Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θεματάκι, για όσες είχαμε μια δύσκολη στιγμή, ώστε να πάρουμε κουράγιο η μία από την άλλη και να σκεφτούμε αισιόδοξα, να κάνουμε όμορφες σκέψεις για το μέλλον, αλλά και για τις φίλες μας που μας συμπαραστάθηκαν με γλυκύτητα και αγάπη.

Εύχομαι η καθεμιά μας να πραγματοποιήσει το στόχο της, υγεία πάνω από όλα και ευτυχία!

Καλή χρονιά!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θεματάκι, για όσες είχαμε μια δύσκολη στιγμή, ώστε να πάρουμε κουράγιο η μία από την άλλη και να σκεφτούμε αισιόδοξα, να κάνουμε όμορφες σκέψεις για το μέλλον, αλλά και για τις φίλες μας που μας συμπαραστάθηκαν με γλυκύτητα και αγάπη.

Εύχομαι η καθεμιά μας να πραγματοποιήσει το στόχο της, υγεία πάνω από όλα και ευτυχία!

Καλή χρονιά!

Φιλενάδα

Καλή μας αρχή!!!!!!!

Τώρα θα μιλάμε χωρίς περιορισμούς.....και με πολύ πολύ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή αρχή!!!!!!!!!!!!!!


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα

Καλή μας αρχή!!!!!!!

Τώρα θα μιλάμε χωρίς περιορισμούς.....και με πολύ πολύ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή αρχή!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σου Σταβούλα!

Πώς είσαι κοπέλα μου;;; Ο μικρούλης;;

Άντε να έρθουν και οι άλλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Σταβούλα!

Πώς είσαι κοπέλα μου;;; Ο μικρούλης;;

Άντε να έρθουν και οι άλλες!

Ετοιμάζομαι να κάνω φασινα για τη γιορτή του μικρού μου τη Δευτέρα. Βαριέμαι φρικτά. Τσίμπησα και 2-3 κιλάκια από τις γιορτές, κατά τα άλλα....όλα καλά

:cool:!

Μακιααααααααααααα!

(έχω και αμαγείρευτα!!!!!είπες τίποτα?)


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να κάνω φασινα για τη γιορτή του μικρού μου τη Δευτέρα. Βαριέμαι φρικτά. Τσίμπησα και 2-3 κιλάκια από τις γιορτές, κατά τα άλλα....όλα καλά

:cool:!

Μακιααααααααααααα!

(έχω και αμαγείρευτα!!!!!είπες τίποτα?)

Γελάω με το ''αμαγείρευτα''... Εντελώς..ντόπιο!!! Ακόμη λέω τη λέξη ''άνοιχτος'' και ο άντρας μου με κοροιδεύει! Λέει πως δεν είναι δόκιμος ο όρος, αλλά εμένα μου αρέσει!

Καλό κουράγιο!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θεματάκι, για όσες είχαμε μια δύσκολη στιγμή, ώστε να πάρουμε κουράγιο η μία από την άλλη και να σκεφτούμε αισιόδοξα, να κάνουμε όμορφες σκέψεις για το μέλλον, αλλά και για τις φίλες μας που μας συμπαραστάθηκαν με γλυκύτητα και αγάπη.

Εύχομαι η καθεμιά μας να πραγματοποιήσει το στόχο της, υγεία πάνω από όλα και ευτυχία!

Καλή χρονιά!

Μπηκα κι εγω καλή χρονιά λοιπόν με αισιοδοξία. Θα τα λέμε εδώ λοιπόν για να μη φάμε και καμιά καμπάνα!Φιλιά πολλά κοριτσάρες!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι κι εγώ γλυκά μου κοριτσάκια!!! :D

Μου λείψατε!! Edel, Stav, SYMM, ελπίζω να περάσατε όμορφες γιορτές, περιμένουμε και την Ματινούλα να μας πει τα νέα της!! Εγώ δούλευα -όπως θα καταλάβατε και από τα περισσότερα posts μου, καθώς από το σπίτι συνήθως δεν προλαβαίνω να μπαίνω στο φόρουμ-, τουλάχιστο έκατσα 25/12, 26/12 και Πρωτοχρονιά!!! Δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο...σπίτι με τον αντρούλη και τα ζουζούνια και τη μανούλα μου. Ήσυχα και οικογενειακά...πολύ το χάρηκα, όμως!!! Οι γιορτές με ξεκουράζουν κυρίως ψυχολογικά και με ξελαμπικάρουν λίγο!!!! Πέρασαν, όμως, και άφησαν για τη μικρή μου μια ωραιότατη βρογχίτιδα που ελπίζω ότι είναι στα τελέιώματα σιγά σιγά!! Σας φιλώ όλες όλες!!! Πολύ χάρηκα που θα τα.. "λέμε" ....ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι κι εγώ γλυκά μου κοριτσάκια!!! :D

