Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

ρε σου λεω εμεις οι φοβιτσιαρες τα παμε καλυτερα απο τις χαλαρες.στην σκεψη και μονο με επιανε ζαλαδα και πανικος.

σε πληροφορω οτι ακομα δεν πιστευω ποσο τελεια εγκυμοσυνη ειχα και ποσο γρηγορα γεννησα.μεσα σε τρεις ωρες.μετα ενιωθα μεγαλη περιφανεια που δεν τα εκανα σκατα εκεινες τις ωρες και καυχιομουν σε οσες (βλ. πεθερα) μου ελεγαν οτι μπορει να γενναω και δυο μερες!!δυστυχως δεν τις εκανα το χατηρι.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω παλι δεν φοβαμαι,ξερω οτι θα με πιασει ενας ψιλοπανικος,ειδικα μεχρι να φτασω στην κλινικη...εχω πολυ εμπιστοσυνη στο γιατρο μου και δεν φοβαμαι...πιο πολυ φοβαμαι τωρα και αγχωνομαι να πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη παρα με τη γεννα...

οσο για τους πονους δεν ξερω ποσο εντονοι ειναι...αλλα πιστευω οτι ειναι κατι που μετα θα το ξεχασω...πονος ειναι θα περασει...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπηκα με προκληση,οποτε μου βαλανε στον ορο το φαρμακο και περιμενα να δουμε τη διαστολη...Εβαζε χερι ο γιατρος(κοριτσια,μην το φοβαστε ουτε αυτο,ο καλος γιατρος ακομη κι αυτο με τροπο το κανει) για να βοηθησει και την μπεμπα να γυρισει λιγο, μου εσπασε τα νερα και μετα μου εκαναν μια ενεση για να μαλακωσει ο τραχηλος η οποια σε κανει πολυ ζεν,σαν να εχεις πεσει σε βαρια νταγκλα και εισαι χαι...Οι πονοι στην αρχη ειναι υποφερτοι,οσο περναει η ωρα και μεγαλωνουν τους καταλαβαινεις και η ουσια ειναι να μην κρατιεσαι αλλα να σπρωχνεις και να πιεζεις μπροστα και χαμηλα οσο πιο καλα μπορεις.....Ο γιατρος μου ειπε ακριβως αυτο "θα σπρωχνεις σαν να θελεις να βγαλεις μια μεγαλη κου@@@@α αλλα απο μπροστα"χαχαχα

Το ιδιο συνεχιστηκε και στο χειρουργειο,μεχρι που γυρισε η μπεμπα -της εβαλαν τον εμβρυουλκο για να την βοηθησουν και ειδα το κεφαλακι της να ξεπροβαλει...Και μετααα...ενα ολοκληρο παιδακι να κλαιει.

Τα υπολοιπα δεν σε νοιαζουν,ο γιατρος εκανε τα ραμματα "για να βρει την κατασταση ο αντρας μου οπως την αφησε",πονουσε λιγο αλλα...αντε γεια-το μυαλο σου εκεινη την ωρα ειναι αλλου..στην μικρη φωνουλα που ακουγεται οσο την ετοιμαζουνε να στην φερουνε να την δεις!!!!!

Και τωρα..καθομαι,την ταιζω,την κοιταω στις ματαρες της και με πιανουν τα κλαμματα(ποιον εμενα,τον Βεληγκεκα των συναισθηματων)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ooooooo!!! ayth Η ενεσουλα που σου προκαλει νταγκλες πολύ μου άρεσε!!!!! ξερουμε τι μαρκα ειναι να την ζητησω??? περιεχόμενο?? κατιτις???

την κανουνε για να χαλαρωσει ο τραχηλος..κι εμενα οταν μου το ειπε η μαια δεν το πιστευα αλλα το βιωσα:D:DΜαλιστα εκεινη την ωρα αφησανε τον πατερα μου να μπει για 2 λεπτα και με ειδε ο ανθρωπος με χρωματακι,χαλαρη και του εφυγε ο πανικος...βγηκε εξω κι ελεγε "μια χαρα ειναι"!

ωραια φαση...ειχα κλειστα τα ματια κι οταν τον ειδα μεσα στη χαμαρα μου του λεω"δεν μπορω να σου μιλησω τωρα" σε στυλ πλατειας Ομονοιας!!:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααα τελεια τελεια τελεια μαρσυ μου!!! και γαμω την εφευρεση αυτη η ενεσουλα

αχχχχχχχχ αυριο το πρωι εχω βιοφυσικο σας το ειπα??????? οτι εχω αγωνια σας το ειπα?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...