Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts

δεν θα είναι σε θέση να ξανασταθεί στα πόδια του.......,πως θα χαρεί κάθε στιγμή με τον μικρό του γιο μήπως να έπαιρνε τηλέφωνο τον φίλο του τον Λευτεράκι που έχει κουνιάδο ένα καλό νευροχειρούργο? Μα, ναι πως δεν το είχε σκεφτεί νωρίτερα!

Καλεί στο σταθερό του παλιό φιλού του και ή γυναίκα που του απαντάει τον ενημερώνει ότι ο Λευτεράκης....................


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το κινητό του που είχε χάσει και το κάλεσε αμέσως με ένα αίσθημα αισιοδοξίας αλλά την ώρα που χτυπούσε το κινητό του Λευτεράκι.......................


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ακουει το σπαστικο "η κληση σας προωθειται!!!Παρακαλω...καλεστε αργοτερα!!!!"του αφηνει μηνυμα στον τηλεφωνητη και μετα απο 2 ωρες ο Λευτερακης τον παιρνει τηλ για να του πει οτι...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ο κουνιάδος του μας άφησε χρόνους πέρσι!Τώρα ο ήρωας μας ψάχνει απεγνωσμένα να βρει λύση και ξαφνικά άρχισε να κλαίει με λυγμούς εκείνη την ώρα μπαίνει μέσα στο δωμάτιο .....


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια σεξυ νοσοκομα και με νοημα του λεει δεν χρειαζεται να κλαις...εχω εγω το γιατρικο!!!!Ξερεις τι ειναι???Να δες!!!Εκεινη την ωρα ο καημενουλης βλεπει.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Και τοτε αρχιζει να φωναζει!!!Ποια εισαι!!!!!!!!Τι θελεις απο εμενα!!!!Τι ειναι αυτο που κρατας!!!!!Και η σεξυ μυστηρια νοσοκομα του λεει οτι δεν ειναι νοσοκομα αλλα....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Του δωσει ενα φιλτρο για να δουν αν θα ξανα ερωτευτει την γυναικα που εκανε μαζι της το παιδι..!!!Ναι.....ειναι μαγικο το φιλτρο!!!!Ομως αυτος ξαφνικα σηκωνετε απο το κρεβατι....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...