Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

Α αφου ειμαστε εδω οι περισσοτερες γυναικες (2 αντρες 9 γυναικες και οι αντρες ειναι σε γραφεια που δεν φαινονται πολυ) δεν θα ειχα κανενα προβλημα

Τι θα εκανες ανακαλυπτες οτι ο συζυγος εχει εξωσυζυγικη σχεση εδω και πολλα χρονια? (οχι 22 οπως στον Παπακαλιατη παντως)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα έπαιρνα το παιδί και θα έφευγα.Δεν είναι στιγμιαίο λάθος για να το συγχωρέσεις.

Τί θα έκανες αν τράκερνες και τραυματιζόταν σοβαρά το παιδάκι της κουνιάδας σου που είχες μαζί σου ?


Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να επαιρνα της κουνιαδας μου το παιδι στο αμαξι μου για το λογο οτι και εγω δεν θελω το δικο μου να μπαινει σε αλλα αμαξια. Αμα αομως μου τυχαινε θα αισθανομουν μεγαλες ενοχες και θα ηθελα η γη να με καταπιει.....

Τι θα εκανες αμα το παιδι σου εμπαινε στο αμαξι της κουνιαδας σου και μια μερα αυτη (χωρις αυτο) τρακερνε και ηθελε να το ξαναπαρει μαζι της?

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως δεν επιτρέπω το παιδί να μετακινείται με κανέναν.Μόνο με το καροτσάκι και αυτό γιατί απουσιάζω στη δουλειά.Αν όμως συνέβαινε το παραπάνω ένας λόγος παραπάνω.

Τί θα έκανες αν απο λογάκια που πετούσε το παιδί καταλάβαινες ότι τα πεθερικά σου του βάζουν λόγια για σένα?


Link to comment
Share on other sites

θα τους επαιρνε και θα τους σήκωνε!!!!!

τι θα έκανες αν πεθερά σου ανακατευόταν συνέχεια στο σπίτι σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι;):D θα ήθελα τη μάνα του πρώην μου,είναι τέλειος ανθρωπος.

τι θα έκανες αν ο αντρας σου ακουγε περισσότερο τους δικούς του?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυσκολο αυτο ιδιως οταν επηρρεαζει και τη σχεση του ζευγαριου. Παντως θα προσπαθουσα με πολυ τροπο να του αλλαξω τις αποψεις?

Τι θα εκανες αν καταμουτρα σου ελεγε ο αντρας σου οτι δεν αντεχει την γκρινια σου και οτι θα επρεπε να κανεις κατι γι'αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Θα προβληματιζόμουν και θα προσπαθούσα να αντιδρώ με άλλο τρόπο κάθε που μου έβγαινε να γκρινιάξω.

Τί θα έκανες αν η πεθερά σου που κρατάει το παιδί όταν εργάζεσαι αποφασίζει να επισκεφτεί την αδερφή της στη Γερμανία για τρις μήνες και σου προτείνει τη λύση να πάρει και το παιδί μαζί της?


Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο και αυτο γιατι αυτη τη στιγμη η πεθερα μου κοιταζει το παιδι απο τοτε που σαραντησα και ειμαι σε μια δουλεια που δεν δικαουμαι αδεια και η μητερα μου προσεχει την μητερα της που ειναι σε πόλυ μεγαλη ηλικια, οποτε ειμαι σε πολυ δυσκολη φαση..... Καταρχην δε νομιζω η πεθερα μου να εκανε τετοιο ταξιδι και να με αφηνε στα κρυα του λουτρου και ουτε να αντεχε να μην εβλεπε για τοσο καιρο το παιδι. Αλλα αμα προεκυπτε θα το εστελνα σε κανενα ιδιωτικο παιδικο για τους μηνες αυτους.

Τι θα εκανες αν ξαφνικα η πεθερα σου σου ελεγε οτι δεν μπορει να προσεξει το παιδι ενω εσυ εξαρτιοσουν μονο απο αυτην?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα το έστελνα στον παιδικό όλη την εβδομάδα.

Τί θα έκανες αν κανόνιζες να πας σε συναυλία, αγόραζες τα εισητήρια και η πεθερά σου σου έλεγε τελευταία στιγμή ότι δεν κρατάει το παιδί γιατί όλη μέρα που έλειπες στη δουλειά ήταν πολύ ζωηρό και δεν αντέχει άλλο?(γιατί μου έχει συμβεί.)


Link to comment
Share on other sites

θα τον αφηνα στην μαμά μου,ουτως ή άλλως αυτή τον κρατάει η πεθερά μου δεν μπορεί γιατι είμαστε λέει μακρυα και δεν μας φτάνει.

Τι θα έκανες αν το πήγαινες στην πεθερά σου και γυρναγε το παιδί χτυπημένο?

Link to comment
Share on other sites

Θα συζητούσα μαζί του και θα του έλεγα ότι μας στεναχωρεί με αυτή τη συμπεριφορά του.Αν έβλεπα ότι συνεχίζει θα το τιμωρούσα μετά απο προειδοποίηση πάντα.

Τι θα έκανες αν η εταιρεία που δούλευες έκλεινε όταν ήσουν σε προχωρημένη εγκυμοσύνη?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...