Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

συγνωμη αλλα δεν ανακατευομαι στα παρε-δωσε σου με αλλους!!!Και ποσο μαλλον με λεφτα και τετοια!!!Απαπαπα!!!Καλυτερα να ερθεις μαζι μου και να σου δωσει αυτοπροσωπως οτι σου χρωσταει!!!Τι λες????(αντε σε παρακαλαω μια ωρα...πες το ναι πλιζζζζζ:D)


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

όχι, περιμένω τα πεθερικά μου, δεν είπαμε; άσε που δεν έχω να αφήσω και τον μπεμπούλη!!!Δεν προλαβαίνω!Δεν προλαβαίνω!!έλα ρε συ; Καλά άμα δεν θες μην πάς στο δικό μου τον γιατρό.Α!Αφού θα πάς δεν περνάς και από το φαρμακείο να μου πάρεις ένα γάλα του παιδιού; Απταμιλ ΑΡ πίνει....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνετε καλή μου γιατί μετά το γιατρό θα βγώ με τις παλιές μου συμφοιτήτριες και προβλέπω ξενύκτι!!!!

Δεν έρχεσαι και εσύ μια βολτούλα μαζί να ξεσκάσεις και μην αρχίσεις πάλι τα "θα έρθουν τα πεθερικά μου" και "δεν έχω που να αφήσω τον μπέμπη" μπλά,μπλα,μπλα γιατί σε πήραμε πρέφα!

(χοχοχοχοχοχοχοχοχο!και τώρα?)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλά θα μιλήσω στον άνδρα μου, άν είναι να τον κρατήσει για βράδυ....αλλά ρε γμτ είναι βραδυνός σήμερα!!!κρίμα και ήθελα τόσο πολύ να ερθω!!!:tongue::tongue::tongue:καλά πήγαινε εσύ μωρέ δεν πειράζει...θα ερθω τώρα σπίτι σου να με κεράσεις έναν καφέ, τι λές;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αύριο δεν μπορώ, έχω γενικό στο σπίτι. Μήπως μπορείς να μου δανείσεις λίγη χλωρίνη;(μπλιάξ!!!το στομάχι μου)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

δεν πηγα σουπερ τελικα και δεν πηρα.Εχω λιγη για να καθαρισω το μπανιο μου!!!!Α!Με την ευκαιρια κατι επαθε η στιρελα μου... θα μπορουσες να μου δωσεις το σιδερο σου να σιδερωσω κατι ρουχα που θελω???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

(έχω γελάσει πολυ με την ευρηματικότητά μας!)

Αχ, δεν σου είπα τι έπαθα? Προχθές που σιδέρωνα δεν πρόσεξα και κόλλησε η στάμπα από ένα μπλουζάκι και μου έκανε χάλια τα ρούχα, θα πρέπει να το καθαρίσω πρώτα και μετά θα στο δανείσω (σ........σίγουρα.......)

Να σου πω κατι τώρα που το θυμήθηκα, προχθές ήρθες η πεθερά μου και μου έκανε παράπονα γιατί της είπες ότι δεν γουστάρω και πολύ να έρχεται στο σπίτι μου τι έχεις να πεις γι'αυτό πάλι θα βρείς δικαιολογίες........???? (χαχαχαχαχαχα)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Φαιη εισαι καληηηηη....:D:D:D!!!!Α,για ακου να σου πω!!!!Αν η πεθερουλα σου ψαχνει αφορμες για να γινετε κ@λος εγω δεν φταιω σε τιποτα!!!Αν εχει τα μουτρα ας ερθει μπροστα μου να μου αν ειπε τιποτα εγω!!!!Κριμα....και νομιζα οτι με ηξερες....και οτι ημουν φιλη σου......!!!!:lol::lol::lol::lol:Πιστευεις την γριεντζω και οχι εμενα!!!!!!! Εγω δεν σου ειπα τιποτα ομως για τις δικαιολογιες σου να μην βγαινουμε μαζι!!!Βρε...μηπως με αποφευγεις για καποιο λογο?????


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι σε αποφεύγω γιατί είσαι τρελλοκαμπέρω και δεν την παλεύω άλλο με την πάρτη σου όλο με κάνεις και γελάω!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα έβγαινα μαζί σου αλλά πως να αντέξω τόσο γέλιο εγχειρησμένη γυναίκα (ντοοοοιιιιιγκκκκ).Α, και μιας και το ανέφερα γιατί δεν ήρθες να με δεις στο νοσοκομείο τόσες μέρες που ήμουν μέσα δεν βρήκες μία ευκαιρία????? (:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχεις δικιο αλλα αφου ξερεις οτι ειμαι μικροβιοφοβιακη:!::!::!: και δεν παω σε νοσοκομεια!!!!Και παθαινω και κρισεις πανικου απο την στεναχωρια μου οταν βλεπω αρρωστους!!!!Συγνωμη θα επανορθωσω φιλεναδιτσα!!!Να ερθω στο σπιτι μιας και αναρρωνεις στο σπιτακι σου????(Φαιη....μην γελας!!!!!Σοβαρα ειναι τα παραπονα μου!!!:cool::cool::cool::cool:)


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λοιπόν σε συγχωρώ λου και νού μου!!!

Οπότε σε περιμένω στο σπιτάκι μου απόψε το βράδυ!Τι λές προλαβαίνεις να κατέβεις στην Κρήτη??? ή καλύτερα να έρθω εγώ στην Θεσ/νίκη για Χριστούγεννα!!!!

(τώρα τι θα μου πείς? Τέλειο???)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε και δεν ερχεσε Φαιη μου κανενα προβλημα!!!Το αεροπλανο ειναι οτι καλυτερο!!!!!Αν και κατι ακουσα οτι τα χριστουγεννα δεν εχει πτησεις ουτε απο κρητη θεσσαλονικη,ουτε απο θεσσαλονικη κρητη!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:(Το ονομα μου ειναι Λενα,και συγκεκρημενα μενω στο Κιλκις τωρα-ακομα χειροτερα,πρεπει να παρεις και λεωφορειο μετα.ααααα δεν σου ειπα!!ΟΥτε λεωφορεια εχει τα Χριστουγεννα-:D:D:D:D:D:D:D:D.)Θες να ερθεις για πρωτοχρονια ομως????Απ'ολα θα'χει!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

αχ, τι ατυχία και αυτή βρε Λενα μου! Να μην το ήξερα νωρίτερα!Τώρα έχω κλείσει εισητήρια για Παρίσι........... (φαντασία μου πλανεύτρα!!!!!)

Να σου στείλω κάτι καλιτσουνάκια με μία φίλη μου που θα ανέβει την άλλη εβδομάδα

για να σε κεράσω μιας και γνωριστήκαμε βρε Λενάκι????


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

...(άν και αποτάνεσαι στην Λένα, δεν πειράζει, απαντώ)....ααα!σ'ευχαριστώ πολύ, αλλά θα λείπω, θα είμαι Πάτρα.κρίμα!(τώρα πώς από γειτόνισσες που είσαστε αλλάξατε και πόλη!!!)έχεις όρεξη να βρεθύμε στην μέση της διαδρομής τότε;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...