Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

Θα αρρώσταινα και θα έμενα σπίτι!

Τι θα έκανες εάν κάποιο βράδι προκύψουν οι κατάλληλες συνθήκες για σεχ αλλά εσύ έχεις αξύριστα πόδια?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα έβαζα μαύρες κάλτσες με σιλικόνη και δε θα φαινόταν τόσο έντονο

τι θα έκανες αν την ώρα που παιζόταν το τελευταίο επισόδειο του αγαπημένου σου σήριαλ ο άντρας σου μονοπωλούσε την τηλεόραση για το ντέρμπι Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού;

Link to comment
Share on other sites

Καλα εδω δεν μιλεται οταν παιζει ο Παναθηναικος και ειναι χιλιομετρα μακρυα μου, που να ηταν και διπλα μου και να του ζητουσα να δουμε κατι αλλο? Ουτε συζητηση. Ευτυχως εχουμε δευτερη τηλεοραση και υποχρεωτικα θα πηγαινα σ'αυτην. Αλλιως θα του ελεγα να πηγαινε εξω να δει το ντερμπι.

Τι θα εκανες αν ησασταν διακοπες και ηθελε ο αντρας σου να δει το παραπανω ντερμπι μονος σε μια καφετερια?

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν το μοναδικό ντέρμπι που ήθελε να δει θα του έκανα τη χάρη.Θα πήγαινε και εγώ μια βολτίτσια με το μωρό και θα περνούσε η ώρα.

Τί θα έκανες αν έβρισκες ένα βρεφάκι παρατημένο στην άκρη ενός δρόμου?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παλια εδινα και το βρακι μου που λενε. Τωρα ομως τα βλεπω ολα πολυ διαφορετικα οποτε δεν θα το εδινα.

Τι θα εκανες αν φιλοξενουσες τη φιλη σου σπιτι και καθοσασταν και οι 3 με τον αντρα σου και αυτη καθοταν καπως προκλητικα απεναντι του?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τίποτα εκείνη την ώρα. Όταν ήμασταν μόνες θα την ζητούσα να συμαζευτεί.

Τί θα έκανες αν ο άντρας σου σου ζητούσε να φιλοξενήσετε έναν φίλο του για μια βδομάδα ο οποίος θα ερχόταν απο εξωτερικό?


Link to comment
Share on other sites

Αν τον ήξερα τον φίλο και μου ήταν συμπαθής, θα φρόντιζα να φτιάξω ένα πρόγραμμα τέτοιο που να μην ξεπατωθώ εγώ για να περάσουν όλοι οι άλλοι καλά! Αν δεν μου ήταν συμπαθής, θα έκανα ό,τι περνάει από το χέρι μου για να μην τον έχω μέσα στο σπίτι μου!

Τι θα έκανες αν έκλεβαν το (ακριβό) ποδήλατο του παιδιού σου από σημείο του κήπου σου που μόνο κάποιος γνωστός θα μπορούσε να πλησιάσει και είχες υποψία για το ποιος είναι, χωρίς όμως να έχεις αποδείξεις;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Θα εκανα με μυστικο τροπο ερευνα με συχνες απροσκλιτες επισκεψεις...

τι θα εκανες εαν ο μικρος ηταν ετοιμος να πειραξει την πριζα και εσυ ησουν μακρια..


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς μακριά αλλά να τον έβλεπα και να μην τον προλάβαινα; Σε αυτή την περίπτωση, αν το ταμπλώ ήταν πιο κοντά θα κατέβαζα αμε΄σως τον γενικό. Αν όχι, θα προσπθούσα να τραβήξω την προσοχή του μέχρι να φτάσω εκεί.

(Στο ερώτημα με το ποδήλατο, να πω ότι υπάρχει κύκλωμα και τα ξεφορτώνονται αμε΄σως τα κλοπιμαία, δεν τα κρατάνε στο σπίτι τους).

Τι θα έκανες αν το τρίχρονο παιδί σου αντί να θέλει να του αγοράσεις παιχνίδια, σου ζητούσε μονίμως πολύμπριζα και μπαλαντέζες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο οσο ξερω υπαρχουν κατι παιχνιδια με σφυρια και ηλεκτρικα οποτε θα του επαιρνα τετοια.

Τι θα εκανες αν εβλεπες καποιον να σωριαζοταν στο δρομο και εσυ βιαζοσουν να προλαβεις το λεωφορειο για να πας στη δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

θα ετρεχα να την βοηθησω καλη δικαιολογια να χασω την δουλεια για σημερα...

τι θα εκανες εαν καποιοι σε παρακολουθουσαν και δεν εχεις κινιτο να ειδοποιησεις κανενα;


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ μην με αγχωνεις με αυτο το θεμα γιατι παλια ειχα ενα θεματακι με αυτο. Προσπαθω να λεω οχι αλλα μενω στην προσπαθεια και παντα υποκυπτω και τους δεχομαι.

Τι θα εκανες αν την ωρα που κοιμοσουν εμπαιναν στο σπιτι διαρρηκτες και εσυ τους καταλαβαινες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...