Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρα πολυ ομορφο..... μπραβο να ειστε γεροι να στολιζεται καθε χρονο μεχρι να πεσει και το τελευταιο φυλλαρακι του!:D

αχ τι γλυκια ευχη!!!!!!!!Σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά!

Ο καιρός είναι μουντός, μήπως θέλει κανα φωτάκι; χεχεχχε

Πραγματικά υπέροχα! Συγχαρητήρια!!!

Περιμένουμε οδηγίες. Είναι τέλεια ιδέα για χειροποίητο δωράκι.

Κορίτσια χαίρομαι που σας άρεσαν αλλά marvas μου δεν είμαι επαγγελματίας οπότε δεν έχω κάτι να σου πω. Μεταλλικά στοιχεία, κορδόνια, κορδέλες και ότι άλλο θεωρείς πως ταιριάζει και στην πράξη κάνεις ότι βγει!

Το μόνο που έκανα έπειτα από σκέψη, ήταν να διαλέξω τους χρωματισμούς! Όλα τα άλλα βγήκαν ενώ τα έφτιαχνα!

Ο αδελφός μου που ήξερε πότε έλαβα τα υλικά, μόλις τα είδε έτοιμα μου είπε "Καλά ρε freak πότε πρόλαβες;" αχαχαχαχαχαχχα

Τα φρικιά των Χριστουγέννων! Σχεδόν μήνας έμεινε!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά!

Ο καιρός είναι μουντός, μήπως θέλει κανα φωτάκι; χεχεχχε

Ω ναι, χρυσοχέρικο ξωτικό μου!!!!!!

Ναι!!! ;)

Εγώ κάνω τις δουλίτσες μου ακούγοντας... χριστουγεννιάτικα! Και πολύ με ηρεμουν...!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ μπορεις να δωσεις αναλυτικες οδηγιες??δεν τοχω δεν τοχω!!!

ειρηνακι εσυ ποιο πραγραμμα χρησιμοποιησες τα προηγουμενα χρονια??θελω οπωσδηποτε να κανω ημερολογια φετος!!!:D:D

τελειο~!!!

βρε ρηνακι, ηρθες σπιτι μου, φωτογραφησες και δεν μπηκες να σε τραταρω κατι??ντροπη!!!:tongue::tongue::tongue:

!

Καλημέρα. αν κατεβάσεις το πρόγραμμα σε οδηγεί μόνο του.

1.αρχικα επιλέγεις τι θέλεις να φτιάξεις πχ ημερολογιο μονοσελιδο ή ημερολογιο μηνιαίο ή κύβο φωτογραφιών ή καρτες ( εχει και άλλα πολλά). στην συνεχεια

2.σου λέει να διαλέξεις θέμα πχ χριστούγεννα ( εχει παρα πολλα σχεδια με γραφικά με κινουμενα σχεδια και οχι μόνο για παιδια αλλα και μεγάλους , εγω εφταιξα στην κουμπάρα μου ένα με φωτο του γάμου της και θεμα γαμοσ )

3. μετα διαλέγεις ποιες φωτο σου θέλεις να χρεισιμοποιηθουν.

4. το ετοιμάζει και στο δείχνει στην οθόνη

5. αν θες πατας εκει σχεδίαση και το τροποποιεις οπως θες οριζοντια κατακόρυφα/ μικραινεις μεγαλώνεις τις φωτο/ αλλαζεις θεμα αν τελικα δεν σου αρέσει ( επιλογη θεματος , παραλαγες θέματος ) / προσθέτεις και άλλα γραφικά

6. το εκτυπώνεις

Δεν είναι δύσκολο σε πάει και μόνο του βημα βήμα

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια πήγα το σάββατο τζάμπο με το μικρό να πάρουμε ένα δωράκι για ένα παιδάκι που γιόρταζε και πήραμε πηλό και γκλίτερ κτλ να φτιάξουμε στολιδάκια... κάναμε αρκετά αλλά ρε κορίτσια τα πετάξαμε όλα.... ο πηλός σκυλοβρωμούσε... τα κράτησα κανα δυο μέρες μπας και ξεβρωμίσουν όσο στεγνώνανε αλλά τίποτα... τα πέταξα όλα χτες!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

Εύχομαι να μοιραστούμε υπέροχες στιγμές με τις οικογένειές μας και μεταξύ μας μοιράζοντας σκέψεις ιδέες και εμπειρίες!!!!!

Θα επιστρέψω μόλις κοιμηθεί το τερατάκι(......που δεν το βλέπω σύντομα....) να διαβάσω από την αρχή το θέμα σας και να μπω δυνατά!!!

Ελπίζω να με θέτε στο παρεάκι σας!!

Φιλιά και καλημέρα!!!!

<3 <3 <3


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. αν κατεβάσεις το πρόγραμμα σε οδηγεί μόνο του.

1.αρχικα επιλέγεις τι θέλεις να φτιάξεις πχ ημερολογιο μονοσελιδο ή ημερολογιο μηνιαίο ή κύβο φωτογραφιών ή καρτες ( εχει και άλλα πολλά). στην συνεχεια

2.σου λέει να διαλέξεις θέμα πχ χριστούγεννα ( εχει παρα πολλα σχεδια με γραφικά με κινουμενα σχεδια και οχι μόνο για παιδια αλλα και μεγάλους , εγω εφταιξα στην κουμπάρα μου ένα με φωτο του γάμου της και θεμα γαμοσ )

3. μετα διαλέγεις ποιες φωτο σου θέλεις να χρεισιμοποιηθουν.

4. το ετοιμάζει και στο δείχνει στην οθόνη

5. αν θες πατας εκει σχεδίαση και το τροποποιεις οπως θες οριζοντια κατακόρυφα/ μικραινεις μεγαλώνεις τις φωτο/ αλλαζεις θεμα αν τελικα δεν σου αρέσει ( επιλογη θεματος , παραλαγες θέματος ) / προσθέτεις και άλλα γραφικά

6. το εκτυπώνεις

Δεν είναι δύσκολο σε πάει και μόνο του βημα βήμα

Καλως ήρθες κοριτσάκι μου και σ ευχαριστώ πολυ για τις βοήθεις που μοιράζεις! Ευγε! ;)

Αφροτιδάκι, word αλλά πες μου οτι χρειαστείς ε??? :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό το θέμα είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

Εύχομαι να μοιραστούμε υπέροχες στιγμές με τις οικογένειές μας και μεταξύ μας μοιράζοντας σκέψεις ιδέες και εμπειρίες!!!!!

Θα επιστρέψω μόλις κοιμηθεί το τερατάκι(......που δεν το βλέπω σύντομα....) να διαβάσω από την αρχή το θέμα σας και να μπω δυνατά!!!

Ελπίζω να με θέτε στο παρεάκι σας!!

Φιλιά και καλημέρα!!!!

<3 <3 <3

Καλώς ήρθες μικρή μου!

Ελπίζω να το διασκεδάσεις και φυσικά σε θέλουμε παρέα μας!!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock: Με ξετρέλανες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πάμε ειρηνάκι για βόλτα στους χιονισμένους στολισμένους δρόμους και μετά ζεστή σοκολατίτσα σε μικρό μοσχοβολιστο χουχουλιαστό καφέ με χριστουγεννιάτικα τραγούδια και χαρούμενο κόσμο??? Καναδά είναι, σε μια μέρα θα είμαστε εκεί!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...