Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστώ καλή μου.. Είναι δύσκολα από άλλη έννοια. Δε θα ήθελα να ακουστεί ότι δεν περνάω καλά, προς Θεού..

Εσύ που μένεις;

Όχι καταλαβαίνω πως το λες. Εγώ μένω Αθήνα...


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει τον λογαριασμό προ αμνημονεύτων μηνών και δεν είχα κάνει ενεργοποίηση το ζώον!!! Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω και πολύ περισσότερο που είστε όλες καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδα ότι με ψάχνατε και πού το χάρηκα που σας έλειψα,χιχιχι!!! Εμείς ήσυχα αυτές τις μέρες. Οικογενειακά στο σπίτι, πρώτη χρονιά με την μικρή τέλεια ήταν. Την έντυσα και αγιοβασιλάκι και είχε πολύ γέλιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι με ψάχνατε και πού το χάρηκα που σας έλειψα,χιχιχι!!! Εμείς ήσυχα αυτές τις μέρες. Οικογενειακά στο σπίτι, πρώτη χρονιά με την μικρή τέλεια ήταν. Την έντυσα και αγιοβασιλάκι και είχε πολύ γέλιο!!!

Εχουμε κάνει καλό παρεάκι!Πρέπει να είχε πλάκα η μικρή ντυμένη αγιοβασιλίνα!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι μια χαρά περνάμε έστω και εξ αποστάσεως!!! Ζηλεύω τα κορίτσια που μπορούν να βρεθούν! Εσύ symm που μένεις? Όμορφη ήταν η γλυκιά μου! Πιο πολύ την έντυσα για να την πάω στην μαμά μου που δεν μπορεί να μετακινηθεί για να χαρεί και κείνη λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι μια χαρά περνάμε έστω και εξ αποστάσεως!!! Ζηλεύω τα κορίτσια που μπορούν να βρεθούν! Εσύ symm που μένεις? Όμορφη ήταν η γλυκιά μου! Πιο πολύ την έντυσα για να την πάω στην μαμά μου που δεν μπορεί να μετακινηθεί για να χαρεί και κείνη λίγο!

Αχ η μανούλα σου δεν μπορεί και της την πας εσύ την μπέμπα να τη δει ε;Αν θυμάμαι καλά Βόλο μένεις ή κάνω λάθος;


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tις συμπληρώσαμε τις 2 σελιδούλες! Καλά είναι για 1η μέρα..

Ρε συ τα κοριτσάκια ειναι γλύκα.. Τους βάζεις χρωματακια, φουστίτσες κλπ. Καλά και τα αγοράκια είναι τέλεια, αλλά δεν ξέρω γιατί, ιδίως η δική σου τώρα θα είναι τρέλα!

Σκέφτομαι ότι σε 10 μέρες θα ήταν η ΠΗΤ μου. Μελαγχολώ, αλλά παραδόξως δεν κλαίω.. Δε σας το εγγυώμαι βέβαια για τις 14, αλλά είμαι η Edel και είμαι καλά!

Ακούς Σταβούλι;;;

Τι δουλειά κάνεις; Αν θέλεις για καλύτερα, στείλε μου π.μ.

Αχ βρε φιλεναδα! Τόσος καιρός πέρασε και όμως ακόμα η πληγή σου είναι ανοικτή.....Εσύ δεν μου είπες κάποτε να σταματήσω να μετρώ? εσύ γιατί πληγώνεις τον εαυτό σου? Ένας κύκλος έκλεισε, ένας καινούριος θα ανοίξει..και εγώ σήμερα θα έμπαινα στον τέταρτο μήνα τώρα έχω ακόμα περίοδο...τι τα θες....ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

Τα καλύτερα έρχονται....

Όνειρα γλυκά.......


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλά θυμάσαι symm μου. Stav μου τί κανεις? Ο πιτσιρικάς σου? Φιλιά σε όλες!!!

Φιλενάδα καλημέρα! Διάβασα τα νέα σου και χαίρομαι που πέρασες καλά τις γιορτές. Πρώτες γιορτές με την κορούλα σου. Συγκλονιστική εμπειρία, έτσι?

Σε ακούω καλύτερα πάντως, είδες που είχες μελαγχολήσει λόγω εορτών?

Εδώ καλά, μόνο που δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα. Περνάω μάλλον καμιά ίωση στομάχου και όλη νύχτα η τουαλέτα και εγώ γίναμε κολλητές φιλενάδες!:(. Θα περάσει....

Φιλί στη ζουζού


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα καλημέρα! Διάβασα τα νέα σου και χαίρομαι που πέρασες καλά τις γιορτές. Πρώτες γιορτές με την κορούλα σου. Συγκλονιστική εμπειρία, έτσι?

Σε ακούω καλύτερα πάντως, είδες που είχες μελαγχολήσει λόγω εορτών?

Εδώ καλά, μόνο που δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα. Περνάω μάλλον καμιά ίωση στομάχου και όλη νύχτα η τουαλέτα και εγώ γίναμε κολλητές φιλενάδες!:(. Θα περάσει....

Φιλί στη ζουζού

Ναι, όμορφα ήταν!!! Ευτυχώς εμείς την έχουμε γλιτώσει προς το παρόν απ'τις ιώσεις! Φτου μη μας ματιάσω. Εδώ κανένα μπουκωματάκι την πιάνει την μικρή σπανίως και πεθαίνω μέχρι να της περάσει, που να μου κολλήσει και καμιά ίωση! Είναι το πρώτο βλέπεις και από ότι φαίνεται και το μοναδικό μου και καταλαβαίνεις! Έτσι και αρχίσει και μεγαλώνει και ψιλιαστεί την αδυναμία που της έχω θα με ταράξει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...