Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μόλις πέρασε ο ασφαλιστής και του πλήρωσα την ασφάλεια, λυπάμαι.μμμ...ωραία μυρίζει, θα μου κόψεις λίγη μηλόπιτα;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Την εφτιαξα για την γιορτη της κορης μου στο σχολειο,δεν μπορω να την κοψω.(πλακα,πλακα θα φτιαξω μια σημερα!!!)Θα μου δωσεις το usb σου να παρω κατι τραγουδια που δεν μπορω να βρω???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

άστο, μου είπε ο τάδε που το κοίταξε οτι έχει ιο μέσα, άσε μην σε βασανίσω...Μπορώ να μπώ λίγο στο ίντερνετ;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω!!!Κλεβω σημα απο τον γειτονα,και το'χει κλειστο τωρα!!!!:D:D:D..Παμε για ψωνια???Πληρωνω εγω!!!(ελα τωρα αν τολμας να δικαιολογηθεις!!!χαχαχαχα).


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μωρέ, ξέρεις δεν έχω που να αφήσω τον μπέμπη..κρίμα...άν θές όμως θα περάσεις από του ταδόπουλου να μου πάρεις το τάδε φόρεμα; μόνο τόσα κάνει(αφού κερνάς!!!)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Δέν πειράζει, θα το στενέψω...έχεις λίγα κιλάκια παραπάνω!Τι να κάνουμε; Δώς το μου και θα το μεταποιήσω εγώ, μην στεναχωριέσαι!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


(καλά είσαι απίστευτη γέλασα πολύ όταν διάβασα το "μπορείς να μου το χαρίσεις"!!!)

Δεν γίνεται γιατί προχθές στο γάμο της κολλητής μου μου έπεσε πάνω τούρτα σοκολάτα και έχει ένα λεκέ ΝΑΑΑΑΑΑΑ!

Θα έρεθις την Παρασκευή να βγούμε μαζί και η Πόπη (που δεν γουστάρεις καθόλου) και μου έλεγε να σε πείσω όπωσδήποτε να έρθεις γιατί σε συμπαθεί πολύ και έχει να σου πει και κάτι νέα, θα πάμε στον παιδότοπο για να παίξουν και τα παιδιά!

(για να σας δω!)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

έλα, ρε! Η Ποπίτσα; τι κάνει;μωρέ την Παρασκευή φεύγουν οι πεθεροί μου για το χωριό και θα περάσουν να δουν τον μπέμπη, μην τους στεναχωρήσω(8-)8-):cool:)!!! αλλά εάν θές πήγαινε εσύ και φέρε μου κανά περιοδικό, άν μπορείς, όπως γυρνάς,ε; υπέροχη φίλη;ε;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...