Μου λείψατε!! Edel, Stav, SYMM, ελπίζω να περάσατε όμορφες γιορτές, περιμένουμε και την Ματινούλα να μας πει τα νέα της!! Εγώ δούλευα -όπως θα καταλάβατε και από τα περισσότερα posts μου, καθώς από το σπίτι συνήθως δεν προλαβαίνω να μπαίνω στο φόρουμ-, τουλάχιστο έκατσα 25/12, 26/12 και Πρωτοχρονιά!!! Δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο...σπίτι με τον αντρούλη και τα ζουζούνια και τη μανούλα μου. Ήσυχα και οικογενειακά...πολύ το χάρηκα, όμως!!! Οι γιορτές με ξεκουράζουν κυρίως ψυχολογικά και με ξελαμπικάρουν λίγο!!!! Πέρασαν, όμως, και άφησαν για τη μικρή μου μια ωραιότατη βρογχίτιδα που ελπίζω ότι είναι στα τελέιώματα σιγά σιγά!! Σας φιλώ όλες όλες!!! Πολύ χάρηκα που θα τα.. "λέμε" ....ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!/QUOTE]

Ελα ρε κορίτσι.....

Πρωτοχρονιάτικος μποναμάς η αρρώστια της μικρούλας.....θυμάμαι και εγώ τα περσινά μας.Περαστικούλια και γρήγορα.

Ματίνα που βόσκεις? Over....


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι κι εγώ γλυκά μου κοριτσάκια!!! :D

Μου λείψατε!! Edel, Stav, SYMM, ελπίζω να περάσατε όμορφες γιορτές, περιμένουμε και την Ματινούλα να μας πει τα νέα της!! Εγώ δούλευα -όπως θα καταλάβατε και από τα περισσότερα posts μου, καθώς από το σπίτι συνήθως δεν προλαβαίνω να μπαίνω στο φόρουμ-, τουλάχιστο έκατσα 25/12, 26/12 και Πρωτοχρονιά!!! Δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο...σπίτι με τον αντρούλη και τα ζουζούνια και τη μανούλα μου. Ήσυχα και οικογενειακά...πολύ το χάρηκα, όμως!!! Οι γιορτές με ξεκουράζουν κυρίως ψυχολογικά και με ξελαμπικάρουν λίγο!!!! Πέρασαν, όμως, και άφησαν για τη μικρή μου μια ωραιότατη βρογχίτιδα που ελπίζω ότι είναι στα τελέιώματα σιγά σιγά!! Σας φιλώ όλες όλες!!! Πολύ χάρηκα που θα τα.. "λέμε" ....ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!

Γεια σας Συμμ και Όλγα!

Μια χαρά μου φαίνεται τα πέρασες Όλγα αν κι απ' ότι κατάλαβα πρέπει να έριξες μπόλικη δουλίτσα!

Εμένα χθες και προχθές με έπιασε η θλίψη μου που έφυγαν οι συγγενείς μου και μειναμε πάλι μοναχούλια με τον άντρα μου, αλλά σήμερα ΔΕΝ πήγα δουλειά (άδεια υπερωρίας, χεχε), έκανα λίγο το σπίτι και γενικά μου άρεσε και κάπως καλύτερα είμαι! Είπα να μην παραπονιέμαι κιόλας, μιας και περάσαμε πολύ όμορφα - μην είμαι και αχάριστη, αλλά μωρέ γέμισε το σπίτι και τώρα άδειο μου φαίνεται... καταλαβαίνετε νομίζω..

Τα ζουζούνια σου καλά είναι;; Ή και αυτά άρρωστα σαν τη μαμά τους;

Έχω ξεχάσει και πόσα παιδάκια έχει η καθεμιά σας να πω την αλήθεια! ουγκ!

Σας φιλώ, άντε περιμένουμε και τη Ματίνα ...


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σταβούλα συναδέλφισσά μου πολύ χάρηκα που κάνουμε την ίδια δουλειά!

Εμείς γλυκιά μυ χαρήκαμε, η δουλεια μας δε χαιρεται! Ιδιαίτερα κάνεις ή φροντιστήριο? Εγώ μόνο ιδιαίτερα, αλλά λόγω κρίσης πολυυυυυυ πεσμένα. Που είναι οι παλιές εποχές, πριν 2 χρόνια, που δεν προλαβαίναμε και μας παρακαλούσαν!!!!!!! Κλαψψ:(!


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς γλυκιά μυ χαρήκαμε, η δουλεια μας δε χαιρεται! Ιδιαίτερα κάνεις ή φροντιστήριο? Εγώ μόνο ιδιαίτερα, αλλά λόγω κρίσης πολυυυυυυ πεσμένα. Που είναι οι παλιές εποχές, πριν 2 χρόνια, που δεν προλαβαίναμε και μας παρακαλούσαν!!!!!!! Κλαψψ:(!

Όταν σπούδαζα έκανα κι εγώ ιδιαίτερα. Και μου φαίνεται όταν με το καλό γυρίσουμε θα κάνω πάλι. Αν είναι τα πράγματα όπως σήμερα.. Αλλιώς..........


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχουμε πολυ πλάκα! Κερνάω γαλλικό βανίλια.....κοπιάστε......μμμμ...μοσχοβολάειιιιιιιιιιιιι......................:tongue:

Κι εγώ καφέ πίνω... είναι μια δύσκολη απόφαση να σηκωθείς από τον καναπέ να σιδερώσεις τα πλυμένα όλων των διακοπών.. Γι αυτό κι εγώ το αναβάλλω!! χεχε!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...