Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναιιιιι......να ρθειτεεεεεεε......Μονο που η φωτογραφια που εβαλα ειναι απο μηνα φεβρουαριο!!!!Τωρα το προσεξα!!!!:oops:

Διορθωσα παλι το μηνυμα μου,αν και δεν εχει μεγαλη διαφορα!

Τελειο το δεντρακι!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χθες που έκανα βόλτα στις βιτρίνες είδα πολλά στολίδια κουδουνάκια σαν αυτά

images.jpg

2-70-602-0028_zoom.jpg

Επίσης είχε πολλά γυάλινα κορίτσια, σαν τα παλιά αν θυμάστε...σαν τα μανιταράκια...

imagemagic.jpg


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χθες που έκανα βόλτα στις βιτρίνες είδα πολλά στολίδια κουδουνάκια σαν αυτά

images.jpg

2-70-602-0028_zoom.jpg

Επίσης είχε πολλά γυάλινα κορίτσια, σαν τα παλιά αν θυμάστε...σαν τα μανιταράκια...

imagemagic.jpg

Λατρεύω όλα τα κουδουνάκια, σε όλα τα σχήματα και σε όλα τα μεγέθη!

Οσο για τα μανιταράκια... τι μου θύμισες... είχε ένα παρόμοιο, κρεμαστό στολίδι και η μανούλα μου στο δέντρο μας όταν ήμουν παιδάκι.....:cry::cry:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειδικά τα δεύτερα Μελία είναι πολύ χαριτωμένα!

Και χειροποιητες χριστουγεννιατικες καρτες!

http://ftiaxto.gr/projects/%CE%B2%CE%AE%CE%BC%CE%B1-%CE%B2%CE%AE%CE%BC%CE%B1/%CF%87%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είχε η μαμά μου...και ήταν το μοναδικό που δεν είχα σπάσει όταν ήμουν μικρή! Τώρα το φυλάμε σαν τα μάτια μας, το βάψαμε με σπρέυ χρυσό γιατί είχε ξεβάψει και είναι κουκλί!

Χθες που τα χάζευα γύρισα στα παιδικά μου χρόνια. Είχε ελεφαντάκια, ιπποπόταμους, φλυτζάνια, τσαγιέρες, πουλάκια, αυτοκινητάκια! Ήταν τέλεια αλλά απλησίαστα...από 9 μέχρι 15 ευρώ το κομμάτι! Ούτε ένα το χρόνο μπορείς να αγοράζεις, θες 20ετια για να φτιάξεις δέντρο με τέτοια στολίδια.


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σταυρουλίτσα πολύ ωραίο το δέντρο στο βίντεο. Και το χρώμα από τα λαμπάκια ήταν σούπερ! Από το βίντεο σου μεταπήδησα σ' αυτό...

Γιάμι :P δέντρο όπως λέει και η κυριούλα!!! Λες και βγήκε από ζαχαροπλαστείο!!!


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ravT

σ'ευχαριστούμε για τις ωραίες φωτο και τις συνταγές...ήταν κάτι που το είχα ζητήσει(για τα χριστουγεννιάτικα γλυκά)! θα προσπαθήσω και θα κάνω για πρώτη φορά τη βασιλόπιτα(αν τρώγεται θα ανεβάσω φωτό)!

Εχω ενθουσιαστεί με όλα αυτα που βλέπω!!!Και πάλι μπράβο σας κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φθηνή είναι του Μασούτη, πίστεψέ με...

καλε αληθεια; φθηνη εινια του μασουτη; ωχ συμφορα μου... εμενα το μπαλκονι εινια μεγαλο. εινια γυρω γυρω στο σπιτι. αλλα ακομα και να μην βαλω σε ολο θελω σιγουρα πανω απο 15 μετρα:cry::cry::cry:. δεν θυμαμαι ποσα μετρα ειναι. το ειχαμε μετρησει οταν βαλαμε το πλαστικο για το μωρο. τοτε ηταν ενα ακομα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...