Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

Άσε δεν σου είπα, το μικρούλη μου αρρώστησε και δεν μπορώ να το βγάλω έξω κάνει και πυρετό 39,5 οπότε καλύτερα να αποφύγουμε την συνάντηση μην κολλήσετε και εσείς!

Θα έρθετε την Κυριακή που έχει τα γενέθλιά του ο άντρας μου να γιορτάσουμε μαζί?Έλα μην μου το αρνηθείς!!Κλείνει τα 40 και θέλω να του κάνω έκπληξη!ε,ε,ε,ε,?


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν ξέρω μωρέ, έχουμε κάθε Κυριακή τα παππούδια, δεν σου είπα!!!Να τους φέρω μαζί; Και σου έχουν μία αδυναμίαααααααααααα!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω μωρέ, έχουμε κάθε Κυριακή τα παππούδια, δεν σου είπα!!!Να τους φέρω μαζί; Και σου έχουν μία αδυναμίαααααααααααα!!!

Αααααααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ ευχαρίστως αλλά θα μου πείς πάλι να πάμε σε εκείνη την καφετέρια που συνηθίζεις να πηγαίνεις και εμένα δεν μου αρέσει :rolleyes: μήπως να πάμε για φαγητό σε εκείνο το ταβερνάκι που σου αρέσει τόσο πολύ???:-P:razz::-P


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Eεεε τα οικονομικα μου δεν ειναι και τοσο καλα και προσπαθω να μην κανω σπαταλες χωρις λογο.Το μεσημερι θα κανω κεφτεδακια με σαλτσα και πατατες τηγανιτες.Εχω και ωραιο κρασι,ελα να φαμε εδω αν θες..σου εχω και νεα για την παστα(χαχα!κουτσομμμμπολες!!!)...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ααα...να έρθω κι εγώ; Βρήκα να αφήσω τον μπέμπη μου!

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!Τώρα κατάλαβα λοιπόν όλα αυτά που μου έλεγες τόσο καιρό ότι δεν έχεις που να αφήσεις το παιδί ήταν φτηνές δικαιολογίες ε???? Αμα θέλεις βρίσκεις στο πί και φι!!!

Εντάξει λοιπόν Λένα μου έρχομαι!Τρελαίνομαι για ωραίο κρασάκι και παρεούλα!!!

Να φέρω και το αγαπημένο σου Ποπάκι μαζι?:shock::shock::shock::shock:


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Το Ποπακι να κατσει με τον αντρουλη της!!!!Δεν ταιζω οποιον κ οποιον!!!!!Αυτη ποτε δεν με καλεσε σπιτι της!!!Αν θες πες την Παστα(κριμα ειναι κ αυτη μωρε...:D:D)


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έι...με λυπάστε...όχι δεν θα το ανεχτώ.....

εγώ είπα να έρθω από ευγένεια και έτρεξα να βρώ να αφήσω και το παιδί!!!δεν πειράζει, δεν πειράζει..πάντως επειδή είμαι ανώτερος άνθρωπος, θα σου στείλω μια πίτα για κέρασμα τι λες;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα μην παρεξηγηθεις αλλα δεν μου αρεσουν τα γλυκα σου γιατι βαζεις πολυ ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!!!Θες να φτιαξεις ενα μιλφειγγγγ????Θα το εκτιμησω believe me!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

πώώώώ!!!είχα φτιάξει προχθές...κρίμα ρε γμτ το φάγαμε....δεν πειράζει, θα σου στείλω λουκουμάδες...


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Βρωμανε λαδιλα οι δικοι σου.Ααα!!!Το βρηκα!!!Γιατι δεν πας να παρεις μια τουρτα απο το sweet(Μαγαζι της γειτονιας) και να ερθεις και συ????Αλλιως ελα και μην φερεις τιποτα!!!Θα φαμε τις πουτιγκες που εχω στο ψυγειο!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...