Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts

Δεσάκι συγχαρητήρια!!!

Να σας ζήσει και να την καμαρώνετε σε όλη σας τη ζωή! Να έχει υγεία, να είναι δυνατή και ευτυχισμένη! Και τυχερή! Να χαίρεσαι και τον κούκλο σου και την όμορφή σου οικογένεια!

κοριτσάκια πως είστε;

Όλες καλα;

Εδώ ολα μια χαρά, μεγαλώνουμε, αρχίζει να περπατάει σιγά σιγά ο μικρός όταν στηρίζεται και γενικά θέλει παρέα και βόλτες! Τον βαφτίσαμε κιόλας πριν ένα μήνα!

Φιλιά σε όλες, να περνάτε όμορφα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεσάκι μου να σας ζήσει καλότυχο πάντα Edelaki μου να σας ζήσει και εσάς...Είδα κάτι φωτό στο fb...Nα τα χαίρεστε τα μαναράκια σας...Φιλιά και σε όλες τις υπόλοιπες κοριτσάρες...Που χαθηκαμε όλες βρε παιδιά;;;;;


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα στα πιο όμορφα κορίτσια αυτού του forum από μια εξαφανισμένη....

Κοριτσάκια μου έχασα τους κωδικούς μου και μόλις τους ανέκτησα.....

Να πω στη Δεσούλα να της ζησει η κορούλα της, να είναι γερή,καλότυχη και ευτυχισμένη και καλή ανατροφή να έχει....άντε,γλυκιά μου, και εσύ τώρα είσαι μανούλα με 2 παιδάκια.....αλήθεια,μήπως είναι λιονταρίνα η μικρούλα??????:D:D:D:D:D:DΤο μεγάλο αγόρι πώς βλέπει τα πράγματα?

Edelaki να σου ζησει ο μικρός σου πρίγκιπάς, καλοφώτιστος να ειναι, γερός και δυνατός.........τα είπαμε λίγο και με π.μ., πόσο χαίρομαι που η καθεμία έφτασε τελικά στην Ιθάκη της, έστω και αν η διαδρομή είχε Συμπληγάδες και Τέρατα, ανηφόρες και δύσβατα μονοπάτια....

Ολγάκι μου όμορφο, πώς περάσατε το καλοκαιράκι σας? Τα ζουζουνάκια σου μεγαλώνουν? Θέλω πολύ να σε δω, όταν χαλαρώσεις από τη δουλειά.....

Symmoula είδα στο φατσοβιβλίο την πριγκίπισσά σου...μια κούκλα, ομορφούλα....εσύ μα το θέμα που ειχες, όλα καλά....άντε,σου εύχομαι σε σενα και την Edel να γίνεται σύντομα διπλομανούλες και να στοχεύσετε και το αντίθετο φύλο......

Εμείς βφτιστήκαμε την περασμένη Κυριακή (τα είδατε και στο μαρτυριάρη.....). Κλάψαμε πολύ πολύ, αλλά εντάξει, όλα πήγαν καλά.....το μόνο που επισκίασε τη χαρά μου ήταν το γεγονός ότι και τα δύο παιδιά ήταν με λοιμώδη μονοπυρρύνωση,με υψηλούς πυρετούς κλ.π.και παραλίγο η βάφτιση να ακυρωθεί από τη μύρλα και τη γκρίνια των υπολοίπων.......

Όμως, εγώ, το πήρα πάνω μου και την έκανα και ηρεμήσαμε ομαδικώς.....ο

Κατα τα άλλα η μικρή ταρζανεύει επικινδύνως, τρέχει, φωνάζει, μιλάει και συννενοούμαστε κανονικά κα γενικώς....μας κάνει ό,τι θέλει και αυτό μας ....αρέσει......:):):):):):). Ο μεγάλος μου πάει δευτέρα πια, μεγάλωσε επικινδύνως, ντρέπεται όταν τον φιλάω (μπροστά στους φίλους του, ούτε λόγος......), και εγώ αναπολώ με νοσταλγία όταν ήταν πιο μικρος που τον ζούλαγα και τον έπνιγα στα φιλιά...........

Αχ, πόσο γρήγορα περνάνε όλα αυτά......χαρείτε τα παιδάκια σας τώρα που μπορείτε.......

