Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , helena212 είπε:

      Καλημέρα, τι τρέλα είναι αυτή που περνάω Παναγία μου.. αύριο έχω την δεύτερη χοριακή, έχει ξεπρηστει το στηθος μου.. δεν νιωθω τίποτα..  δεν ξέρω και τι πρέπει να νιώθω..  δεν μπορώ αλλο

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      13 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

ποδοσφαιρικα παπουτσια


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...