Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα πετάει απο τώρα που είναι 10 μηνών.

Τι να κάνω όμως μόνο υπομονή και θα του περάσει.

τι θα έκανες αν εβρισκες ενα πορτοφολι στο δρόμο?

Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα στον άντρα μου ότι ήρθε η ώρα για αλλαγές και πρώτα απ'όλα να αγοράσουμε καινούργιες μοντέρνες βέρες και να πάμε να μας τις ευλογήσει ο παπάς.

τι θα έκανες αν το πορτοφόλι σου γεμάτο με το μηνιαίο μισθό που είχες πληρωθεί έπεφτε σε υπόνομο που δεν μπορούσες να ανοίξεις για να το πάρεις;

Link to comment
Share on other sites

Πω πω...τι σενάρια είναι αυτά!!! :)

Θα προσπαθούσα με κάτι να ανοιξω το καπάκι...θα φώναζα κάποιον για βοήθεια...και αν τελικά δεν τα κατάφερνα...θα στεναχωριόμουν..σκεφτόμενη πως υπάρχουν κ χειρότερα..π.χ. να έπεφτα εγώ στον υπόνομο

Τι θα έκανες αν το παιδί σου μεγαλώνοντας έκανε δεσμό με μια αλλοδαπή κοπέλα (πχ Αλβανίδα);

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με την εθνικότητα δεν έχω πρόβλημα με τη θρησκεία θα προβληματιζόμουνα άσχημα όμως.

Τί θα έκανες άν το παιδί σου έφερνε έναν/μία μουσουλμάνο/α για νύφη/γαμπρό?


Link to comment
Share on other sites

Θα ειχα ενα "προβληματακι" ιδιως αμα ητανε να αλλαξει θρησκεια. Αμα ηθελε να κανει πολιτικο ομως δεν θα ειχα προβλημα.

Τι θα εκανες αμα τελικα αποδεχοσουν εναν τετοιο γαμο και με τη γεννηση του μωρου δεν θα ηθελαν να το βαφτισουν Χριστιανο?

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕμ αυτό είναι πρόβλημα όχι ο πολιτικός.Θα το αγαπούσα.Το παιδί τι φταίει.Εγγόνι μου θα ήταν είτε Χριστιανάκι είτε οτιδήποτε.

Τί θα έκανες αν σου την έπεφτε το αφεντικό σου?


Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν το σκεφτηκα ποτε γιατι ειμαστε μονο γυναικες στη δουλεια.....

Θα προσπαθουσα να τον αποφυγω οσο το δυνατον περισσοτερο και να ειμαι και οσο το δυνατον καλυτερη στη δουλεια μου για να μην εχει κανενα πατημα.

Τι θα εκανες αν στη δουλεια δεν σε μεταχειριζονταν ισα με τους υπολοιπους υπαλληλους και τα εχωναν μονο σε σενα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμα μπορουσα να το διορθωσω θα το διορθωνα μολις το καταλαβαινα αλλιως......ποιος θα μας ακουγε

Τι θα εκανες αν ειχες προβλημα στη δουλεια σχετικα με την αδεια την οποια σου ελεγαν οτι δεν δικαιουσαι αλλα εσυ επρεπε να λειψεις επειγοντως?

Link to comment
Share on other sites

Ουαου να δω τον αντρα μου να μαλωνει με την μανα μου? Δεν παιζει με τιποτα. Αλλα θα προσπαθουσα να τους τα βρω και να κρατησω τις ισορροπιες.

Τι θα εκανες αν η κολλητη σου δεν σου επερνε τηλ να σου ευχηθει για το παιδι σου και εξαφανιζοταν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...