Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το προβλημα ε τη δικη μου μανα ειναι πως δεν σταματαει να μιλαει...

αχ ...τι να κάνουμε όμως ...μανούλες είναι :P:p:p:p


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

στο μαιευτηριο μου τη ΣΠΑΕΙ που μαζευονται ΑΣΧΕΤΟΙ και καλα να ευχηθουν αλλ αουσιασιτκα μετα αρχιζουν το μπιρι μπιρι... ΠΑΝΤΑ το παιδι εχει μεγαλο κεφάλι.. ΠΑΝΤΑ ειναι πολυ χοντρο ή πολύ αδυνατο ή πολύ κοντό ή πολύ ψηλό... ΠΑΝΤΑ Ο γιατροις δεν επρεπε να κάνει καισαρική.. ή έρπεπε να κανει καισαρική...ΠΑΝΤΑ όλοι οι άλλου ξερουν...

ειμαι κ νευρικος ανθρωπος.. σας το λεω.. 8α ακουστω στο ιασω!

σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα:P:p:p

σε ποιόν μοιάζει ρε γυναίκα το παιδί ? χαχαχαχαχαχχα


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω μανουλα ειμαι ,αλλα δεν σκεφτομαι να σπαω τα νευρα στο παιδι μου...ηρθε μια φιλη μου...φιλακια!!!

Φιλάκια:P:p:p:p


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα:P:p:p

σε ποιόν μοιάζει ρε γυναίκα το παιδί ? χαχαχαχαχαχχα

εδω καλε οι αδερφες του πε8εριδιου μου τη λενε και καλα..συμβουλευτικα επειδη δουλευω ακομη.. και μετα απορουν με τις αντοχες μου και κλπο κλπο... και μετα αρχιζουν τα φτυσιματα στην κοιλια.. ε αρχιζω κ εγω τοτε τα μπινελικια και σκάνε.. ακους εκει..φτυσιμο στην κοιλιά...

κιτυ.. οταν με το καλο μεινεις εγκυος αγαπη μου...ευχγη κ καταρα σ δινω.. ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ Σ ΦΤΥΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...μιλαμε ειναι το πιο μακαβριο πράγμα ever!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εδω καλε οι αδερφες του πε8εριδιου μου τη λενε και καλα..συμβουλευτικα επειδη δουλευω ακομη.. και μετα απορουν με τις αντοχες μου και κλπο κλπο... και μετα αρχιζουν τα φτυσιματα στην κοιλια.. ε αρχιζω κ εγω τοτε τα μπινελικια και σκάνε.. ακους εκει..φτυσιμο στην κοιλιά...

κιτυ.. οταν με το καλο μεινεις εγκυος αγαπη μου...ευχγη κ καταρα σ δινω.. ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ Σ ΦΤΥΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...μιλαμε ειναι το πιο μακαβριο πράγμα ever!

Α, ρε Μάρα , με κάνεις και γελάω !!!:P:p:p:p

πρωτη φορα ακούω να φτυνουν την κοιλιά:confused::confused::confused::twisted::twisted::twisted: αν ειναι δυνατόν ...

οσο για τις αντοχες , επρεπε να σε χαιρονται !!!

Μας εχουν φαει οτι δεν αντεχουμε , και ειμαστε ευαίσθητες κλπ κλπ

οριστε κυρία μου ...αντεχουμε και παραντεχουμε και θα αντεξουμε κι αλλα........


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

οπου δεν ειναι ΜΟΝΟ Οτιο φτυνουν.. αλλα το κανουν και με ενα ΕΝΤΡΟΜΟ βλέμα τυπου.. ας φτυσω μην πά8ει τπτ... ΤΙ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!? αισχος αισχος αισχοσ

κατάλαβα ...γουρλωμένο μάτι κ σταυροκόπημα .........


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...