Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      είναι πολύ δραστήριος μου είπαν οι μαίες ! στο nst έκανε 29 κινήσεις σε ούτε 10 λεπτα και μπορεί να το κάνει και συνεχώς!  όποτε όσο να ναι και η συνεχής δραστηριοτητα  μέσα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα ! 

      Βιάζεται καλέ να βγει βόλτες !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει όσο μπορεί περισσότερο εκεί μεσα!

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Μου αρέσει πολύ το χρώμα αλλά και το ότι είναι χειροποίητο. Να βάλεις φώτος και πάνω στο δέντρο να δούμε το αποτέλεσμα!

Ναι θα βάλω. Σκεφτόμαστε να στολίσουμε το Σαββατοκύριακο (αν προλάβω να ψιλομαζέψω και ψιλοκαθαρίσω, γιατί για "χοντρό..." δεν με βλέπω να προλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και σχεδόν τελειωμένο. Λείπει μόνο η κορδέλα που θα γίνει πρώτα φιόγκος πάνω στο στολίδι και μετά θα κρεμαστεί πάνω στο δέντρο.

54279638305591177692930.jpg

ειναι παρα πολυ ωραιο!Μπραβο κοπελα μου!Ειναι με συρμα και τουλι?Ευκολο σα διαδικασια?Παντως συγκριτικα με τη πρωτη φωτογραφια που ανεβασες,τωρα εγινε πολυ πιο ομορφο!Καλη συνεχεια και στα υπολοιπα....!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απλά ΤΕΛΕΙΟ ...ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Α ξέχασα Μαριλού υπέροχα τα κλαδάκια σου!πού τα βρήκες?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, καλές γιορτές! :) Ειρήνη μου τα πήρα από το ανθοπωλείο της γειτονιάς μου, 3 ευρώ και τα δύο..Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολο να τα βρεις ή να τα παραγγείλεις στον δικό σου ανθοπώλη να σου φέρει!

Και σχεδόν τελειωμένο. Λείπει μόνο η κορδέλα που θα γίνει πρώτα φιόγκος πάνω στο στολίδι και μετά θα κρεμαστεί πάνω στο δέντρο.

54279638305591177692930.jpg

Σταυρουλίτσα τέλειο το στολίδι σου, ανυπομονώ να το δω τελειωμένο το δέντρο σου γιατί απ' την περιγραφή των χρωμάτων ξετρελάθηκα! :D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγα κι εγώ Jumbo σήμερα και ψώνισα! Από κλασσικά στολίδια, μπάλες, αστέρια, σταλακτίτες κτλ έχει πάρα πολλά και σε σούπερ τιμές..Εγώ όμως έψαχνα για ξύλινα στολίδια που μοιάζουν με παιχνίδια, όπως αυτά που ήδη έχω, αλλά δυστυχώς αυτά του Jumbo έκαναν 1,50 ευρώ το ένα :shock: Πήρα μερικά, όχι όμως όσα υπολόγιζα..Επίσης δεν βρήκα κουκουνάρια για να γεμίσω το βάζο μου, ούτε και χιόνι :? Και τέλος, δεν είχε βάζα με καπάκι, χωρητικότητας ενός λίτρου που θέλω για το δώρο που θα κάνω με το μείγμα για μπισκότα (είπαμε το χαβά μου εγώ, θα το κάνω ο κόσμος να χαλάσει! :tongue: ) Οπότε ξανά-μανά ΙΚΕΑ..!

ΥΓ. Ειρήνη μου, θα με παραξένευε αν εσύ ειδικά ΔΕΝ είχες πιτζάμες χριστουγεννιάτικες!! :tongue: Είσαι το απόλυτο christmas spirit κι ευτυχώς που σε έχουμε και μας ξεσηκώνεις! :D

Αφροδιτάκι και του χρόνου με υγεία! Τέλειο το δέντρο σου! :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και σχεδόν τελειωμένο. Λείπει μόνο η κορδέλα που θα γίνει πρώτα φιόγκος πάνω στο στολίδι και μετά θα κρεμαστεί πάνω στο δέντρο.

54279638305591177692930.jpg

πολύ πολύ όμορφο και ωραίο χρώμα!

