Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

Δυσκολο να απαντησω γιατι απο εργασιακα δεν γνωριζω και πολλα. Απλα ετσι οπως το σκεφτομαι τωρα θα πηγαινα στην επιθεωρηση εργασιας να ρωτησω τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις. Και εξαρταται γιατι θα εκλεινε, λογικα χρεωκοπια και τα σχετικα.

Τι θα εκανες αν δεν ηξερες τι σου ξημερωνει αυριο στη δουλεια? Να το κανω πιο λιανα : σου ελεγαν θα δουλεψεις μεχρι τοτε αλλα δεν ξερουμε τι θα σε κανουμε απο εκει και περα?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λιγο δυσκολο αυτο. Τωρα με το παιδι εχω θεμα χρονου οταν ημουν μονη δεν με ενοιαζε καθολου. Παντως δεν θα μιλουσα σιγουρα και θα καθομουν. Ειμαι και απο τα ατομα που δεν μιλανε....

Τι θα εκανες αν στη δουλεια σε κατηγορουσε συναδελφος στον προισταμενο για λαθος δικο του και δεν μπορουσες να το αποδειξεις?

Link to comment
Share on other sites

Θα του εξηγούσα σπαθάτα τι συμβαίνει με την ελπίδα να το κατανοήσει.

Τί θα έκανες αν το αφεντικό σου έμπαινε στο γραφείο και σε έβλεπε να χαζολογάς στο φόπουμ αντί να δουλεύεις?


Link to comment
Share on other sites

θα του έλεγα ότι κάνω ένα μικρό διάλειμμα και επανέρχομαι δριμύτερη (και μετά θα φροντιζα να μην αφήσω ούτε μισή εκρεμμότητα για την επομένη)

τι θα έκανες αν εξαιτίας λάθους χειρισμού σου έφευγε ένας καλός πελάτης απο την εταιρεία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν έφταιγα εγώ θα έβαζα κάποιον να απολογηθεί ότι η εταιρεία δεν είμαι εγώ και η εταιρεία δεν ευθύνεται για ένα ανθρώπινο λάθος και θα του δίναμε κίνητρα για να επανακτήσει την εμπιστοσύνη του.

Τί θα έκανες αν πήγαινες το αυτοκίνητό σου για πλύσιμο στο πλυντήριο και χαλούσε το πληντήριο και σου τσαλαπατούσε την οροφή?


Link to comment
Share on other sites

επειδή το εχω πάθει του είπα να μαζέψει τα κουλά του με τρόπο μη του τα μαζέψω εγω.

τι θα εκανες αν του εκανες την παρατήρηση αλλα αυτός το βιολί του?

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν τοσο τραβηγμένο και γινοταν προκλητικος, θα τον χαστουκιζα..Αλλιώς αν ήταν λεκτικη η παρενοχληση ή θα κατεβαινα στην επόμενη σταση ή θα προχωρουσα να πάω διπλα στον οδηγό..

.....αν ο συζυγος σου επεμενε να πατε ταξιδι με ενα φιλικο ζευγαρι που μολις γνωρίσατε;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με αρέσουν πολύ τα ταξίδια θα πήγαινα και μπορεί να μην έδινα σημασία στο ζευγάρι ή αν ήταν τόσο χάλια θα έλεγα ότι εμείς φεύγουμε γιατί κάτι προέκυψε και θα πηγαίναμε μετά αλλού.

Τι θα έκανες αν η γυναίκα από την παρέα ήταν αντιπαθητική;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα έβαζα την σκούπα ανάποδα, με το που θα ερχόταν και μόλις θα έφευγε θα άναβα λίγο λιβάνι.

Τι θα έκανες αν την ώρα που ξεσκόνιζες έκανες μια τεράστια γρατζουνιά στην οθόνη της τηλεόρασης που λατρεύει ο σύζυγος???


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

(ας άνοιγε η γη να με καταπιει δηλαδή)

Θα του το έλεγα, έτσι κι αλλιώς δε θα το είχα κάνει επίτηδες

τι θα έκανες για να αποφύγεις να καλέσεις συνάδελφο σε γιορτή στο σπίτι σου όπου θα ήταν καλεσμένοι όλοι οι υπόλοιποι;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως τίποτα.Θα τον καλούσα αλλά ίσως να έβγαινε στο ύφος μου η πρόθεση μου .

Τί θα έκανες αν έπεφτε το εσώρουχο σου στο μπαλκόνι του κάτω ορόφου όπου κατοικεί ένας εργένης?


Link to comment
Share on other sites

Σαν παντρεμένη θα έστελνα τον σύζυγο να το ζητήσει, αν ήμουν ελεύθερη θα πήγαινα μόνη μου :lol: :lol: :lol:

Τι θα έκανες αν η πεθερά αυτοπροσκαλιόταν να έρθει μαζί σας στις διακοπές των Χριστουγέννων, και φυσικά ο κανακάρης της συμφωνούσε?


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...