Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts

Γεια σας Συμμ και Όλγα!

Μια χαρά μου φαίνεται τα πέρασες Όλγα αν κι απ' ότι κατάλαβα πρέπει να έριξες μπόλικη δουλίτσα!

Εμένα χθες και προχθές με έπιασε η θλίψη μου που έφυγαν οι συγγενείς μου και μειναμε πάλι μοναχούλια με τον άντρα μου, αλλά σήμερα ΔΕΝ πήγα δουλειά (άδεια υπερωρίας, χεχε), έκανα λίγο το σπίτι και γενικά μου άρεσε και κάπως καλύτερα είμαι! Είπα να μην παραπονιέμαι κιόλας, μιας και περάσαμε πολύ όμορφα - μην είμαι και αχάριστη, αλλά μωρέ γέμισε το σπίτι και τώρα άδειο μου φαίνεται... καταλαβαίνετε νομίζω..

Τα ζουζούνια σου καλά είναι;; Ή και αυτά άρρωστα σαν τη μαμά τους;

Έχω ξεχάσει και πόσα παιδάκια έχει η καθεμιά σας να πω την αλήθεια! ουγκ!

Σας φιλώ, άντε περιμένουμε και τη Ματίνα ...

Η μικρή μου είναι άρρωστη Edel μου, εγώ προς το παρόν την έχω σκαπουλάρει. Ξεκίνησε ο μεγάλος μου με βήχα και μυξούλες, πήρε σειρά ο άντρας μου και τώρα η μπουμπού μου... :cry: Σε καταλαβαίνω κορίτσι, όταν έχεις κόσμο στο σπίτι και μάλιστα αγαπημένα πρόσωπα σε γιορτινές μέρες, νιώθεις μια έντονη μοναξιά όταν φεύγουν....σημασία έχει που μαζευτήκατε έστω και αυτές τις μέρες και τις ζήσατε ξεχωριστά και όμορφα!!!:) Αχ, είμαι κι εγώ στη δουλειά again!!! Εχω λιγο σκ@@@@ωράρια όπως καταλάβατε αλλά τί να κάνουμε!!! Υπομονή!!! Θα γυρίσω σπίτι κατά τις 2200 με το καλό και τα βλασταράκια θα κοιμούνται!!! edel μου, είμαι κι εγώ μανιακή με την τάξη, σκέψου ότι τα απολύτως απαραίτητα μου τρώνε όλη τη μέρα και δεν τα προλαβαίνω ούτε αυτά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όταν σπούδαζα έκανα κι εγώ ιδιαίτερα. Και μου φαίνεται όταν με το καλό γυρίσουμε θα κάνω πάλι. Αν είναι τα πράγματα όπως σήμερα.. Αλλιώς..........

Μη μου πεις ότι είσαι και εσυ φιλόλογος, γιατί θα ανοίξουμε καινουρια σελιδα να ανταλλάσουμε εκπαιδευτικές εμπειρίες!!!!!!


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε κορίτσι.....

Πρωτοχρονιάτικος μποναμάς η αρρώστια της μικρούλας.....θυμάμαι και εγώ τα περσινά μας.Περαστικούλια και γρήγορα.

Ματίνα που βόσκεις? Over....

Ευχαριστώ Stav μου!!!!!!!! Ελπίζω να περάσει γρήγορα, αλλά είναι επιρρεπής στην λαρυγγοβρογχίτισα η ζουζούνα μου!! ξεκινήσαμε 2 βράδυα κορτιζόνη για τη λαρυγγίτιδα, πέρασε αυτή και τώρα κάνουμε μασκούλες για την βρογχίτιδα... ο μικρός σου καλά ε?

Link to comment
Share on other sites

Η μικρή μου είναι άρρωστη Edel μου, εγώ προς το παρόν την έχω σκαπουλάρει. Ξεκίνησε ο μεγάλος μου με βήχα και μυξούλες, πήρε σειρά ο άντρας μου και τώρα η μπουμπού μου... :cry: Σε καταλαβαίνω κορίτσι, όταν έχεις κόσμο στο σπίτι και μάλιστα αγαπημένα πρόσωπα σε γιορτινές μέρες, νιώθεις μια έντονη μοναξιά όταν φεύγουν....σημασία έχει που μαζευτήκατε έστω και αυτές τις μέρες και τις ζήσατε ξεχωριστά και όμορφα!!!:) Αχ, είμαι κι εγώ στη δουλειά again!!! Εχω λιγο σκ@@@@ωράρια όπως καταλάβατε αλλά τί να κάνουμε!!! Υπομονή!!! Θα γυρίσω σπίτι κατά τις 2200 με το καλό και τα βλασταράκια θα κοιμούνται!!! edel μου, είμαι κι εγώ μανιακή με την τάξη, σκέψου ότι τα απολύτως απαραίτητα μου τρώνε όλη τη μέρα και δεν τα προλαβαίνω ούτε αυτά!!!

Ολγάκι ζήτα άδεια επειγόντως! Επικαλέσου υπερκόπωση!!!!!Έλεος!!!!!!!!!


