοντά, λίγο μακρύτερα της Ν. Ελβετίας που 'ναι σούπερ. Θα 'ρθεις; :tongue:

Για τον παιδικό καλά κάνεις και ζηλεύεις. Κάνει καλό και στον γονιό και στο παιδί. Αυτά τα αντισώματα να τα παίρναμε έτοιμα, γιατί μέχρι να τα κάνει, γονατίσαμε!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάει παιδικό, τον παιδότοπο φοβάσαι καλέ;

Όντως, από πάρκα πάσχει η πόλη. Κι αυτά που είναι χάλι μαύρο, απεριποίητα.

Ναι, ναι, οι δικές μας θέλουν να τα σκάνε! Άστες, ας τα σκάνε. Μόλις μεγαλώσει η μέρα κι ανοίξει ο καιρος, καφές στο χέρι για μένα και το απόγευμα πάρκο!!! Έχω ένα ωραίο μεγάλο πάρκο εδώ κοντά, λίγο μακρύτερα της Ν. Ελβετίας που 'ναι σούπερ. Θα 'ρθεις; :tongue:

Για τον παιδικό καλά κάνεις και ζηλεύεις. Κάνει καλό και στον γονιό και στο παιδί. Αυτά τα αντισώματα να τα παίρναμε έτοιμα, γιατί μέχρι να τα κάνει, γονατίσαμε!

αμα ηξερα και που ειναι η νεα ελβετια...χαχχαχααχαχχα...προς χαλκιδικη τιποτα παρακαλω που ξερω περισσοτερα...

ασχετο..λεμε να ξεκινησουμε να ψαχνουμε σπιτι για χαλκιδικη το καλοκαιρι για κανα διμηνο. λεμε για σιθωνια και λιγο ψηλα για να μπορει να πηγαινοερχεται στη δουλεια το στεφανι σε ευλογο χρονικο διαστημα. που να κοιταξω; σε ποιο χωριο δλδ εννοω...για πειτε...να μην ειναι πολυ τουριστ δηλαδη.οικογενειακα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Na'μαι κι'εγω.

Τι κανετε κοριτσα?ολα καλα????

Εμενα εκει που γινοντουσαν καλα κολλησαν παλι ιωση και σκατα.....

Σημερα εχουμε ραντεβου με παιδοπνευμονολογο...αντε να δουμε τι θα μας πει....

Φαντασου εγω να την ειχα στειλει παιδικο......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαεστρια κι'εσυ ακομα αρρωστη???τι γινετε ρε παιδια φετος με τις ιωσεις???

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσιααααα


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάει παιδικό, τον παιδότοπο φοβάσαι καλέ;

Ναι βρε... στον παιδικό μεσα στην τάξη είναι 10-12 παιδάκια το πολύ (αρα 10-12 ιοι)

στον παιδότοπο που είναι διαφορες ηλικίες και τουλαχιστον 20-30 παιδάκια (αρα 20-30 ιοι)

εχεις πιο πολλες πιθανότητες και είναι κάτι που μπορεις να το αποφυγεις, δεν θα πάθει και τίποτα χωρις παιδοτοπο ενω τον παιδικό τον θέλουμε!!

Αχ ειμαι πολύ χαρουμενη που το παιδι μου είναι καλά στον παιδικό το είχα τρελο αγχος!!!!

Εμεις βρε μαεστρια μου δοξα το θεό μια φορα αρρωστησαμε κι αυτο απο παιδότοπο!!!!

Χαριλιώτισα είσαι?? Μικρή έμενα Χαριλάου!!

Στην Νεα Ελβετια είναι καλό το πάρκο?? Εχω να παω χρόνια!!!!!

Αν κανονισετε να μου πειτε κι εμενα... μην με ξεχασετε...


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμα ηξερα και που ειναι η νεα ελβετια...χαχχαχααχαχχα...προς χαλκιδικη τιποτα παρακαλω που ξερω περισσοτερα...

ασχετο..λεμε να ξεκινησουμε να ψαχνουμε σπιτι για χαλκιδικη το καλοκαιρι για κανα διμηνο. λεμε για σιθωνια και λιγο ψηλα για να μπορει να πηγαινοερχεται στη δουλεια το στεφανι σε ευλογο χρονικο διαστημα. που να κοιταξω; σε ποιο χωριο δλδ εννοω...για πειτε...να μην ειναι πολυ τουριστ δηλαδη.οικογενειακα πραγματα...

Κοντά σε μένα είναι η Ν. Ελβετία. Δεν είναι δυσκολο να 'ρθετε, θα έρθετε, έχει σούπερ πάρκο, δέντρα, κούνιες, καφέ, αξίζει. Ειδικά το καλοκαίρι δροσίζεσαι.

Για Χαλκιδική .. Σιθωνία είναι το δεύτερο πόδι η το πρώτο; ΑΚΟΜΑ τα μπερδεύω. Εγώ που πήγα πέρσι Καλλιθέα (1ο πόδι) μια χαρά ήταν, είχα τον μικρό.

Επίσης Ποσίδι είναι ωραία.

Χαριλιώτισα είσαι?? Μικρή έμενα Χαριλάου!!

Στην Νεα Ελβετια είναι καλό το πάρκο?? Εχω να παω χρόνια!!!!!

Αν κανονισετε να μου πειτε κι εμενα... μην με ξεχασετε...

Δεν είμαι Χαριλιώτισα, έχω 1,5 χρόνο που μένω, ο χάζμπαντ είναι από 'δω!

