Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

παρα πολυ ωραιο. και τοσο απλο και ευκολο. και χωρις να ψαχνεις υλικα περιεργα.

kourkoumpini μου εκτος των χρωματων,που τουλαχιστον εμενα με αναζωογονουν,φανταζομαι και τη μυρωδια που θα αναδυουν!

Αλλα μαλλον δε θα κρατανε για πολλες μερες....:(

Λες να μπορεις να τα αποξηρανεις?:confused:


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα κουκουνάρια βαφονται με σπράυ αλλα αν θελουμε να τα φτιάξουμες με τα παιδιά μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τεμπερες η νερομπογιές.

αχ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση. λεμε να παμε εκδρομουλα σε μερος με πευκα και ειπα να μαζεψω και κλαδακια και κουκουναρια. ελπιζω να βγουν καλα και να μην παθω τα καλα της vaskokkal;). και θελω να τα βαψω.

ε τοσες ιδεες και τοσες συνθεσεις. να μην υλοποιησουμε και καμια;

εινια επισης παρα πολυ ωραιες και για δωρο. κανεις μια συνθεση με κερια και κουκουναρια και το αμπαλαρεις και το πας;);)

Link to comment
Share on other sites

kourkoumpini μου εκτος των χρωματων,που τουλαχιστον εμενα με αναζωογονουν,φανταζομαι και τη μυρωδια που θα αναδυουν!

Αλλα μαλλον δε θα κρατανε για πολλες μερες....:(

Λες να μπορεις να τα αποξηρανεις?:confused:

για αποξηρανση δεν ξερω. αλλα αν παρουμε τα πορτοκαλια και τα λεμονια τα κερωμενα κρατανε πολυ. επειτα τα χρησιμοποουμε και βαζουμε αλλα στη θεση του φρεσκα.;)

εινια και οι συνθεσεις με πορτοκαλια και καρπους και κουκουναρια στις αρχικες σελιδες. εκει στα πορτοκαλια εχουν καρφωσει ξυλακια γαρυφαλλου και μοιαζουν καπως με μπαλες. εκει να δουμε μυρωδια. αμα βαλουμε στη συνθεση και ξυλακια κανελας...

Link to comment
Share on other sites

εινια επισης παρα πολυ ωραιες και για δωρο. κανεις μια συνθεση με κερια και κουκουναρια και το αμπαλαρεις και το πας;);)

Υπεροχη η ιδεα σου!Και σκεφτομουν τι δωρο να κανω στις κολλητες μου,εκτος απο τις ευχετηριες καρτες,που λεω φετος μιας και καθομαι να τις κανω μονη μου!

http://www.greetingbee.com/Make-Your-Own-Cards-From-Scratch.html

Να και μια πολυ ωραια σελιδα,οπου μπορεις ηλεκτρονικα να δημιουργησεις καρτες και να τις εκτυπωσεις!Φυσικα αλλη χαρη εχουν οι παραδοσιακες χειροποιητες!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ ανελλειπώς το θέμα κι ένα έχω να πω... :eek::shock:

Είστε όλες Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Ε-Σ, έχετε βάλει θεΐκές φωτό και με μπριζώνετε να στολίσω με τέτοια το σπίτι, αν και δεν το συνηθίζω... Βρε, λες;;;;; :rolleyes::roll:


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!!

Ταραταταν.....ταραταταν.....ταραταταν.......

ΣΤΟΛΙΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!:tongue::tongue:

Νομιζω τα καταφερα!Αυτο ειναι στο δωματιο του Κωνσταντινου πανω απο την πορτα!Ειναι τελειο απο κοντα αλλα απο την φωτο αδικειται πολυ...http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img401/6312/1001339s.jpg:p

Την βλεπετε?

Μαλλον δεν την βλεπετε...σας την βαζω παλιhttp://imageshack.us/photo/my-images/401/1001339s.jpg/

τωρα????

Σας βαζω και το δεντρακι μας,το οποιο επισης δεν φαινεται καλα εδω,απο κοντα ειναι πιο ομορφο...(με σαμποταρει η φωτογραφικη μηχανη, μου φαινεται:tongue:)http://imageshack.us/photo/my-images/832/1001343o.jpg/
Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!Χαιρομαι παρα παρα πολυ που σας αρεσαν!!!να σας ευχηθω και εγω καλα Χριστουγενννα να εχουμε, με υγεια πανω απόλα!!!!

πρεπει να φυγω,επανερχομαι δρυμητερη το απογευμα με περισσοτερες φωτο!(τωρα που το εμαθα χαχα!!!)

φιλια πολλα!

Είναι όλα πανέμορφα κ καταπληκτικά, ειδικά η γωνία δίπλα από το δέντρο σου!!! Καλά Χριστούγεννα :D

Να τη η πρώτη στολισμένη της παρέας αχαχαχαχαχαχ!

