Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Να ενας ευκολος τροποσ για να φτιαξεις στολιδια απο πηλο!!!!!

http://jessicajanehandmade.blogspot.gr/2010/12/holiday-ornament-tutorial.html

και συνθεσεις για το τραπεζι μας...εμενα μου αρεσαν οι 2 πρωτες...

christmas-table-centerpiece-decorations-1.jpg


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

irene1984 πολυ ωραιες αλλα τα στολιδια με τα στρουμφακια ειναι τοσο γλυκουτσικαααααα!Μακαρι να τα βρω καπουυυυ!!!!:)

κι εγώ μόλις τα είδα τα ερωτεύτηκα!αλλά νομίζω ότι στην ελλάδα δεν θα τα βρεις.:?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχω τελειώσει ακόμη, η συνέχεια το άλλο Σ/Κ...

Το στεφάνι της εισόδου. Είναι από το ΙΚΕΑ αλλά έφτιαξα μόνη μου την σύνθεση. Στο ΙΚΕΑ το πουλάνε σκέτο πράσινο.

pb240162.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Μία διακοσμητική πιατέλα για ένα μικρό επιπλάκι, την σύνθεση την έφτιαξα μόνη μου με μικρά κουκουναράκια και διάφορα άλλα καλούδια.

pb240167.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ολα ειναι πολυ ομορφα!Αυτο δεν ειναι δεντρακι,ολοκληρο θηριο ειναι!!!!Παρα πολυ ομορφο!Μου αρεσουν πολυ αυτα τα κοκκινα που κρεμονται,μοιαζουν σαν κροσια!Τι ειναι ακριβως?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το πρώτο βήμα για τα χειροποίητα στολιδάκια έγινε. Η βάση είναι έτοιμη. Έχω φτιάξει τρία μέχρι στιγμής. Τώρα πρέπει να τα διακοσμήσω με πετρούλες για να είναι έτοιμα για το δέντρο. Είπαμε, φέτος δέντρο λευκό, ασημί, με λίγο χρυσό και κρυσταλλογυαλί, και πινελιές σε τόνους του τυρκουάζ και του πράσινου.

27015938304624511122918.jpg

Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά. Από κοντά πάντως δεν δείχνει και πολύ άσχημο.

Link to comment
Share on other sites

το πρώτο βήμα για τα χειροποίητα στολιδάκια έγινε. Η βάση είναι έτοιμη. Έχω φτιάξει τρία μέχρι στιγμής. Τώρα πρέπει να τα διακοσμήσω με πετρούλες για να είναι έτοιμα για το δέντρο. Είπαμε, φέτος δέντρο λευκό, ασημί, με λίγο χρυσό και κρυσταλλογυαλί, και πινελιές σε τόνους του τυρκουάζ και του πράσινου.

27015938304624511122918.jpg

Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά. Από κοντά πάντως δεν δείχνει και πολύ άσχημο.

Μου αρέσει πολύ το χρώμα αλλά και το ότι είναι χειροποίητο. Να βάλεις φώτος και πάνω στο δέντρο να δούμε το αποτέλεσμα!

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ολα ειναι πολυ ομορφα!Αυτο δεν ειναι δεντρακι,ολοκληρο θηριο ειναι!!!!Παρα πολυ ομορφο!Μου αρεσουν πολυ αυτα τα κοκκινα που κρεμονται,μοιαζουν σαν κροσια!Τι ειναι ακριβως?

Είναι κάτι κλαδιά που είχα αγοράσει από τα ALEX PAK. Δεν είναι κόκκινα αλλά πορτοκαλί σκούρο με μικρά χρυσά χαντράκια, η μηχανή δεν αποτυπώνει καλά το χρώμα. Τα βάζω στο δέντρο σαν κλαδιά κάπως να ξεπροβάλλουν αλλά μου αρέσει το αποτέλεσμα γιατί είναι πολύ εύκαμπτα.

Μου αρέσουν πολύ τα μεγάλα δέντρα, και όταν μετακομίσαμε στο σπίτι μας έβγαλα το άχτι μου που τόσα χρόνια είχα μικροσκοπικά δεντράκια, αγοράζοντας αυτόν τον κολοσσό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...