Εγω πλέον δουλεύω σε ένα μαγαζί με accesorize ως μια ταπεινή πωλήτρια, γιατι για ιδιαίτερα, ούτε λόγος πλέον........το καλό είναι οτι έχω πενθήμερο συνεχόμενο ωράριο (9-3), αλλά οι αποδοχές είναι ελάχιστες......αλλά, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.........

Οι υπόλοιπες κοπελίτσες πού είναι?

Μαρκέλα, μωροαγγελάκι?

Η Αντωνία μας περνάει λίγο δύσκολά, μια πρσευχούλα για τη μικρούλα της.........

Σας φιλώ γλυκές μου

Καλή σχολική χρονιά να εχουν όλα τα παιδάκια,υπομονή οι μανούλες και στα μικρά μπεμπεδίνια να έχουν υγεία και να μεγαλώνουν ήρεμα........

Μου λείψατε πολύ πολύ

Ματσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Μουτσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα πιο όμορφα κορίτσια αυτού του forum από μια εξαφανισμένη....

Κοριτσάκια μου έχασα τους κωδικούς μου και μόλις τους ανέκτησα.....

Να πω στη Δεσούλα να της ζησει η κορούλα της, να είναι γερή,καλότυχη και ευτυχισμένη και καλή ανατροφή να έχει....άντε,γλυκιά μου, και εσύ τώρα είσαι μανούλα με 2 παιδάκια.....αλήθεια,μήπως είναι λιονταρίνα η μικρούλα??????:D:D:D:D:D:DΤο μεγάλο αγόρι πώς βλέπει τα πράγματα?

Edelaki να σου ζησει ο μικρός σου πρίγκιπάς, καλοφώτιστος να ειναι, γερός και δυνατός.........τα είπαμε λίγο και με π.μ., πόσο χαίρομαι που η καθεμία έφτασε τελικά στην Ιθάκη της, έστω και αν η διαδρομή είχε Συμπληγάδες και Τέρατα, ανηφόρες και δύσβατα μονοπάτια....

Ολγάκι μου όμορφο, πώς περάσατε το καλοκαιράκι σας? Τα ζουζουνάκια σου μεγαλώνουν? Θέλω πολύ να σε δω, όταν χαλαρώσεις από τη δουλειά.....

Symmoula είδα στο φατσοβιβλίο την πριγκίπισσά σου...μια κούκλα, ομορφούλα....εσύ μα το θέμα που ειχες, όλα καλά....άντε,σου εύχομαι σε σενα και την Edel να γίνεται σύντομα διπλομανούλες και να στοχεύσετε και το αντίθετο φύλο......

Εμείς βφτιστήκαμε την περασμένη Κυριακή (τα είδατε και στο μαρτυριάρη.....). Κλάψαμε πολύ πολύ, αλλά εντάξει, όλα πήγαν καλά.....το μόνο που επισκίασε τη χαρά μου ήταν το γεγονός ότι και τα δύο παιδιά ήταν με λοιμώδη μονοπυρρύνωση,με υψηλούς πυρετούς κλ.π.και παραλίγο η βάφτιση να ακυρωθεί από τη μύρλα και τη γκρίνια των υπολοίπων.......

Όμως, εγώ, το πήρα πάνω μου και την έκανα και ηρεμήσαμε ομαδικώς.....ο

Κατα τα άλλα η μικρή ταρζανεύει επικινδύνως, τρέχει, φωνάζει, μιλάει και συννενοούμαστε κανονικά κα γενικώς....μας κάνει ό,τι θέλει και αυτό μας ....αρέσει......:):):):):):). Ο μεγάλος μου πάει δευτέρα πια, μεγάλωσε επικινδύνως, ντρέπεται όταν τον φιλάω (μπροστά στους φίλους του, ούτε λόγος......), και εγώ αναπολώ με νοσταλγία όταν ήταν πιο μικρος που τον ζούλαγα και τον έπνιγα στα φιλιά...........

Αχ, πόσο γρήγορα περνάνε όλα αυτά......χαρείτε τα παιδάκια σας τώρα που μπορείτε.......

Εγω πλέον δουλεύω σε ένα μαγαζί με accesorize ως μια ταπεινή πωλήτρια, γιατι για ιδιαίτερα, ούτε λόγος πλέον........το καλό είναι οτι έχω πενθήμερο συνεχόμενο ωράριο (9-3), αλλά οι αποδοχές είναι ελάχιστες......αλλά, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.........

Οι υπόλοιπες κοπελίτσες πού είναι?

Μαρκέλα, μωροαγγελάκι?

