Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα τους το ξεκοβα με τρόπο.(αν και δεν το εχουν κάνει ποτέ)

τι θα έκανες αν ενας συνάδελφος σε κατηγορουσε άδικα?

Link to comment
Share on other sites

θα του ζήταγα το λόγο

τι θα έκανες αν ο άντρας σου έβγαινε από το αμάξι για να δείρει κάποιον που παραβίασε το στοπ κι κόντεψε να σας τρακάρει το καινούργιο αμάξι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα προσπαθούσα να τον συγκρατήσω με το ξύλο δεν βγαίνει κάτι.

Τι θα έκανες αν εχανες το αεροπλάνο και η επόμενη πτήση ήταν την επομενη ημέρα?

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται το που θα πήγαινα και το λόγο. Αν ήταν διακοπές, θα στεναχωριόμουν για τη μέρα που θα έχανα. Αν ήταν δουλειά θα ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιει. Πάντως θα ειδοποιούσα με κάθε τρόπο αυτούς που με περίμεναν

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι είσαι υιοθετημένο παιδί και σου είχαν αποκρύψει την αλήθεια;

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ασχολουμουν αλλο,με προδωσαν μια φορα οταν γεννηθηκα και μια οταν δε θελησαν να με δουν.

τι θα εκανες αν τραερνες το καινουριο αυτοκινητο του αντρα σου στο οποιο εχει τεραστια αδυναμια?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Τα αυτοκίνητα τα αλλάζουμε τους ανθρώπου όμως όχι , και αν πάθαινα κάτι;;;;:tongue:Θα του το έλεγα με ήρεμο τρόπο συνάμα γλυκό.

Τι θα έκανες αν ήθελε να είχατε δυο αυτοκινητα και να έπαιρνες μονο το δικό σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα επαιρνα μονο το δικο μου. Εδω αμαν κανω να αποκτησω ενα δικο μου......

Τι θα εκανες αν σου ζητουσαν το αυτοκινητο σας συγγενεις οι οποιοι δεν ειχαν αμαξι για να κανουν καποιες μετακινησεις?

Link to comment
Share on other sites

Θα τους έλεγα ότι και εγώ το χρειάζομαι για να μετακινούμαι στη δουλειά μου.

Τί θα έκανες αν την ώρα του φαγητού διαπίστωνες ότι το φαγητό σου είναι λύσα στο αλάτι?


Link to comment
Share on other sites

Θα του έριχνα μέσα μια πατάτα για να τραβήξει την πολύ αλμύρα....αν παρά ταύτα δεν το έσωζα...delivery...

Τι θα έκανες αν ξαφνικά σε έπαιρνε ο σύζυγος ενώ ήσουν κ εσυ στη δουλειά να σου πει πως το απόγευμα θα φέρει φίλους σπίτι για να τους κάνετε το τραπέζι;

Link to comment
Share on other sites

Θα ψωνιζα κατι που να μαγειρευεται γρηγορα μολις σχολουσα απο τη δουλεια και θα ετοιμαζα απο εκει και περα οτι πιο ευκολο γινοταν.

Τι θα εκανες αν ετοιμαζες ενα τραπεζι για καποιους και σου ελεγαν οτι τελικα δεν μπορουν να ερθουν σημερα αλλα αυριο?

Link to comment
Share on other sites

Θα έκανα το τραπέζι στον αντρούλι μου...Και αύριο αν είχα όρεξη και διάθεση θα ξαναμαγείρευα αλλιώς.....

Τί θα έκανες αν ήσουν στον εργασιακό σου χώρο και σκόνταυτες και σοριαζόσουν στο πάτωμα μπροστά σε συναδέλφους?(και σκιζόταν και το καλσόν?)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...