Λοιπόν, μια "σύνθεση" που έκανα πέρυσι με παλιές μπάλες οι οποίες ταιριάζουν με το σαλόνι μου, ασημί κουκουναράκια και κεράκια

Πολύ όμορφη Ραβτάκι! :D

Λοιπόν... Από γλυκά εγώ φτιάχνω πολλά! αχαχαχαχαχαχ

Δυστυχώς βέβαια, γιατί τα τρώμε! Πέρυσι έφτιαξα:

Μπισκότα

Σοκολατάκια μανταρίνι

χιονούλες

Καριόκες

Κουραμπιέδες

Μελομακάρονα

και φυσικά Βασιλόπιτα

Παρακαλώ το εν λόγω ποστ με τις φωτό κ το άλλο με τα λινκ να περάσει κ από το διπλανό θέμα ΑΜΕΣΑ!!!:rolleyes::tongue::tongue:

Εγώ πάλι σε λευκό δέντρο θα έκανα κάτι τολμηρό. Ή θα έβαζα φούξια-ροζ στολισμό ή σε οινοπνευματί, αυτό το έντονο γαλαζοπράσινο. Νομίζω το αποτέλεσμα θα με δικαιωνε... ;)

Εννοείται θα σου βάλω κι άλλες φωτο! ;)

Συμφωνώ 100%

Καλημέρα :D

Υπεροχη η ιδεα σου!Και σκεφτομουν τι δωρο να κανω στις κολλητες μου,εκτος απο τις ευχετηριες καρτες,που λεω φετος μιας και καθομαι να τις κανω μονη μου!

http://www.greetingbee.com/Make-Your-Own-Cards-From-Scratch.html

Να και μια πολυ ωραια σελιδα,οπου μπορεις ηλεκτρονικα να δημιουργησεις καρτες και να τις εκτυπωσεις!Φυσικα αλλη χαρη εχουν οι παραδοσιακες χειροποιητες!!!

Πολύ ωραία κ καλή ιδέα !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλαμάρι, κάλεσέ με να βάλω! Αλλιώς θα περιμένεις τα φετινά :P

Τι είμαι; Η μουρλή που ποστάρει μόνη της;;;;

Βρε και εγώ συμφωνώ για φουξ- γαλάζιο (το 2ο είναι το αγαπημένο μου χρώμα άλλωστε) αλλά η κοπέλα είπε ότι θέλει να φτιάξει υφασμάτινα στολίδια. Δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι να βρει υφάσματα, γι αυτό δεν την πήγα προς εκείνη την κατεύθυνση. Δηλαδή θα βρει, αλλά πιθανότατα μετά από πολύ ψάξιμο...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Πόσο ιδιαίτερο και εύκολο? :P

ss_101577346.jpg

θα το κανω οπωσδηποτε! εχουμε τετοια ασπρα πομολα στην ντουλαπα του παιδικου! πανευκολο και ο μικρος θα τρελαθει!

κουλουράκια κανέλας Μαριάννας και καριόκες,τρουφάκια μανταρίνι RavT αποθηκεύτηκαν ...Οβερ!!!

Να είστε καλά κορίτσια για τις ωραίες συνταγές σας

Υ.Γ Οχι ότι τα υπόλοιπα που μας εβαλε η RavT πάνε πίσω...

thank you, thank you! οπως προειπα, συνταγη της γιαγιας μας (και τα μοναδικα κουλουρακια που φτιαχνουμε παντα! για την ακριβεια θυμιζουνε και λιγο μουστοκουλουρα, ειδικα αμα μπει καποιο ποτο!)


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα χριστουγεννιάτικα κορίτσια!

Σας παρακολουθώ ανελλιπώς από το easy living...

Σήμερα μου ήρθε η ιδέα να φτιάξω μόνη μου στολίδια για το δέντρο.

Του χρόνου τέτοιο καιρό θα είμαι στο νέο μου σπίτι με τον αρραβωνιαστικό μου οπότε θα ξεκινήσω από τώρα να φτιάχνω στολίδια για το δέντρο μας έτσι ώστε του χρόνου όλο το δέντρο να το έχω στολισμένο μόνο με χειροποίητα στολίδια (και θα φουσκώνω σαν παγόνι που θα τα έχω φτιάξει εγώ :D ).

Θέλω να φτιάξω υφασμάτινα με γέμιση υαλοβάμβακα, καρδούλες δεντράκια, gingermen κτλ. σαν αυτά

p-1-1.jpg

Θέλω να πάρω λευκό δέντρο και δε μπορώ με τίποτα να φανταστώ τί χρώματα θα μπορούσα να κάνω τα στολίδια για να βγει ένα όμορφο αποτέλεσμα....

Έχετε καμιά ιδέα? όσο και να έψαξα δεν βρήκα πουθενά κάτι σαν αυτό που σκέφτομαι σε εικόνα :?

Πανέμορφααααααα!!!Σκέφτομαι κ εγώ να κάνω φέτος χειροποίητα στολιδάκια!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Από γλυκά εγώ φτιάχνω πολλά! αχαχαχαχαχαχ

Δυστυχώς βέβαια, γιατί τα τρώμε! Πέρυσι έφτιαξα:

Μπισκότα

DSCN0891_640x480.jpg

Σοκολατάκια μανταρίνι

DSCN0701_640x480.jpg

χιονούλες

DSCN0709_640x480.jpg

Καριόκες

DSCN0699_640x480_zpsc7d2a2b7.jpg

Κουραμπιέδες

DSCN0840_640x480.jpg

Μελομακάρονα

DSCN0842_640x480.jpg

και φυσικά Βασιλόπιτα

401275_2985381116017_764161134_n_640x480.jpg

Θέλω να τα φάω όλα πειράζει???????????????????? :P:D


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

406904_294044124048801_807099200_n.jpgΚαλήμερα!!

Δεν κρατήθηκα!

Τελικά την έκανα τη δοκιμή των κουπ πατ...Σιγά μην δεν εκοβαν καλά τα μπισκότα,αλλά άμα είσαι freak των Χριστουγέννων,όλα τα κάνεις πολύ νωρίτερα

Μέχρι τις γιορτές θα έχω τελειοποιηθεί και στον στολισμό των μπισκότων

Πάρτε και μια ιδέα από την πρωτη μου προσπάθεια

311260_294044250715455_671854367_n.jpg

Υπέροχα και λαχταριστά!!!! Μπραβο!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...