Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πήγα το πρωί και όλα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Όλα απολύτως φυσιολογικά και η μπουμπού είναι 520gr. Μας την έδειξε και τρισδιαστατα το προσωπάκι της, μας έδωσε και φωτο από τρισδιάστατο και dvd με όλο τον υπέρηχο!!

Μπράβο Γιωτάκι, τρελαίνομαι με τα καλά νέα!!!!! :P:p:p

Είδες, για πότε ήρθε και για πότε πέρασε η β' σου, που είχες το παράπονο ότι έμεινες τελευταία!

[Αυτο το τρισδιάστατο πολύ το έχω ζηλέψει λέμε!]

Άντε και στα doppler μας!!!!!!


NuWHp2.png

InJWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Γιωτα!

Αυτο ειναι φωτομοντελο στηθηκε πηρε και τη σοφιστικε την ποζα

και μια χαρα!Η τελευταια και η καλυτερη!!!

Ρουμπινακι το otrivin μου ειπε οτι ειναι ενταξει στο θηλασμο

απαγορευεται. Τωρα ετσι οπως ημουν φαρμακειο δεν επαιζε να παω

οποτε με οτι υπαρχει στο σπιτι τη βγαζω. Ειλικρινα ειναι πολυ χαλια

η ιωση στην εγκυμοσυνη....

Με τις καμπυλες τελειωσατε?

Την Τεταρτη λεω να παω αμα εχω συνελθει....


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Θυμήστε μου σε ποια εβδομάδα την κανουμε την καμπύλη βρε κορίτσια!!! Μίλησα με τον γιατρό μου κ μου είπε να πάω σε 3 εβδομάδες, θα είμαι δηλαδη στην 27η. Είναι καλά, θα μου την γράψει τότε;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θυμήστε μου σε ποια εβδομάδα την κανουμε την καμπύλη βρε κορίτσια!!! Μίλησα με τον γιατρό μου κ μου είπε να πάω σε 3 εβδομάδες, θα είμαι δηλαδη στην 27η.
Κι εγω τωρα 27η με εστειλε!

Απο 26η μεχρι 29η ισως?Δεν ξερω!

Μάλλον δεν είναι και πολύ αυστηρό το πότε, απ' ό,τι έχω καταλάβει. Γενικά, τέλος 2ου αρχές 3ου τριμήνου (υποτίθεται ότι από τον 6ο μήνα και μετά ανεβάζεις ζάχαρο, ΑΝ ανεβάσεις, οπότε από τότε και μετά πρέπει να ψαχτείς). Καθεμιά μας από δω την έχουμε κάνει και σε διαφορετική εβδομάδα! Η pele (αν θυμάμαι καλά) κι εγώ την κάναμε ήδη από την 24η, αλλά, γενικά, το σύνηθες πρέπει να είναι 25η-27η.


NuWHp2.png

InJWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ετσι οπως ημουν φαρμακειο δεν επαιζε να παω οποτε με οτι υπαρχει στο σπιτι τη βγαζω. Ειλικρινα ειναι πολυ χαλια

η ιωση στην εγκυμοσυνη.....

Mωρέ όντως πρέπει να είναι πολύ δύσκολη φάση:(.. περαστικούλια!

Θυμήστε μου σε ποια εβδομάδα την κανουμε την καμπύλη βρε κορίτσια!!! Μίλησα με τον γιατρό μου κ μου είπε να πάω σε 3 εβδομάδες, θα είμαι δηλαδη στην 27η. Είναι καλά, θα μου την γράψει τότε;;;;

Κι εμένα από την 27η-28η μου είπε.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώτα με τα νέα σου!!

Μοντέλο η κόρη σου!!!!!!:P

Καμπύλη νομίζω 24-28 29 αλλά και πάλι όρκο δεν παίρνω

Κορίτσια από κιλά πως πατε? εγώ έχω βάλει αρκετά και ακόμα είμαι στα μισα ( και όλο θέλω να τρώω)


h3HFp3.png

NlXcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μη με βάζεις σε πειρασμό καλή μου και χαζεύω και γιουροβίζιον....

Όχι, όχι, δεν βάζω! Απλώς δεν έχει περισσέψει κάτι από το μεσημέρι και δεν έχω ούτε γάλα απόψε, να πεις ότι με κάτι θα βολευτώ...

Α, έχει γιουροβίζιον?

Θα ανοίξω tv να ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

μα καλα ειναι δυνατον?

εχω πεθανει στην πεινα δεν ξερω τι να φαω...ανοιγω λιγο που ηρεμησα τωρα να σας διαβασω και βλεπω για σουβλακια....

ουφ....

πισω μου σε εχω σατανα!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Σήμερα είχαμε β επιπέδου εγώ και η xanp!!!! Τελευταίες στη σειρα!!!! Πήγα το πρωί και όλα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Όλα απολύτως φυσιολογικά και η μπουμπού είναι 520gr. Μας την έδειξε και τρισδιαστατα το προσωπάκι της, μας έδωσε και φωτο από τρισδιάστατο και dvd με όλο τον υπέρηχο!!!!

Xanp περιμένουμε τα δικά σου νέα!!!!

μπραβο κοριτσακι μου!

τελεια τα νεα σας!

και σας ανταμειψε η μικρη!

Μαρια περαστικα κοριτσι μου....πωπω τι γινεται με τις ιωσεις βρε παιδια?


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...