Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Φτιαξε την ερώτηση


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 705
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι ειναι αυτο με το οποιο παιζεις ολη την ωρα μπροστα σε αλλους χωρις να ντρεπεσαι και για χαρη του παραμελεις το συζυξ;

Φραπεδακι


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

τι πίνεις το πρωί παγωμένο με πολύ αφρό και λίγο γάλα για να ανοίξει το μάτι σου:rolleyes:?

κουδουνίστρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιο ειναι το σαματατζιδικο παιχνιδι καθε μπομπιρα,με το οποιο αν παιζει πολυ κοντα στο αυτι σου αν δεν εχεις πιει καφε ακομα θες να το κομματιασεις; (χι!χι!)

Βιβλιο


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Το διαβάζεις για να χαλαρώσεις και να ξεφύγει το μυαλό σου απο τα καθημερινά.

ποδήλατο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...