Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

μα αφου σου ειπα θα ειμαι κ εγω εκτως,κ εκει δεν εχει περιπτερα δυστυχω...

θα μπορεσεις να ρθεις να μου κανεις ενα μασαζακι γιατι οπως ειπα ποναει η μεσουλα μου κ ειμαι μοναχουλα???


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα βρε Αννα, δεν σου είπα πως έχω σπάσει το χέρι μου;Μασάζ με το ένα χέρι γίνεται;............

Θα ερθεις να με πάρεις να πάμε στο αεροδρόμιο να υποδεχτω μια φιλη μου που έρχεται από Θεσσαλονίκη;Εγω δεν οδηγώ,ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

βρε elenik23 μου, θα το ηθελα αλλα απο την Καλαματα να φτασω Θεσσαλονικη? δυστηχως δεν γινεται..

θα παμε το σαββατο για μανικιουρ-πεντικιουρ?

(ασε εσυ elenik23 μου που να ερχεσαι, στο ενα χερι θα κανουμε μονο μανικιουρ?:mrgreen::mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μαρια,ωραια θα ηταν αλλα η Καλαματα ειναι καπως μακρια για μενα που μενω Θεσσαλονικη,ασε που ποναει κ η μεση μου!!!!

δωσε μου εκεινη την καταπληκτικη συνταγη για μασκα ομορφιας,την χρειαζομαι για ανανεωση!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θυμάμαι απ'έξω τη συνταγή και έχω χάσει το χαρτί που την έχω γράψει. Τώρα..... ούτε εγώ μπορώ να τη βρω.

Θα έρθεις την Κυριακή το μεσημέρι για φαγητό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την Κυριακή δεν μπορω,μας έχει καλέσει η πεθερά μου για φαγητό .Ευχαριστω πάντως,καποια άλλη φορά.

Θα μου δώσεις το σχέδιο από εκείνο το υπέροχο τραπεζομάντηλο που κέντησες για να το κάνω κι εγώ;

(maria-elpida μου,λέω να έρθω για πεντικιούρ...!!!):P

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Ελενη το εχασα κ το σχεδιο κ οσο για το τραπεζομ το δωρισα σε μια φιλη που μενει εκτως Ελλαδας για να το ξεπατικναμε!!!

μηπως θα μπορουσες να μου γραψεις μια εκθεση στα αγγλικα γιατι δυσκολευομαι λιγακι,με θεμα πως περασατε το καλοκαιρι!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μμ θα το έκανα ευχαρίστως αλλά ξέρεις τώρα που η μικρή τρώει κρέμες κάνει κακά 10 φορές την ημέρα και όλη μέρα πλένω πάνες!!!

την επόμενη φορά που θα πας σουπερ μαρκετ να σου γράψω να μου πάρεις μερικά πραγματάκια?


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Μπα, κι εγώ κάνω παραγγελία από το τηλέφωνο και μου τα φέρνουν

Θες να σου δώσω το τηλέφωνο να παραγγείλεις ότι θες;

(Σόρυ, αλλά νομίζω οτι έπρεπε να ζητήσεις κάτι...Δεν πειράζει, το συνεχίζω...)

Ναι, άφησε το μου θα το χρειαστώ, σε ευχαριστώ πολύ.

Μήπως όμως μωρέ θα μπορούσες να πεταχτείς να μου πάρεις 1 πακ πάνες, γιατί μου έχουν τελειώσει και μην βγάζω και το μωρό έξω τώρα, κάνει και κρύο;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ μωρε δεν μπορω να βγω τωρα...

εχω κοπελα στο σπιτι για γενικη και δεν μπορω να φυγω.

να δανειστω την υπεροχη καινουρια βαλιτσα σου για την χρειαζομαο για το τριημερο που θα φυγουμε?

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε γμτ!!! Την δάνεισα στην μαμά μου και μόλις έφυγε για Κωνσταντινούπολη!!!

Μπορώ να την πάρω τηλέφωνο από το κινητό σου;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

θα λείπω αυτό το ΣΒΚ θα πάμε να ψηφίσουμε στο χωριό. Μπορείς να μου δανείσεις λίγο την πρέσσα σου;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...