Βέβαια καλέ, μόλις κανονίσουμε θα πάμε παρέα. Είναι μαι χαρά το πάρκο, σε πολύ καλή κατάσταση.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Κοντά σε μένα είναι η Ν. Ελβετία. Δεν είναι δυσκολο να 'ρθετε, θα έρθετε, έχει σούπερ πάρκο, δέντρα, κούνιες, καφέ, αξίζει. Ειδικά το καλοκαίρι δροσίζεσαι.

Για Χαλκιδική .. Σιθωνία είναι το δεύτερο πόδι η το πρώτο; ΑΚΟΜΑ τα μπερδεύω. Εγώ που πήγα πέρσι Καλλιθέα (1ο πόδι) μια χαρά ήταν, είχα τον μικρό.

Επίσης Ποσίδι είναι ωραία.

Δεν είμαι Χαριλιώτισα, έχω 1,5 χρόνο που μένω, ο χάζμπαντ είναι από 'δω!

Βέβαια καλέ, μόλις κανονίσουμε θα πάμε παρέα. Είναι μαι χαρά το πάρκο, σε πολύ καλή κατάσταση.

πωπω!!!μιλαμε εισαι πολυ ασχετη!!! η σιθωνια ειναι το μεσαιο, το πρωτο ειναι η κασσανδρα! ευτυχως που εχω και εσενα να ρωταω!στο αγιο ορος βλεπω να με στελνεις για διακοπες:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αμα εχει καλο καιρο το σκ κανονιζουμε για νεα ελβετια λοιπον. και αντε μωρε...να πουμε και στην ιωαννα! κριμα ειναι!:mrgreen::mrgreen:

ιρεν μπες το βραδυ να πεις τι εγινε στον γιατρο!good luck και γρηγορα περαστικα! αμαν επιτελους τα εχει σκισει τα παιδια! (ασχετο αλλα θυμασαι τη φιλη μου την Αλ που γεννησε μετα απο εμενα; ο μικρος της ειναι ΠΑΛΙ στο παιδων! με βρογχιολιτιδα και αυτος! (2μιση μηνων μονο!)...ολα τα παιδια αρρωστα ειναι μιλαμε!τι γινεται φετος;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αχ!! Ευχαριστώ που θα με παιξετε κι εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σιθωνία είναι το δευτερο πόδι!!!

Πολύ ωραια είναι στην Βουρβουρου, εχει πολύ ωραια θάλασσα και ρηχα νερα!!

Μια χαρά για παιδιά!! και γενικά είναι ησυχο μέρος... οικογενειακό. και εχει τα απαραίτητα!!

Στο πρώτο πόδι είναι ωραια στο Ποσιδι όπως σου λεει και η Μαεστρία!!

Τωρα απο την δουλειά του Γιάννη βολικά και κοντα είναι το Σάνη και εκει είναι πάρα πολύ ωραια... μου αρεσει πολύ έχει τα πάντα ειναι κοντα στην Θεσσαλονικη (για οτιδηποτε συμβεί) αλλά δεν έχει πολλά ενοικιαζόμενα... ειναι λίγο χλίδα και καλά η περιοχή!!!!!!!!!!!! αξιζει όμως!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ!! Ευχαριστώ που θα με παιξετε κι εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σιθωνία είναι το δευτερο πόδι!!!

Πολύ ωραια είναι στην Βουρβουρου, εχει πολύ ωραια θάλασσα και ρηχα νερα!!

Μια χαρά για παιδιά!! και γενικά είναι ησυχο μέρος... οικογενειακό. και εχει τα απαραίτητα!!

Στο πρώτο πόδι είναι ωραια στο Ποσιδι όπως σου λεει και η Μαεστρία!!

Τωρα απο την δουλειά του Γιάννη βολικά και κοντα είναι το Σάνη και εκει είναι πάρα πολύ ωραια... μου αρεσει πολύ έχει τα πάντα ειναι κοντα στην Θεσσαλονικη (για οτιδηποτε συμβεί) αλλά δεν έχει πολλά ενοικιαζόμενα... ειναι λίγο χλίδα και καλά η περιοχή!!!!!!!!!!!! αξιζει όμως!!!

αυτο θα πει ενημερωση!γεια σου ρε ιωαννα!!!:D:D:Dπαω να τα ψαξω! ποτε θα ερθεις στα μερη μας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α!!! ξεχασα... επισης Φωκιες και Αθυτος είναι κοντα στον Γιαννη (μην τον τρωνε και οι αποστάσεις τον ερμο!!) αλλά ρε γμτ δεν έχει ιδιαιτερα καλή θάλασσα!! Σαν μερη όμως ειδικα η Αθυτος είναι πολύ όμορφη!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω!!!μιλαμε εισαι πολυ ασχετη!!! η σιθωνια ειναι το μεσαιο, το πρωτο ειναι η κασσανδρα! ευτυχως που εχω και εσενα να ρωταω!στο αγιο ορος βλεπω να με στελνεις για διακοπες:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δεν είμαι τουρ οπερέητορ κοπελιά! Έλεος. :twisted:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσιααααα:D:D:D:D!!το πουρο εγινε 35!!!:confused:

ιωαννα την κυριακη το μεσημερι σε εχω κλεισμενη μην κανονισεις τιποτα!

το μενου εχει γαριδομακαροναδα!:Dθα ερθει και η στριγγλα η ετερη σαλονικια.

χριστινακι να σου στειλω ταπερακι;:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...