έφτιαξα και γω χθες με τη μικρή μου στολίδια από αλατοζύμι και τα βάψαμε με όζες - πράσινα και κόκκινα. Περάσαμε κορδελίτσα και τα κρεμάσαμε στο δέντρο. Εγιναν πολύ όμορφα, σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να χα κάνει πολλά να στολιστεί έτσι όλο το δέντρο. Του χρόνου να μαστε καλά θα το προσπαθήσω


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το δεντράκι μας. Δεν έχω τελειώσει ακόμη αλλά λίγα πραγματάκια έχουν μείνει ακόμη!

pb240165.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Είναι πολύ ομορφο το δεντο σου,και του χρόνου να είστε καλα να το ξαναστολίσετε!:)

Λατρεψα τους Αγιοβασιλιδες!:):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, επιτέλους βρήκα το πιο αγαπημένο θέμα και επιτέλους ξαναβρήκαμε και την Ειρήνη, είχα συμβάλλει κι εγώ λίγο στο Χριστουγεννιάτικο θέμα μας παλιά και χαίρομαι πάρα πολύ που το ξαναβρήκα, μου πήρε λίγες μέρες να διαβάσω τις προηγούμενες σελίδες και τώρα είμαι κι εγώ ετοιμη με ιδεες και προτάσεις, μπράβο σε όλες εσας που στολίσατε, είναι όλα πανέμορφα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλος το δεντράκι μας. Δεν έχω τελειώσει ακόμη αλλά λίγα πραγματάκια έχουν μείνει ακόμη!

pb240165.jpg

Είναι πάρα πολύ ωραίο το δέντρο σας. Σικάτο και προσεγμένο. Μπράβο και του χρόνου Αφροδιτάκι.

Link to comment
Share on other sites

πολύ πολύ όμορφο και ωραίο χρώμα!

έφτιαξα και γω χθες με τη μικρή μου στολίδια από αλατοζύμι και τα βάψαμε με όζες - πράσινα και κόκκινα. Περάσαμε κορδελίτσα και τα κρεμάσαμε στο δέντρο. Εγιναν πολύ όμορφα, σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να χα κάνει πολλά να στολιστεί έτσι όλο το δέντρο. Του χρόνου να μαστε καλά θα το προσπαθήσω

Θα ήταν πολύ ωραίο όλο το δέντρο με δικά σας χειροποίητα στολίδια. Αλλά και αυτά που έχεις φτιάξει θα δώσουν ένα διαφορετικό τόνο στο στολισμό σας. Αντε του χρόνου πια, θα είσαι "παλιά καραβάνα" και θα ξέρεις καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο βάζο- λίγες μπάλες; Ιδού πως το σώζετε!

211809988694372153_mAFOfktp_b.jpg

Παιχνιδιάρα!

183029172327616504_SqhP20mz_b.jpg

Μπισκοτάκια έτοιμα για δωράκι

26740191507100376_QMNODoip_b.jpg

Υπέροχο!

183029172327464982_iZu6XBvz_b.jpg

Δωράκι για τους γείτονες!

95560823313140911_bsxFiC2f_b.jpg

Υπερπαραγωγή!

58969076340994143_lQDxh0wK_b.jpg

Ένα δάσος στο τραπέζι σας!

287597126175909402_pcXqwHXu_b.jpg

Πλαστικά ποτήρια μιας χρήσης, κολλημένα σε χαρτόνι, έτοιμες υποδοχές για να φιλοξενήσουν τα στολίδια μας έως την επόμενη χρονιά, χωρίς να σπάνε ή να σκονίζονται!

84583299221891881_UhxYVcit_b.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το δεντρο σου αφροδιτη, καλες γιορτες, με υγεια, να το ευχαριστηθητε!

σταυρουλιτσα, και το στολιδι σου ωραιο! οταν τα ειχα δει στο λινκ δεν μου αρεσαν τοσο οσο το δικο σου! οι χαντρες του "δινουν" πολυ! μου αρεσει που επελεξες διαφορετικα χρωματα για τον στολισμο σας! πολυ τολμηρο! (ακριβως το ιδιο ειχαμε στη βαφτιση του γιωργου! το λατρευω!)

εμεις την κυριακη φτιαξαμε μπισκοτοσπιτο!

phpECWf16AM.jpg

phppHFPszAM.jpg

το αποφασισαμε το βραδυ του σαββατου οταν ειμασταν στο σουπερ μαρκετ, και δεν ηξερα να παρω πτι μπερ! νομιζα πως φτιαχνουμε κανονικα ζυμαρι κτλ, οπως και εκανα. μολις γυρισαμε μπηκα εδω να βρω τις συνταγες και ειδα οτι ολοι βαζουν πτι μπερ! επισης, δεν μας εφτασε το γλασο και το αφησαμε καπως μισοτελειωμενο, το ηθελα πιο γεματο! ο μικρος παντως ξετρελαθηκε, με το που εβαλε και το τελευταιο γλυκακι, ειπε: τωρα να το φαμε μαμα? χαχα! φυσικα και δεν εχει μεινει τιποτα! ισα που προλαβα να το φωτογραφισω για να σας το δειξω! ειχα βαλει και μια "εκπληξουλα" οταν το κολλουσα! επισης, για αστραπιαιο κολλημα χρησιμοποιησαμε λιωμενη καραμελα!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα! κι εγω που νομιζα πως ειχες αγιοβασιλιατικες με ασορτι παντοφλιτσες! οταν τα ειχα δει στα τζαμπο εσενα σκεφτηκα! ε, κοντα επεσα! :tongue:

... καλε ναι!!! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...