Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

Εκανα αυτα τα ατομικα ρε,και ειναι 2 για μενα και του συζυγουλη!!!Ελατε ομως να δουμε και το Τουρκικο στις 9,και οι αντρες να παιξουν μπιλιαρδο...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααα!!!το βλέπεις κι εσύ; κι εμείς...μόνο που την βρίσκουμε στον καναπέ μας έτσι χουχουλιάρικος που είναι μωρέ...θα είναι και πτώμα ο χαζμπαντ, μην τον τραβολογάω, μην με παρεξηγείς...γιατί δεν έρχεστε εσείς; έχω φακές!!!(μουαχχχχ)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Πω Πω τι εισαι εσυ μαρη που σε βρηκα και σε εκανα φιλη!!!παπαπαπα!!!:D:D:D Καλα θα κερασουμε εμεις!!!Αλλα εσυ θα σερβιρεις,εσυ θα πλυνεις τα πιατα που θα λερωσουμε...και εσυ θα μαζευεις τα σκουπιδια μετα και θα σκουπιζεις τα χαλια σου για τα ψιχουλακια!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τραραλιλαλοοοοοοοο! Ωραιες δικαιολογιες για να αποφυγετε η μια την αλλη... τραλαριλαλοοοοοοοοοοοοοοοο! Αν ειναι να πεταξετε τις φακες παντως μηπως να μου τις δωσετε εμενα που μαρεσουν???

Link to comment
Share on other sites

(κάτι άλλο θές να κάνω;εεεε;)...μα ναι φυσικά...μην ανησυχείς τα πιάτα θα τα πλύνει το πλυντήριο, τα σκουπίδια θα τα βγάλω αύριο(και γύφτισσα και βρωμιάρα), τα ψίχουλα θα τα γλύψει ο σκύλος!!!Φέρε κανά γλυκό(τηνέχω φιλοσοφήσει την ζωή εγώ, μην με βλέπεις έτσι!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω μονο την μηλοπιτα που δεν σου αρεσει ειπες!!!!Να φερω τισ πουτιγκες που εχω στο ψυγειο!!!?????

ναι φέρτες ..και θα δούμε μωρέ....να σου πώ σε λίγο άν είναι και ΟΚ ο χαζμπαντ...δεν θέλω να τον πιέσω μωρέ....

Δηλαδη δεν μπαινετε στο κοπο καν να μου δικαιολογησετε γιατι δεν θα μου δωσετε τις φακες?... φτου θαθ...

΄Μωρέ θα στις έδινα, αλλά αρέσουν στον πεθερό μου και του τις έταξα...μαγείρεψε εσύ λίγες και θα έρθω να σου κάνω παρεούλα ....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

και τι τρώτε; άντε, βρε σε πειράζω...ναι θέλω να έρθω, αλλά πρέπει να μην έχω πάει στην δουλειά, να μπορεί ο χαζμπαντ να κρατήσει το παιδί, να μην είναι Κυριακή, γιατί πηγαίνουμε στα παππούδια...θα με βόλευε καλύτερα να ερθεις εσύ στο δικό μου σπίτι, τι λές;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...