Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΜΗΝ ΦΑΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ..ΦΥΣΑΛΙΔΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ?


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαπακι καλημερα!!

γκελακο πως εισαι σημερα;;;ποτε εχεις ξανα εξεταση;;;να ξεκουραζεσαι αρκετα...ασε τα πολλα σουρτα φερτα....ας μεινουν πισω οι δουλειες..προεχει ο μπεμπακος σου!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαπακι καλημερα!!

γκελακο πως εισαι σημερα;;;ποτε εχεις ξανα εξεταση;;;να ξεκουραζεσαι αρκετα...ασε τα πολλα σουρτα φερτα....ας μεινουν πισω οι δουλειες..προεχει ο μπεμπακος σου!!!

καλημερα φυσαλιδα

ψυχολογικα καλα ειμαι

αλλα δυστυχως δεν ειχα προετοιμαστει για αυτο το ενδεχομενο και εχω εκκρεμοτητες στην δουλεια

πρεπει να τις κλεισω,ο αντρας μου κανει οτι μπορει,χθες ηρθε απο το γραφειο 12.30......τον λυπαμαι και αυτον

ευτυχως που η δουλεια ειναι δικια μας και δεν εχω κανενα αφεντικο στο κεφαλι

χθες ξεκουραστηκα,σημερα θα δουλεψω κανενα τριωρο......

ο γιατρος βεβαια ειπε 2-3 ωρες την εβδομαδα

αλλα και στο σπιτι να κατσω νομιζω οτι θα ειναι χειροτερα,να καθομαι και να κλαιω ......


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζωζα μου με το καλο και εσυ κοριτσι μου αυριο θα εισαι μια πολυ ευτυχισμενη μανουλα γιατι θα κρατας τον θησαυρο σου στα χερια και ολα θα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

ζωζα με το καλο και τα δικα σου νεα ν α λαβουμε

γερα ,γερα ,γερα με τσαμπουκα.............

βρε κοριτσια μετα τα γεννητουρια ελπιζω να μην χαθουμε........

χαπακι,εσυ υπομονη

φτιαξε το δωματιακι με την ησυχια σου

καλημερα γκελουκο μου....

ναι εγω τωρα θα ασχοληθω με τα ψωνια...που θα παει θα περασει ο καιρος να αγκαλιασω κι εγω το ζουζουνι μου....προς το παρον κανω υπομονη μεχρι την τριτη να παμε στο γιατρο να το δω το αστερακι μου...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φυσαλιδα

ψυχολογικα καλα ειμαι

αλλα δυστυχως δεν ειχα προετοιμαστει για αυτο το ενδεχομενο και εχω εκκρεμοτητες στην δουλεια

πρεπει να τις κλεισω,ο αντρας μου κανει οτι μπορει,χθες ηρθε απο το γραφειο 12.30......τον λυπαμαι και αυτον

ευτυχως που η δουλεια ειναι δικια μας και δεν εχω κανενα αφεντικο στο κεφαλι

χθες ξεκουραστηκα,σημερα θα δουλεψω κανενα τριωρο......

ο γιατρος βεβαια ειπε 2-3 ωρες την εβδομαδα

αλλα και στο σπιτι να κατσω νομιζω οτι θα ειναι χειροτερα,να καθομαι και να κλαιω ......

βρε κοριτσακι ασε τη δουλεια...καλυτερα να εισαι ξεκουραστη...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γκελυ να μην εχεις τετοια ψυχολογια και την περνας και στο μωρακι σου....και να ακους τον γιατρο....

ειδες η φερι ποσο καιρο ηταν ξαπλα;;;να κατσεις και εσυ οσο μπορεις ξαπλα...οσο περισσοτερο κρατησεις το μωρο στην κοιλιτσα τοσο καλυτερα ειναι...

εξαλλου οταν εισαι σε ακινησια ο πλακουντας τροφοδοτει καλυτερα το μωρο...

να μην δουλευεις καθολου αν γινεται....αν δεν γινεται φροντισε να εισαι τουλαχιστον σπιτι και αραχτη....

ολα θα πανε καλα ακους;;;;


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

ζωζα μου να σου πω κατι που σου το εχει πει καμποσες φορες...μην αγχωνεσαι ,ουτε να φοβασαι...γιατι το μεταφερεις στη ζουζουνα σου...χαλαρωσε και ολα θα πανε τελεια...ειμαι σιγουρη και μετα θα το σκεφτεσαι και θα λες αδικα τοσο καιρο φοβομουνα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

BARBIE ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΑΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΙ..ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

γκελυ να μην εχεις τετοια ψυχολογια και την περνας και στο μωρακι σου....και να ακους τον γιατρο....

ειδες η φερι ποσο καιρο ηταν ξαπλα;;;να κατσεις και εσυ οσο μπορεις ξαπλα...οσο περισσοτερο κρατησεις το μωρο στην κοιλιτσα τοσο καλυτερα ειναι...

εξαλλου οταν εισαι σε ακινησια ο πλακουντας τροφοδοτει καλυτερα το μωρο...

να μην δουλευεις καθολου αν γινεται....αν δεν γινεται φροντισε να εισαι τουλαχιστον σπιτι και αραχτη....

ολα θα πανε καλα ακους;;;;

συμφωνω κι εγω.....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...