Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

ΓΚΕΛΑΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΑΧ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΜΝΜ ΧΤΕΣ..

ζωζα ,πουλακι μου απαντησα στο πμ

συγνωμη που δεν απαντησα νωριτερα......

παντως το αγχος ειναι το πρωτο πραγμα που καταλαβαινουν τα μπεμπε

μονο θετικες σκεψεις ζωζα......στην αναγκη ξανασιδερωσε τα ρουχαλακια για να ξεχαστεις.....χιχιχιχιχιχι


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κοριτσια σας ευχαριστω για τις συμβουλες

οκ,σε μια ωριτσα,φευγω παω για ξαπλα

θα σας μιλω απο το λαπιτοπι

συντονιζω το γραφειο και φευγω......


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) den Ξερω τι αλλο να γράψω.. εχω μεινει λαλάκις με τοσα γςεννητουρια πια!! Νεφελάκι μου.... :)))))))))))))

8α παρω εγω την μπου2 τηλ καποια στιγμη

ζωζακο σορυ που δεν απαντησα στο sms.. μην ανησυχεις για τιποτα... όλα 87α πανε περιφημα και το παιδακι σου θα γενηθει τέλειο και χαρουμενο

smoyts... και ΣΙΓΑ Μην έχω ψωνισει....χοαοαοοααοαοοοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχ τριτη πρωι 8α παω Mothercare για φορμιδια και πέμπτη πρωί στον ΔΗΜΑ Bebe Για τα κοκοψίνια... ΠΑΝΤΑ τελευταια στιγμή χοοχοχοχοχοχοοχοοχο (οταν γενησω με το καλό 8α σας εξηγησω τι παιχτηκε με το τελευταια στιγμή και τι και πώς γιατι το 8εμα εχει..παρασκήνιον!)

γκελάκι μου...αραξε αγαπη μου και μαζεψε δυναμεις γιατι οταν ερ8ει το μπεμπε 8α σε μουρλάνει στο ξενυχτι..ασε που 8α χαζεψεις και δεν 8α μπορεις να κοιμη8εις 8α το κοιτας αποσβολωμένη!

χαπακι... λεω να την κρατησω κι αλλο μεσα ητν μπεμπα να προλαβουμε το δικο σ μπεμπε να σ κανω και παρεα σοτ καφε μχοαθχαοθχοθαχοθαοθχοθθοαθχα

barboudini καλα ψωνια μαναρι μου

ξεχασα καμια?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον η μπουμπού μας έχει γεννησει και εύχομαι να μην ταλαιπωρήθηκε!

Γκελάκο μου γιατί να κλαίς κούκλα μου? Θα δεις που μετά θα γελάς όπως όλες μας. Καλύτερα να ξεκουρ'αζεσαι για να είναι και το μπεμπέκι ήρεμο ;)

Αχ βρε κορίτσια όσο θυμάμαι το " 1ο τρίμηνο και άγχος"!!! Τι γρ'αφαμε !!! και τώρα σκάνε ενα ένα τα γεννητούρια!!! Αχ Θέε μου τη χαρά είναι αυτή και πόσο παράξενο να δένεσαι με ανθρώπους που δεν έχεις δει ποτε αλλά τους νιώθεις τόσο δικούς σου... σταμάτάω εδώ γιατί θα γίνω πολύ Μάρθα κλάψα... ειναι και οι ορμόνες βλέπεις ;)

Σας αγαπώ πολύ όλες... σας φιλώ γλυκά και περιμένω να διαβάσω κι άλλα ωραία νέα!!!


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


newmummy κι εμεις σαγαπαμε ολες!!αχ μαρουλιδιον αυριο με περιμενει το ρομπακι κωλος εξω?????χαχαχα βρες φωτο και βαλτην..να το δω καλα!το ρομπακι το μορτικο..αχ μοναξιες βλεπω στο φορουμ μια μια την κανει με ελαφρα..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες δε μασάμε!!! Εγώ στανταρ θα γεννήσω κοντά στην ΠΗΤ... το μπεμπέκι είναι ακόμα με το κεγάλι ψηλά... ούτε μίλκο να έπινε!!! :lol:

Η κοιλούμπα επίσης... οπότε θα σας κρατώ παρέα

Μαράκι μάτια μου δε νομίζω να έχεις εκπλήξεις αυριο... Πιθανό το κόβω να γεννήσεις κάνα 10μερο νωρίτερα τησ ΠΗΤ λόγω μεγάλου μπεμπέ... Όσο για τα ρομπάκια... στάνταρ θα πω στο καλό μου να με βγάλει φωτο αλλά μόνο για προσωπικό μας ανέκδοτο... Κουλό που σκέφτηκα τώρα... Φαντάζεστε να χωρίσω (χτυπα ξύλο) και να βγάλει στο you tube το κωλαράκι με το ρομπάκι για εκδίκηση??? χααχαχαχαχα

Αφου δεν έχω ροζ βίντεο να έχει κάτι να βγάλει το αχτι του :lol::lol::lol::lol:


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια και πως θα πηγαινοερχομαστε με αυτο το ρομπακι μεχρι να ερθει η ωρα να γεννησουμε?δεν καλυπτει τιποτα αυτο?ααα ξερει καμια πως γινεται το κλισμα?αλλη φρικη αυτη αυριο...


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

βρε βρε βρε τι νεα ειναι αυτα??????????????????

Νεφελακη μου....αγχομενακι μου .....ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ...ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!

οταν θα μπορεσεις και θα ηρεμησεις στειλε να μας πεις εμπειρια ...και πως νιωθεις....

μπουμπουκα μου...σου ευχομαι κοπελα μου ολα να ειναι τελεια ....και ο μπεμπης σου υγιεστατος!!!!!!!!!!Περιμενουμε και απο σενα νεα με ΛΑΧΤΑΡΑ!!!!

Γκελλακο μου ολα θα πανε καλα...προσπαθησε να μη κουραζεσαι:D!!

εγω κοριτσια εχω αγχωθει και βλεπω που οι περισσοτερες γεννησατε σχετικα νωρις και εχω αρχισει να φτιαχνω βαλιτσουλα!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...