Η Αντωνία μας περνάει λίγο δύσκολά, μια πρσευχούλα για τη μικρούλα της.........

Σας φιλώ γλυκές μου

Καλή σχολική χρονιά να εχουν όλα τα παιδάκια,υπομονή οι μανούλες και στα μικρά μπεμπεδίνια να έχουν υγεία και να μεγαλώνουν ήρεμα........

Μου λείψατε πολύ πολύ

Ματσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Μουτσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Βρε ψυχή που είσαι; Ανησύχησα πολύ.......Σκέφτηκα ότι θα δουλεύεις στο μαγαζί του άντρα σου!

Να ζήσει η νεοφώτιστη, γερή και δυνατή να είναι σε όλη της τη ζωή!

Εύχομαι περαστικά στα παιδάκια σου, είναι ζόρικη η μονοπυρήνωση. Καλά έκανες και δεν ακύρωσες την βάφτιση, ποιος ξέρει πότε θα γινόταν...

Τα αγοράκια μεγαλώνοντας απομακρύνονται από την μανούλα, αυτό είναι αλήθεια κ γιαυτό κι εγώ δεν θέλω να περάσει ο καιρός.

Τα μικράκια μου είναι πλέον 3 μηνών. Ο Νικόλας μου ένας άγγελος πάντα χαμογελαστός, σιγά σιγά τον ερωτεύομαι κ μου λείπει όταν τον αφήνω έστω κ για λίγο.

Η Εμμανουέλα μας τώρα βρίσκεται ακόμα στο "Παίδων" αλλά για λίγο καιρό ακόμη μιας και θα την πάμε στο εξωτερικό αφού στην Ελλάδα δεν υπάρχει γιατρός που να μπορεί να την αναλάβει.

Ψάχνουν λοιπόν οι γιατροί που θα την στείλουν. Αυτά εν συντομία.....

Σε φιλώ γλυκά!!!

Καληνύχτα σε όλα τα κορίτσια!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε ψυχή που είσαι; Ανησύχησα πολύ.......Σκέφτηκα ότι θα δουλεύεις στο μαγαζί του άντρα σου!

Να ζήσει η νεοφώτιστη, γερή και δυνατή να είναι σε όλη της τη ζωή!

Εύχομαι περαστικά στα παιδάκια σου, είναι ζόρικη η μονοπυρήνωση. Καλά έκανες και δεν ακύρωσες την βάφτιση, ποιος ξέρει πότε θα γινόταν...

Τα αγοράκια μεγαλώνοντας απομακρύνονται από την μανούλα, αυτό είναι αλήθεια κ γιαυτό κι εγώ δεν θέλω να περάσει ο καιρός.

Τα μικράκια μου είναι πλέον 3 μηνών. Ο Νικόλας μου ένας άγγελος πάντα χαμογελαστός, σιγά σιγά τον ερωτεύομαι κ μου λείπει όταν τον αφήνω έστω κ για λίγο.

Η Εμμανουέλα μας τώρα βρίσκεται ακόμα στο "Παίδων" αλλά για λίγο καιρό ακόμη μιας και θα την πάμε στο εξωτερικό αφού στην Ελλάδα δεν υπάρχει γιατρός που να μπορεί να την αναλάβει.

Ψάχνουν λοιπόν οι γιατροί που θα την στείλουν. Αυτά εν συντομία.....

Σε φιλώ γλυκά!!!

Καληνύχτα σε όλα τα κορίτσια!

Κοριτσάκι μου γλυκό,

πόσο χαίρομαι πο έμαθα νέα σου......

Αχ, ψυχή μου, ακόμα περνάς το δικό σου Γολγοθά, αλλά θα έρθει η Ανάστασή σου.....τα δύσκολα είναι για τους δυνατούς και εσύ έχεις αποδείξει περίτρανα πόσο πολύ δυνατή είσαι.....

Πόσο χαίρομαι για το αγοράκι σου το γλυκό,,,,,θα έχει μεγαλώσει πολύ.....ξέρω ότι η μισή σου καρδιά είναι εδώ και η άλλη μισή πάνω, στην πριγκίπισσά σου......έχε πίστη, όλα θα πάνε καλά......εδώ ή στο εξωτερικό, όλα θα φτιάξουν.....

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, ξέρω ότι είναι από καρδιάς.....

Τι να σου πω για τα δικά μου, όταν περνάς εσύ τόσο δύσκολα....

