Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

ναι βρε κοριτσια, ειναι πολυ συγκινητικο. Χτες που μιλησα με τη Νεφελη -για πρωτη φορα στο τηλεφωνο - μου εκανε εντυπωση που ακουγα τη φωνη της, κι ας εχουμε μοιραστει τοσα πολλα μαζι. Αχ, μακαρι να ειχα κι εγω μια τετοια παρεα οταν ημουν εγκυος, γιατι δεν ειχα με ποιον να μοιραστω τα θεματά μου, τις αποριες μου, τα παντα μου τελος παντων. τις φιλες μου δεν ηθελα να τις πρήζω με εγκυμοσυνες κλπ, τον αντρα μου τον ιδιο και ολο διαβαζα στο ιντερνετ, στα βιβλια, ετσι την εβγαλα. Βεβαια εμαθα παρα πολλα πραγματα, αλλα αλλο η επαφη με κοσμο στην ιδια φαση με σενα.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωπω γεννητούρια!!!!!!!!!!!!!!Νεφελάκι και Ζωζάκι,να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!!!!!Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!!

Κι εγώ με πρόκληση με φυσιολογικό θα πάω λόγω αντιπηκτικών ενέσεων!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααα εγω δεν αγψχωνομαι... εχω αλλο προβλημ ανα λυσω... εχω κατασταση με πελατη που 8ελει μια χαρη.. και δεν εχω γραφιστα να εξυπηρετηθω.. ολα τα ζωντοβολα σημερα την ειδαν απεργοι......γκρρρρρρρρρρρ!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΦΕΛΗ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ...

ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΣΤΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΜΠΟΥΜΠΟΥ???????

Ζωζα μην αγχεσαι..να εισαι χαλαρη και συνεργασιμη. Εμενα αυτο με εκανε και τα καταφερα...το ειπε και ο γιατρος το οτι δεν ημουν δυσκολη κι εκανα υπομονη με γλυτωσε απο πολλα!!Ακολουθησα πιστα οποια οδηγια μου εδινε,εκανα κουραγιο και ειχα πιστη...και σκεψου οτι κι εμενα η μπεμπα βγηκε με τον ωμο της!!!!!!!Ολα καλα θα πανε...σιγουρα!

Οσο για τις ντροπες...καλααααα!!!Εγω απλως θα σας πω οτι ουρουσα πανω στο υποσεντονο γιατι δεν μπορουσα να παω τουαλετα εννοειται....και ερχοντουσαν και το αλλαζαν!!Οσο για το ρομπακι...ψιλοδιαφανο ειναι αλλα δεν σε αφηνουν να περπατας με αυτο...!!!

Link to comment
Share on other sites

koritsia Νομιζω οτι η συνεργασια με τον γιατρο ειναι ΣΟΣ! δλδ παρα οτν πανικο κ το αγχος μας πρεπει να μεινουμε συγκεντρωμενες και να τον ακουμε..και οχι να χαθουμε στισ φωνες και στον πανικό μας... ας οτν οβηθησουμε κ αυτον τον ερμο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marsolan Μου...πες μας λιγο την διαδικασια....δηλ σε φτιαχνουν σε ετοιμαζουν και μετα μεχρι η διαστολη να ερθει σε καποιο σημειο μπορεις και περπατας???ειναι υποφερτα???

μετα σε αφηνουν για λιγο και σε ετοιμαζουν για το δωματιο???


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

koritsia Νομιζω οτι η συνεργασια με τον γιατρο ειναι ΣΟΣ! δλδ παρα οτν πανικο κ το αγχος μας πρεπει να μεινουμε συγκεντρωμενες και να τον ακουμε..και οχι να χαθουμε στισ φωνες και στον πανικό μας... ας οτν οβηθησουμε κ αυτον τον ερμο

Νομιζω ομως πως αν πονας και υποφερεις ποσο συνεργασιμη να εισαι ???

δεν ξερω και τι ειδους πονοι ειναι αυτοι!!!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

βασικα το κολπο νομιζω οτι ειναι να μην μας πιασει φοβος επειδη ποναμε... ή φοβος..γενικά... κατανοώ οτι ειναι δυσκολο αλλά πρέπει λιγο να το δουμε το 8εμα.. υπερβατικά... σαν να μην συμβαίνει σε εμάς.... εγω μαλλον καπως ετσι 8α την παλεψω... καλά μην πώ και μεγάλα λογια έτσι?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!μαρσολαν συγχαρητηρια και σε σενα και στον πατερουλη!!ελπιζω να εισαι μια χαρα.

μαρα σου υπογραφω οτι εκεινη την ωρα δεν θα φοβασαι καθολου ο πονος σε κανει σκληρο!!!!!θυμησου με.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...