Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts

Ηταν η κομπαρα! Εξαλλη αρχισε να κυνηγαει τη γυναικα του Νικου που ακομη ετρωγε φιλετο και πουρε! Μπουκωμενη αρχισε να τρεχει μη μπορωντας να φωναξει για βοηθεια... τελικα ο Νικος συγκρατει την κομπαρα... "τι επαθες μαρη?" τη ρωτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

(χαχαχαχα!!!Ρε κοριτσια τετοια ταλεντα που ειμαστε δεν κανουμε κατι????Να παμε ολες τσουρμο στον Φωσκολο???).....γιατι ηθελα να σε προστατεψω απο αυτην την κακουργα που εκανε ταχα και πλαστικες για σενα!!!Ψεμματα!!!Τις πλαστικες τις εκανε για τον....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Δόνο Τζουλιάνο τον πανέμορφο άντρα της δονα τζούλιας που την κοιταξε μέσα στα μάτια ένα Αυγουστιάκο βράδυ κάτω από την σελήνη και της είπε "εγώ για σένα....


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

..άνδρα μου τον κουμπάρο σου, ο οποίος είχε μάθει για "εμάς" και της την έπεσε...βέβαια η καλή σου γυναικούλα...(ΦΩΣΚΟΛΙΑΔΑ δεν λές τίποτα!!!)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

ακομα εσενα αγαπαει γι'αυτο και γω τα ξανα βρηκα με τον κουμπαρο!!!Αλλα ειναι κακια θελει να σε κερδισει με δαιμονια πραγματα και ηρθε να την σταματησω!!!!"Ασ'τους ησυχους και τους δυο" φωναξε η κουμπαρα στην γυναικα του!!!"Ειναι δικοι μου!!!!"και με αυτα τα λογια αποκαλυπτικε οτι ο κουμπαρος και η κουμπαρα.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

...και ξαφνικα ακουγεται ενας δυνατος ηχος... ηταν το χτυπημα μιας πορτας που εκανε το Νικο να ξυπνησει και παλι!!! Ονειρα εβλεπε... απο τη σεξυ νοσοκομα και μετα δηλαδη... επρεπε να λυσει το γριφο για το ποιος κρυβεται πισω απο την αποπειρα δολοφονιας του...

Link to comment
Share on other sites

συναδελφου αστυνομικου του!!!(μπατσος ο Νικολακης)!!!Καθως εψαχνε διαφορα στοιχεια,μπηκε στο mail του και βρηκε καποια υποπτα μηνυματα απο εναν τυπο που του εγραφε οτι...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συναδελφου αστυνομικου του!!!(μπατσος ο Νικολακης)!!!Καθως εψαχνε διαφορα στοιχεια,μπηκε στο mail του και βρηκε καποια υποπτα μηνυματα απο εναν τυπο που του εγραφε οτι...

Μαρη Λου Νου... τη δικη του αποπειρα δολοφονιας... δεν πηγε να τον πατησει ενα φορτηγο???? και ξυπνησε στο νοσοκομειο??? ριμεμπερ?... δε βαριεσαι ας ασχοληθουμε με αλλη δολοφονια και βλεπουμε γιαυτον!...

"Θα σε βρω οπου και αν κρυφτεις! Δε θα γλιτωσεις τοσο ευκολα." :eek: :eek: :eek: Υπεγραφε με το ονομα... Κομης Λαιμουριος...:shock: :shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

(με το συμπάθειο, σκατά τα κάναμε όλες)

...Ποιός ήταν παλι αυτός;...μήπως ήταν αυός που η γυναίκα του....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

...μήπως δεν του άρεσε το μπλέ ραφ κουστουμάκι ή το μπορντώ; Ή η επίσκεψή του είχε άλλη σημασία; Μήπως τελικά ήταν....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...