Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ψαχνω 2 φορεματα για γαμο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

ψαχνω 2 φορεματα (χειμερινα) για γαμο

ενα πιο νεανικο

κ ενα για μεγαλυτερη κυρια

νουμερακια medium κ στις δυο περιπτωσεις .

ευχαριστω .

εχεις προτιμηση σε χρωμα και στυλ δλδ εαν ειναι μακρυ-κοντο κτλ?


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω σε 48-50 Νο δεν ειναι τελειως χειμωνιατικο αλλα η μαμα μ το φορεσε οκτωμβριο να πω οτι η μαμα μ ειναι 49 ετων μια φορα φορεμενο στο γαμο τις αδελφης μ

dsc02998d.jpg

dsc02997m.jpg

dsc02996jx.jpg

εχει ασορτη εσαρπα το ειχε φερει απο Αγγλια

εχω παρα πολλα φορεματα αλλα ολα ειναι λ-χλ


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, αν ενδιαφέρεσαι έχω για τη μεγαλύτερη κυρία ένα κλασσικό, μαύρο βελούδινο φόρεμα PARTHENIS (εννοείται κάνει και για σένα, με διαφορετικά αξεσουάρ).. Μανίκια 3/4, λαιμόκοψη V, μεσάτο, μέχρι το γόνατο ή λίγο παρακάτω, αναλόγως το ύψος της κυρίας, φορεμένο μία φορά. Το ύφασμα είναι άριστο, αν και βελούδο είναι λεπτό, δεν διαγράφει και πέφτει πολύ ωραία..Αν σε ενδιαφέρει να σου ανεβάσω φωτο :) Το δίνω 20 ευρώ.


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαριλου θα ρωτησω την κυρια για το βελουδινο και αν ενδιαφερεται θα σου πω .

σας ευχαριστω για τον κοπο ολες οσες μου στειλατε τις προτασεις σας .

συμπεραινω οτι θα ηταν καλυτερο να βαλω ενα σε μια φωτογραφια για να παρετε μια ιδεα ,τι περιπου ψαχνω .

ενα που αρεσε ηταν αυτο .

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/gr/en/zara-W2012/269185/868545/STUDIO%20DRESS%20WITH%20LEATHER%20PEPLUM%20FRILL

καλημερα και παλι .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα σας,

ακομη ψαχνω και ο χρονος τελειωνει,περιμενω προτασεις .

ευχαριστω παρα πολυ .

http://www.missbloom.gr/fashion-/dress-code/2/6593/articles/pos-na-ntytheis-gia-na-fainesai-pio-lepti/article.aspx

αυτο το μαυρο zara μου αρεσει πολυ ..... .κατι τετοιο μου εχει "κολλησει" να βρω.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...