Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts

του λεει...."Νικο???Εσυ???Αγαπη μου????"Αυτος παθαινει σοκ...αλλα παραλληλα σκεφτεται..."Πωπω τι γυναικα ειναι αυτη...και με θελει....και με αγαπα!!!"Μηπως να....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

(...εχουμε ξεφυγει! ουχαχαχαχα)

Τα παρατησω ολα για χαρη της?... ομως... δεν ειναι αληθινο... ειναι το μαγικο φιλτρο που την κανει να με θελει... εκεινη την ωρα αρχιζει να συνερχεται η νοσοκομα... "Αγαπη μου..." του λεει... "εγω ειμαι... η γυναικα σου! Στο Παρισι που ημουν εκανα λιγες πλαστικες για να μη με αναγνωρισει η Δονα Τζουλια και με σκοτωσει... ηρθα λατρεμενε μου! ...ηθελα να δω αν θα με παρατουσες για καποια αλλη καλε μου..." ο Νικος προσπαθωντας να επεξεργαστει τις νεες πληροφοριες απαντα...

Link to comment
Share on other sites

(Πωπω κοριτσια γελαω μονη μου!!!!) τι να κανω???Ισως για μια βραδυα και να την αφησω???Και αυτη με ειχε πληγωσει!!!Μετα απο 3 δευτερολεπτα αποφασιζει να...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

"Να φυγεις! Να πας αλλουουυ! ..και μας μας κυνηγησανε κυρια μου αλλα δεν αλλαζουμε τα μουτρα μας! Δεν εισαι αυτη που αγαπησα! Δε μπορω να σε κοιταω!"... ειπε και δακρυσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...εκοψε το φιλετο που ειχαν φερει στο Νικο νωριτερα για να φαει... δεν ειχαν βαλει μαχαιρι και η γυναικα ειχε αρχισει να πειναει... "Θες μια μπουκια?" τον ρωτησε απαθεστατα και συνεχισε με πουρε...

Link to comment
Share on other sites

(Αυτη μαρη ετρωγε το φιλετο!!!!)

(χαχαχαχαχαχαχ!!!!!είμαστε για δέσιμο κορίτσια!!!!:tongue::tongue::tongue:)

..εκείνη τον κοίταγε σαστισμένη!!!"μα καλά τόσο Μ#λ@κ$#% άνδρα παντρεύτηκα!" αναρωτήθηκε...

εκείνος την κοίταγε σαστιμένος!!!!μα καλά τόσο γουρούνα γυναίκα παντρεύτηκα αναρωτήθηκε :confused: αν μοιάσει σε αυτή ο γιός μου τότε άστα να πάνε!

Α, ο γιος μου τον είχα ξεχάσει με όλα αυτά που να βρίσκεται το παιδάκι μου και τι να κάνει τώρα??Πρέπει να...............


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι στο παιδικο σταθμο της πρωην γυναικας μου!!!!:shock::shock::shock:Μα η γυναικα μου ειναι εδω!!!ΤΟ παιδι????που το αφησε το παιδι?????"Μωρη...που το αφησες το παιδι????"Φωναζει νευριασμενος!!!Και αυτη με μια απαθεια του λεει οτι το παιδι ειναι...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο κουμπαρος ειναι μεγαλος σε ηλικια ρε δεν νομιζω!!!Μαλλον οντως θα παιζουν τα παιδια και τιποτα παραπανω.Εκεινη τη στιγμη χτυπαει η πορτα του δωματιου του Νικου και με το παρακαλω....μπαινει μεσα..


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...