Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Αυτό ακριβώς συν τη ναυτία και την ζαλάδα, το παθαίνω όταν μου πέφτει η πίεση..

      έφαγα λίγο πιροσκί με πατάτα που ειχα γιατί νηστεύω και μπυ φάνηκε τρομερά αλμυρό ! ενώ εχω φάει πάλι και μ ήταν μια χαρά , τώρα δεν μπόρεσα να το φάω!

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts

Εμείς γλυκιά μυ χαρήκαμε, η δουλεια μας δε χαιρεται! Ιδιαίτερα κάνεις ή φροντιστήριο? Εγώ μόνο ιδιαίτερα, αλλά λόγω κρίσης πολυυυυυυ πεσμένα. Που είναι οι παλιές εποχές, πριν 2 χρόνια, που δεν προλαβαίναμε και μας παρακαλούσαν!!!!!!! Κλαψψ:(!

Πιο παλιά δούλευα σε φροντιστήριο, τώρα μόνο ιδιαίτερα αλλά όπως τα λες πολύ πεσμένα πράγματα...Άστα!Που θα πάει θα ανακάμψουμε κάποια στιγμή δεν μπορεί!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς και το άλλο το κοριτσάκι!! Τι κάνεις SYMM? Σπίτι είσαι όπως οι άλλες κοκονες? Εγώ στη δουλειά..still!! :cry: Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση για να σχολάσω!! Μόνο η Ματίνα λείπει....και όποια άλλη κοπελα εννοείται θέλει να συμμετέχει!! Η παρεούλα μας είναι πολύ ζεστή και φιλόξενη!! :-P

Link to comment
Share on other sites

Tις συμπληρώσαμε τις 2 σελιδούλες! Καλά είναι για 1η μέρα..

Ρε συ τα κοριτσάκια ειναι γλύκα.. Τους βάζεις χρωματακια, φουστίτσες κλπ. Καλά και τα αγοράκια είναι τέλεια, αλλά δεν ξέρω γιατί, ιδίως η δική σου τώρα θα είναι τρέλα!

Σκέφτομαι ότι σε 10 μέρες θα ήταν η ΠΗΤ μου. Μελαγχολώ, αλλά παραδόξως δεν κλαίω.. Δε σας το εγγυώμαι βέβαια για τις 14, αλλά είμαι η Edel και είμαι καλά!

Ακούς Σταβούλι;;;

Τι δουλειά κάνεις; Αν θέλεις για καλύτερα, στείλε μου π.μ.

Εdel μου ναι είσαι πολύ δυνατή αυτό να σκέφτεσαι συνέχεια και όλα θα πάνε πολύ πολύ καλά..Φιλιά!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Καλώς και το άλλο το κοριτσάκι!! Τι κάνεις SYMM? Σπίτι είσαι όπως οι άλλες κοκονες? Εγώ στη δουλειά..still!! :cry: Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση για να σχολάσω!! Μόνο η Ματίνα λείπει....και όποια άλλη κοπελα εννοείται θέλει να συμμετέχει!! Η παρεούλα μας είναι πολύ ζεστή και φιλόξενη!! :-P

Καλά είμαι Όλγα μου εσύ;Τι δουλεία κάνεις αν επιτρεπεται γιατί βλέπω τρελά ωράρια...


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Καλώς και το άλλο το κοριτσάκι!! Τι κάνεις SYMM? Σπίτι είσαι όπως οι άλλες κοκονες? Εγώ στη δουλειά..still!! :cry: Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση για να σχολάσω!! Μόνο η Ματίνα λείπει....και όποια άλλη κοπελα εννοείται θέλει να συμμετέχει!! Η παρεούλα μας είναι πολύ ζεστή και φιλόξενη!! :-P

Καλώς τη Συμμ! Η Ματίνα μου έστειλε, κάπου κόλλησε, θα το βρει όμως έιμαι σίγουρη!

Οι 14.01.13 όπως και η 5.5.12 Όλγα είναι 2 ημερομηνίες που δε θέλω να ξεχάσω ποτέ! Την πρώτη ξέρετε γιατί.. Τη δεύτερη (ημέρα εγγραφής μου) χόρευα με ένα τεστ εγκυμοσύνης ανα χείρας!

Θα περάσουν όλα.. Τώρα πια, το ξέρω!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς τη Συμμ! Η Ματίνα μου έστειλε, κάπου κόλλησε, θα το βρει όμως έιμαι σίγουρη!

Οι 14.01.13 όπως και η 5.5.12 Όλγα είναι 2 ημερομηνίες που δε θέλω να ξεχάσω ποτέ! Την πρώτη ξέρετε γιατί.. Τη δεύτερη (ημέρα εγγραφής μου) χόρευα με ένα τεστ εγκυμοσύνης ανα χείρας!

Θα περάσουν όλα.. Τώρα πια, το ξέρω!

Οι ημερομηνίες και μένα πολλές φορές με σημαδεύουν είναι αλήθεια!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Όλγα εμένα η δικιά μου είναι 14 μηνών!Είμαστε πολύ κοντά στους μήνες!

Γλύκα θα είναι τώρα.. Θυμάμαι από το ανιψάκι μου..ένα κοριτσάκι έχεις;; ειλικρινά δε θυμαμαι...:confused:

Ολγάκι καλό σου βραδάκι!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γλύκα θα είναι τώρα.. Θυμάμαι από το ανιψάκι μου..ένα κοριτσάκι έχεις;; ειλικρινά δε θυμαμαι...:confused:

Ολγάκι καλό σου βραδάκι!

Ναι ένα κοριτσάκι έχω...edel μου είδα μένεις Γερμανία ε;Η θεία μου έμενε χρόνια και ο ξέδερφός μου μένει ακόμα εκεί...


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Symm μου, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Ένα έχεις? Κοριτσάκια μου γλυκά, σας αφήνω προς το παρόν, πρέπει να σχολάσω!!!! ΓΙΟΟΟΟΥΥΥΥΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!! :-P:tongue:;):D

Νά σαι καλά ένα έχω ναι. Καλή ξεκούραση!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Ναι ένα κοριτσάκι έχω...edel μου είδα μένεις Γερμανία ε;Η θεία μου έμενε χρόνια και ο ξέδερφός μου μένει ακόμα εκεί...

Ελπίζω να γυρίσω σύντομα - θα δείξει όμως. Παντού δύσκολα είναι Συμμούλα.. Δε μας συμπαθούν αρκετά και οι ντόπιοι.. μας θεωρούν τεμπέληδες και πολλά 'ωραία' ακόμη. Και αυτό σχεδόν με εξοργίζει!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να γυρίσω σύντομα - θα δείξει όμως. Παντού δύσκολα είναι Συμμούλα.. Δε μας συμπαθούν αρκετά και οι ντόπιοι.. μας θεωρούν τεμπέληδες και πολλά 'ωραία' ακόμη. Και αυτό σχεδόν με εξοργίζει!

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο πραγματικά...Το ξέρω είναι δύσκολα κι εκεί...


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο πραγματικά...Το ξέρω είναι δύσκολα κι εκεί...

Σε ευχαριστώ καλή μου.. Είναι δύσκολα από άλλη έννοια. Δε θα ήθελα να ακουστεί ότι δεν περνάω καλά, προς Θεού..

Εσύ που μένεις;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...