Θελω πολλά να σου γράψω, αλλά, συγχώρα με, τα μάτια μου έχουν πλυμμηρίσει δάκρυα....

Είσαι πάντα στις προσευχές μου και κυρίως η μικρή σου Εμμανουέλα (αγαπημένο όνομα!)

Ο,τι θέλεις, είμαι εδώ....μη διστάσεις......

Σε φιλώ γλυκά και μεγάλο φιλί στα ζουζουνάκια σου.........


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου γλυκό,

πόσο χαίρομαι πο έμαθα νέα σου......

Αχ, ψυχή μου, ακόμα περνάς το δικό σου Γολγοθά, αλλά θα έρθει η Ανάστασή σου.....τα δύσκολα είναι για τους δυνατούς και εσύ έχεις αποδείξει περίτρανα πόσο πολύ δυνατή είσαι.....

Πόσο χαίρομαι για το αγοράκι σου το γλυκό,,,,,θα έχει μεγαλώσει πολύ.....ξέρω ότι η μισή σου καρδιά είναι εδώ και η άλλη μισή πάνω, στην πριγκίπισσά σου......έχε πίστη, όλα θα πάνε καλά......εδώ ή στο εξωτερικό, όλα θα φτιάξουν.....

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, ξέρω ότι είναι από καρδιάς.....

Τι να σου πω για τα δικά μου, όταν περνάς εσύ τόσο δύσκολα....

Θελω πολλά να σου γράψω, αλλά, συγχώρα με, τα μάτια μου έχουν πλυμμηρίσει δάκρυα....

Είσαι πάντα στις προσευχές μου και κυρίως η μικρή σου Εμμανουέλα (αγαπημένο όνομα!)

Ο,τι θέλεις, είμαι εδώ....μη διστάσεις......

Σε φιλώ γλυκά και μεγάλο φιλί στα ζουζουνάκια σου.........

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοριτσάρα μου!!!!!

Ότι επιθυμείς μέσα από τη καρδιά μου.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη καλησπερα σε ολες,σας ευχαριστω απο καρδιας για τις ομορφες ευχουλες σας!!Ευχομαι και σε εσας και στις οικογενειες σας υγεια και ευτυχια!!Να σας ζησουν edel και stav τα νεοφωτιστα να ειναι καλοτυχα και ευτυχισμενα!! <3 <3 Περαστικα στα μικρα σου stav!!Oλγα και Symm εσεις ολα καλα?

Γιναμε κιολας 2 μηνων και καναμε το πρωτο μας εμβολιο!!Η μαμα εκλαιγε πιο πολυ απο την μπεμπα!! :) Ολα καλα,ολη μερα τρωμε :) και κανουμε μαγουλακια!!Ο μικρος μας ειναι συνεχως κοντα της, θελει να την περνει αγκαλια και της δινει πολλα φιλια!!Ο μικρος μου ξεκινησε σχολειο,πρωτη δημοτικου,απιστευτο φαινεται στη μανουλα..πως περναει ετσι ο καιρος??Και εκει πολυ συγκινηση στην πρωτη μερα στο σχολειο!!Ευχομαι καλη σχολικη χρονια στα παιδακια σας!!Φιλια σε ολες θα τα πουμε ελπιζω συντομα!! <3 <3

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kαλησπερα κοριτσια!!Ειστε καλα?Χαθηκαμε καλε!! :)

Πως τα περνατε?Εμεις πολυ καλα ,μεγαλωνει η μικρουλα μας, δοκιμασαμε πριν λιγες μερες φρουτα και φαγητο αλεσμενα!!Μιαμμ μιαμμμ η μικρη!! :) O γιος μου και αυτος μια χαρα,στο σχολειο τα παει καλα ,αλλα στο σπιτι μεχρι να κατσουμε να κανουμε τις ασκησεις μας βγαζει λιγο την πιστη!! Εχει το νου του συνεχως στο μωρο, τι κανει τωρα το μωρο? που ειναι τωρα η μικρη?Οπως καταλαβατε εχει μεγαλη αγαπη στην μικρη,αλλα και ζηλεια, που μας την βγαζει σε διαφορα πραγματα,οπως δεν πειναω,δεν θελω να γραψω, αρκετα δεν.. :)

Σε γενικες γραμμες ειμαστε μια χαρα, ευχομαι σε ολες καλο Σ/Κ και να ειστε ολες καλα!!! <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...