Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

...σακούλα σκουπιδιών ....σαν να την άνοιγε κάποιος...άκουσε και μια γάτα να νιαουρίζει και ανατρίχιασε..."έλα Χριστέ μου"σκέφτηκε.."έχει γούστο να.."


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.....είναι εδώ ο αστυνόμος Σαϊνης!"

Τελικά δεν ήταν τίποτα περισσότερο από ένα περιστέρι που του είχε κατακουτσουλίσει την κουζίνα, αφού είχε βρει ανοιχτή την πόρτα και μπήκε. Ξαφνικα όμως.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλα εε αν διαβασετε απο την αρχη την πρωτη ιστορια θα πεθανετε απο τα γελια......χαχαχαχαχα!!!!

και η δευτερη που γραφουμε εμεις ειναι φοβερη....απο που αρχισε και που εχει φτασει!!!

δεν παιζομαστε ΛΕΕΕΜΕΕΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να παει σπιτι του,να ηρεμησει και την επομενη κιολας μερα να παει σε ψυχολογο για μια συμβουλη αλλαααα.........τι θα του ελεγε??ποιος θα τον πιστεψει??σκεφτηκε λοιπον να ξεκινησει την αφηγηση του ετσι.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...