Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

πάμε ειρηνάκι για βόλτα στους χιονισμένους στολισμένους δρόμους και μετά ζεστή σοκολατίτσα σε μικρό μοσχοβολιστο χουχουλιαστό καφέ με χριστουγεννιάτικα τραγούδια και χαρούμενο κόσμο??? Καναδά είναι, σε μια μέρα θα είμαστε εκεί!!:tongue:

... τι να πω βρε Σοφάκι... άμα με πιέζεις... ΦΥΓΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::lol::lol:

Πόσο ΥΠΕΡΟΧΗ φωτογραφία???? Την έσωσα!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

... τι να πω βρε Σοφάκι... άμα με πιέζεις... ΦΥΓΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::lol::lol:

Πόσο ΥΠΕΡΟΧΗ φωτογραφία???? Την έσωσα!!!!!!!

α ρε φιλενάδα γ@μ# τη φτώχεια μας!!! να για κάτι τέτοια τα θέλω τα λεφτά τα άτιμα... ούτε για ρούχα ούτε για στολίδια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο εύκολο και όμορφο? Πάρτε ιδέες κορίτσια μου

306822_405046039568976_530606633_n.jpg

Ειρηνάκι αυτό μου αρέσει πάαααρα πολύ. Είναι και του στυλ μου... και είναι και σχετικά απλό. Με ότι έχει η καθεμιά μας μπορεί να το φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

Εύχομαι να μοιραστούμε υπέροχες στιγμές με τις οικογένειές μας και μεταξύ μας μοιράζοντας σκέψεις ιδέες και εμπειρίες!!!!!

Θα επιστρέψω μόλις κοιμηθεί το τερατάκι(......που δεν το βλέπω σύντομα....) να διαβάσω από την αρχή το θέμα σας και να μπω δυνατά!!!

Ελπίζω να με θέτε στο παρεάκι σας!!

Φιλιά και καλημέρα!!!!

<3 <3 <3

καλημέρα! φυσικά σε θέλουμε στην παρέα μας.... όσο πιο πολλές τόσο πιο δυνατές!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είναι όλα πολύ πολύ όμορφα!!! ειδικά ο αγιος βασίλης που κάνει κατακόρυφο!!!! μπράβο και του χρόνου!!

Link to comment
Share on other sites

α ρε φιλενάδα γ@μ# τη φτώχεια μας!!! να για κάτι τέτοια τα θέλω τα λεφτά τα άτιμα... ούτε για ρούχα ούτε για στολίδια!!!!

Πόσο δίκιο έχεις Σοφάκι μου.... :):) Οι όμορφες στιγμές.... αυτές μετράνε!

white-tree.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι αυτό μου αρέσει πάαααρα πολύ. Είναι και του στυλ μου... και είναι και σχετικά απλό. Με ότι έχει η καθεμιά μας μπορεί να το φτιάξει.

Και έχω δει τέτοια ποτηράκια-ρεσουδάκια σε πολλά καταστήματα! :P

Και γω θα κάνω παρόμοιο, είναι τόσο όμορφο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα όλα! Μπράβο κορίτσι μου! Φαίνεται με τι φροντίδα και τι λατρεία τα έκανες όλα! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aν σας αρέσουν τα κεράκια μπορείτε να φτιάξετε και μόνοι σας ότι σχέδιο σας αρέσει σε χρόνο dt.Θα χρειαστούμε μόνο ένα κεράκι,μια χαρτοπετσέτα με σχέδιο,λίγη λαδόκολλα και το πιστολάκι των μαλλιών.Κόβουμε από την χαρτοπετσέτα το σχέδιο και κρατάμε μόνο το φύλλο που έχει το σχέδιο(συνήθως οι χαρτοπετσέτες έχουν 3 φύλλα δύο χοντρά και ένα πολύ λεπτό που έχει πάνω την ζωγραφιά,στην προκειμένη περίπτωση αυτό το φύλλο μας ενδιαφέρει).Κόβουμε το σχέδιο σε μέγεθος που να ταιριάζει στο κερί μας.Από πάνω βάζουμε την λαδόκολλα έτσι ώστε να τυλίξει το κερί να σφίξει το σχέδιο πάνω στο κερί μας.Τώρα σειρά έχει το πιστολάκι μαλλιών,το ανάβουμε και ρίχνουμε ζεστό αέρα πάνω στο σχέδιο μέχρι να δούμε ότι μουσκεύει η λαδόκολλα.Σταματάμε τον αέρα και στρώνουμε πιέζοντας την λαδόκολλα.Αφαιρούμε την λαδόκολλα και βουαλά έχετε ένα κεράκι σαν αυτό της φωτογραφίας που ελπίζω να κατάφερα να βάλω.Είναι το γνωστό decoupage κεριών που και εγώ σήμερα έκανα την πρώτη μου απόπειρα.Καλή επιτυχία!!!

καλα, τοσο ομορφο! αφου μολις το ειδα νομιζα πως ηταν αλλη μια φωτο απο ετοιμο αγοραστο κερι! που να φανταστω οτι γινεται να κανει κανεις κατι τετοιο μονος του και μαλιστα τοσο απλα? φανταζομαιενα τραπεζι στρωμενο με ασορτι χαρτοπετσετες και κερια! χεχε! :tongue:


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες είναι όλες, εμένα όμως ειδικά μου άρεσαν οι καλτσούλες που κρέμονταν πάνω από το καλοριφέρ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...