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η μικρή μου είναι άρρωστη Edel μου, εγώ προς το παρόν την έχω σκαπουλάρει. Ξεκίνησε ο μεγάλος μου με βήχα και μυξούλες, πήρε σειρά ο άντρας μου και τώρα η μπουμπού μου... :cry: Σε καταλαβαίνω κορίτσι, όταν έχεις κόσμο στο σπίτι και μάλιστα αγαπημένα πρόσωπα σε γιορτινές μέρες, νιώθεις μια έντονη μοναξιά όταν φεύγουν....σημασία έχει που μαζευτήκατε έστω και αυτές τις μέρες και τις ζήσατε ξεχωριστά και όμορφα!!!:) Αχ, είμαι κι εγώ στη δουλειά again!!! Εχω λιγο σκ@@@@ωράρια όπως καταλάβατε αλλά τί να κάνουμε!!! Υπομονή!!! Θα γυρίσω σπίτι κατά τις 2200 με το καλό και τα βλασταράκια θα κοιμούνται!!! edel μου, είμαι κι εγώ μανιακή με την τάξη, σκέψου ότι τα απολύτως απαραίτητα μου τρώνε όλη τη μέρα και δεν τα προλαβαίνω ούτε αυτά!!!

Περαστικά σας!! Ίσως είναι λίγο καλύτερα που αρρώστησε τώρα παρά μετά που θα 'χει σχολείο.. Φαντάζομαι, δεν ξέρω.

Φαντάζομαι η καθημερινότητά σου να είναι πολύ κουραστική με τέτοια ωράρια!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω καφέ βανίλια!!!!!!!!!! ;) Είναι ο αγαπημένος μου γαλλικός!!! Πάρτε με κι εμένα στον καναπέ σας να βουλιάξω εκεί!!!!!!!!!!!!....Stav....με σένα μπορεί και να γίνει αυτό κάποια στιγμή... συντοπίτισσα!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Μη μου πεις ότι είσαι και εσυ φιλόλογος, γιατί θα ανοίξουμε καινουρια σελιδα να ανταλλάσουμε εκπαιδευτικές εμπειρίες!!!!!!

Όχι όχι... Δεν τον αγαπούσα καθόλου τον κλάδο αυτό στο σχολείο! Ιδίως η έκθεση ήταν το χειρότερό μου μάθημα! Στα αρχαία τα κατάφερνα αρκετά καλύτερα! Είμαι των θετικών επιστημών..


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω καφέ βανίλια!!!!!!!!!! ;) Είναι ο αγαπημένος μου γαλλικός!!! Πάρτε με κι εμένα στον καναπέ σας να βουλιάξω εκεί!!!!!!!!!!!!....Stav....με σένα μπορεί και να γίνει αυτό κάποια στιγμή... συντοπίτισσα!!!:)

Όλγα τέρμα Χαλέπας, Πρόβα στο στοπ δεξιά, πρώτο σπίτι αριστερά.. Έλα..έχει και βασιλόπιτα και κουραμπιέδες και τούρτα......κερνάω


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολγάκι ζήτα άδεια επειγόντως! Επικαλέσου υπερκόπωση!!!!!Έλεος!!!!!!!!!

Αχ!!!! Έχω να πάρω άδεια 1 χρόνο κορίτσι!!! ...μέχρι να λιώσω!! Αισιοδοξώ ότι σύντομα θα είμαι αδειούχα!! -και μη φανταστείς...για καμιά εβδομάδα μιλάμε!!-

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι... Δεν τον αγαπούσα καθόλου τον κλάδο αυτό στο σχολείο! Ιδίως η έκθεση ήταν το χειρότερό μου μάθημα! Στα αρχαία τα κατάφερνα αρκετά καλύτερα! Είμαι των θετικών επιστημών..

Δεν ξέρεις τι χάνεις. Εκθεσούλα αγαπημένη....τώρα βέβαια μόνο ελεύθερη έκφραση και διατυπωση των ιδεών δεν είναι μέ τόσο τυποποίηση, αλλά ας όψεται ο στόχος....η εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο και μετά ...η σίγουρη ανεργία.......

Ελλάδα πόσο μας πληγώνεις!!!!!!


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλγα τέρμα Χαλέπας, Πρόβα στο στοπ δεξιά, πρώτο σπίτι αριστερά.. Έλα..έχει και βασιλόπιτα και κουραμπιέδες και τούρτα......κερνάω

Μου κάνεις επίσημη πρόσκληση φιλενάδα? ;) Πόσο είναι είπαμε το αγοράκι σου, να δω αν θα φέρω και τον δικό μου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρεις τι χάνεις. Εκθεσούλα αγαπημένη....τώρα βέβαια μόνο ελεύθερη έκφραση και διατυπωση των ιδεών δεν είναι μέ τόσο τυποποίηση, αλλά ας όψεται ο στόχος....η εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο και μετά ...η σίγουρη ανεργία.......

Ελλάδα πόσο μας πληγώνεις!!!!!!

Το χαμηλότερο βαθμό είχα στην έκθεση... Αυτό σου λέω μόνο! Και το είχαμε κάνει και το θέμα φροντιστήριο .. φαντάσου πανηγύρι!!

Μετά το πανεπιστήμιο πάντως δουλειά βρήκα εδώ που είμαι.. ΤΙΠΟΤΑ στην πατρίδα! Με συνοπτικές διαδικασίες τα μαζέψαμε και φύγαμε. Με πονάει όμως,΄αν και περνάμε όμορφα.

Τι ακούω;; Είστε γειτόνισσες με Όλγα;; Τελικά όλοι περάσαμε από τον τόπο σας!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρεις τι χάνεις. Εκθεσούλα αγαπημένη....τώρα βέβαια μόνο ελεύθερη έκφραση και διατυπωση των ιδεών δεν είναι μέ τόσο τυποποίηση, αλλά ας όψεται ο στόχος....η εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο και μετά ...η σίγουρη ανεργία.......

Ελλάδα πόσο μας πληγώνεις!!!!!!

Κι εμένα μου άρεσε πολύ η έκθεση ιδεών!!! Πανελλήνιες τότε -προ αμνημονεύτων ετών!!!- είχα γράψει 18!!-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...