Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Βρήκα και ένα σχεδιάκι χριστουγεννιάτικο. Πρώτα σας δείχνω τη φωτογραφία πως γίνεται (μπορείτε να αγοράσετε χαρτόνι με σχέδια ή ακόμη και μονόχρωμο, και μετά στο λινκ μπορείτε να δείτε το πατρόν.

christmas-napkin-red-m.jpg?300:300

http://www.allyou.com/budget-home/christmas-napkin-ring-00400000060102/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ακόμη μία διακόσμηση για το γιορτινό τραπέζι χριστουγέννων. Αυτή με μικρές παραλλαγές θα ταίριαζε και στα φετινά μου χρώματα.

christmas-branch-centerpiece1.jpg?400:400

Απλό και υπέροχο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Να τα κλαδάκια μας! :)

88281811.jpg

Έψαξα στο easy living που είχα γράψει γι' αυτά τα κλαδιά το Πάσχα, να δω μήπως είχα ανεβάσει και φωτο (δεν είχα τελικά), αλλά διάβασα ότι την ιδέα την είχε ρίξει τότε η χρυσα81..Οπότε επιβάλλεται να την ευχαριστήσω ξανά και για τα Χριστούγεννα! ;) Χρύσα τέλεια η ιδέα σου!!! :D

Μου φαίνεται όμως λίγο άδειο το βάζο μέσα και λέω να βάλω κουκουνάρια..Τι λέτε εσείς κορίτσια; Καμιά ιδέα;;

Απλά ΤΕΛΕΙΟ ...ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη ,δεν σε πιστευω !Εχεις και πυτζαμες χριστουγεννιάτικες!!!!

Βρε αδερφή, αφού ξέρεις πως είμαι το κολλητάρι του χοντρού με τα κόκκινα! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Που ήσουν βρε και χάθηκες φέτος;

Χωρίς ΑΖΙΑ, το θέμα δεν είναι το ίδιο... :))))

Πες της τα, πες της τα!!!!:P

xmas-19.gif

Koριτσάκια μου καλά σας ευχαριστώ......:oops::oops::oops:

Πολύ τρέξιμο..........:|:neutral::| και ακόμη δεν έχω στολίσει..... ελπίζω να καταφέρω το σ.κ. Ανυπομονώ να ανεβάσω και τις δικές μου φωτό.

Επιστρέφω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φιλες των Χριστουγέννων που μου φτιάχνετε τη διάθεση hello!!

Ho Ho Ho!!!

Εξαφανίστηκα λίγο....αυτές τις ημέρες μα στολίσαμε και σπιτοκαλυβάκι μας!! Θα φροντίσω να βγάλω πολλές φώτο να μου πείτε γνώμες!!! ε??

Τι υπέροχες φώτος!!! Ειρήνη μπράβο κορίτσι μου τέλειες!!!

Συνεχίζω το ταξίδι μου!!! <3 <3


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι νομίζανε τα ξωτικά μου... πως δεν θα είχα χριστουγεννιάτικες πυτζαμούλες????!!!

:tongue::tongue::tongue:

DSC00774.jpg

χαχα! κι εγω που νομιζα πως ειχες αγιοβασιλιατικες με ασορτι παντοφλιτσες! οταν τα ειχα δει στα τζαμπο εσενα σκεφτηκα! ε, κοντα επεσα! :tongue:


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...