Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ravT είδα σε παλιότερο ποστ σου τις χειροποίητες χιονόμπαλες και ξετρελάθηκα!Δηλαδή σε μια γυάλα βάζω μικρό δεντράκι μινιατούρα από τζάμπο φαντάζομαι και χιόνι ή και χρυσόσκονη και θα ναι σούπερ ε?


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελειαααα...και γω εχω τρελλα με τα κερια!!!!!

άσε ο άντρας μου με κυνηγάει γιατί όλο καινούρια αγοράζω.και όσοι με ξέρουν όλο περίεργα κεριά μου φέρνουν.αν μπορέσω θα βάλω φωτο;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

irene1984 οι φωτογραφιες με τα κερια ειναι παρα πολυ ωραιες!Ειναι μεσα στην λιστα των δωρων που θα ηθελα να κανω για τις κολλητες μου!

Μου εδωσες ιδεες για σχεδια,γιατι σκεφτομαι να παρω κερια και να τα στολισω/ζωγραφισω εγω!

ravT καλε αυτα ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!Μπραβο κοπελα μου!Μπραβο!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

irene1984 οι φωτογραφιες με τα κερια ειναι παρα πολυ ωραιες!Ειναι μεσα στην λιστα των δωρων που θα ηθελα να κανω για τις κολλητες μου!

Μου εδωσες ιδεες για σχεδια,γιατι σκεφτομαι να παρω κερια και να τα στολισω/ζωγραφισω εγω!

ravT καλε αυτα ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!Μπραβο κοπελα μου!Μπραβο!

Μαρία μου και μένα μ'αρέσει είτε να τα δωρίζω είτε να μου τα δωρίζουν...Μέχρι τώρα βέβαια δεν είχα σκεφτεί να τα στολίσω μόνη μου.μάλλον θα τα πάρω έτοιμα...:cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2012-11-19200140.jpg

Aν σας αρέσουν τα κεράκια μπορείτε να φτιάξετε και μόνοι σας ότι σχέδιο σας αρέσει σε χρόνο dt.Θα χρειαστούμε μόνο ένα κεράκι,μια χαρτοπετσέτα με σχέδιο,λίγη λαδόκολλα και το πιστολάκι των μαλλιών.Κόβουμε από την χαρτοπετσέτα το σχέδιο και κρατάμε μόνο το φύλλο που έχει το σχέδιο(συνήθως οι χαρτοπετσέτες έχουν 3 φύλλα δύο χοντρά και ένα πολύ λεπτό που έχει πάνω την ζωγραφιά,στην προκειμένη περίπτωση αυτό το φύλλο μας ενδιαφέρει).Κόβουμε το σχέδιο σε μέγεθος που να ταιριάζει στο κερί μας.Από πάνω βάζουμε την λαδόκολλα έτσι ώστε να τυλίξει το κερί να σφίξει το σχέδιο πάνω στο κερί μας.Τώρα σειρά έχει το πιστολάκι μαλλιών,το ανάβουμε και ρίχνουμε ζεστό αέρα πάνω στο σχέδιο μέχρι να δούμε ότι μουσκεύει η λαδόκολλα.Σταματάμε τον αέρα και στρώνουμε πιέζοντας την λαδόκολλα.Αφαιρούμε την λαδόκολλα και βουαλά έχετε ένα κεράκι σαν αυτό της φωτογραφίας που ελπίζω να κατάφερα να βάλω.Είναι το γνωστό decoupage κεριών που και εγώ σήμερα έκανα την πρώτη μου απόπειρα.Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Να έρθω στην τόσο όμορφη παρέα σας? Τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα!

Δείτε αυτό http://www.hp.com/global/gr/el/consumer/digital_photography/free/software/photo-creations.html

Κατεβάζεις ενα προγραμματακι το οποίο είναι συμβατό με όλους τους εκτυπωτες οχι μόνο hp και μπορεις να φτιάξεις ημερολόγια κύβους φωτογραφιών σε χριστουγεννιάτικα ( αλλα όχι μόνο) θέματα και άλλα πολλά

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Χαίρομαι πολύ που απολαμβάνετε το θέμα και το στολίζετε με τόσο όμορφα πράγματα!

Σας ευχαριστώ πολύ που συμμετέχετε και να συνεχίσετε να συμμετέχετε είτε ποστάροντας δικές σας δημιουργίες είτε εικόνες που σας αρέσουν είτε οτιδήποτε άλλο!

Ερχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η "απλή" εξώπορτα του σπιτιού μας... :tongue::tongue:

2010-Christmas-Wreath-Ideas7.jpg

μα ακριβως την ιδια να εχουμε βρε ειρηνακι?:):-Pενταξει εχω λιγοτερα σκαλια!!!!!:tongue:απλα τελεια τι να πω?εχω τρελαθει,να φανταστεις χθες το βραδυ ξυπνησα το ετερον να του δειξω μια ιδεα για το τζακι μπας κ το σουλουποσουμε λιγο,κ κουναγε το κεφαλι του:|...ξεσηκωστε μας κ αλλο θελουμε...........
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...