Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Είμαι σίγουρη πως μέχρι να γράψω θα έχετε φύγει όλες.....

Ιωάννα μου τι είναι πάλι αυτό?

Αχ βρε γαμώτο,περαστικά και αγύριστα....

Μανιταράκι και Μαρινάκι περαστικούλια στα μικράκια σας....

Γλυκούλα μου τι κάνεις?

Ειρήνη όλα καλά?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμείς σήμερα είμασταν συνέχεια έξω....ήταν να φεύγαμε αλλά θυμηθήκαμε πως είχαμε παιδίατρο και θα φύγουμε α΄τριο...

Μας βρήκε υπέροχους....

Είμαστε 9065γρ (πήραμε 75 γρ)

και 77 εκ (πήραμε 2 εκ)

κάναμε το εμβόλιο (το οπόιο μας είπε πως δε το βρίσκουν στα φαρμακεία,εμείς το βρήκαμε αμέσως,δόξα το Θεό)


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρά τέλεια είμαστε...

μωλέ ο μικρούλης σου ταλαιπωρήθηκε.....

να του δώσεις φιλάκια από εμάς


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως την την στεγια!!αψογος ο μικρουλης σας!!!τι εμβολιο κανατε?που θα φυγετε παλι να πατε?εμεις εχουμε να ξανα εμβολιο στον 13 μηνα.προς το παρον ξεχναμε τις τσιμπητσες.

γιαννουλα μας ριχνετε στα αυτια με το κεφαλακι.και μενα ειναι κεφαλας ,ετσι μου τον λεει ο γιατρος του 46εκ.

ξεχασα να καληνυχτισω και τα κοριτσακια που πηγαν για υπνο γιατι ο μπεμπης εκανε ενα μινι διαλειμμα απο τον υπνο του.

καλη νυχτα και καλο ξημερωμα σε ολες τις μπουμπουδες


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς την Ειρήνη......

Εμείς 46,5 κεφάλι......

Αλλά δε μας λες κεφάλα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εμενα μου κεφαλας ο δικος μου.ειναι και ολιγον πλακουτσοκεφαλακος .μας κοροιδευε ο γιατρος οτι εχουμε καφαλι σαν ελικοδρομιο.αλλα δεν με πειραζει γιατι βρισκω ωραια επιφανεια για να προσγειωνω τα φιλακια μου.

που θα ξαναφυγετε που εγραφες?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε Καλαμάτα,Τρίπολη.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μου αρέσει πάρα πόλυ...

Συγκλονιστικό εκκλησάκι,υπέροχο τοπίο.....

Μήπως περάσουμε πάλι κιόλας...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάω στον αντρούλη μου να τον αποπλανήσω λιγάκι....χαχαχαχ

πολλές καληνύχτες,........


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,καλο σαβ/κο να εχουμε!!!επιτελους εχτες το βραδυ ειχε λιγο κινηση το καφε μας.ειρηνη εχεις δικιο,γρηγορα μαζωξη:Pιωαννα μου ευχομαι απο εδω και περα να ακους μονο ευχαριστα πραγματα και να πανε ολα καλα με τον αδερφουλη σου.γλυκουλα αν θες κανε φεις και κανε μονο το καφε μας φιλες ετσι δεν θα εχει κανεις αλλος προσβαση.μανιταρι εκανες το κολπο με την κουβερτα???μαρινακι πως παει η μικρη απο το μπουκωμα???οι υπολοιπες που ειστε??αντε αυτο το σ/κ ειστε δικαιολογημενες να λειψατε γιατι θα εχει πολυ ωραιο καιρο οτι πρεπει για βολτιτσες:Pεμεις τελικα εχτες δεν πηραμε παπουτσακια 1ον γιατι δεν ειδα και κατι ιδιαιτερα ωραιο και 2ον η μικρη κοιμονταν στο καροτσι και δεν ηθελα να την ξυπνησω για να δοκιμασει.το ευχαριστο ειναι ομως οτι εχτες επιτελους κοιμηθηκε στην κουνια της χωρις γκρινια και ολη νυχτα.κατεβασα το καγκελο και εκατσα στο πατωμα και της εδωσα το μπιμπερο και σιγα σιγα αποκοιμηθηκε!!!!ερωτηση κρισεως:εχουν συγκαει τα ποπουδακια τους σε οσα βγαζουν δοντια???γιατι εμεις ναι και βαζουμε κορτιζονουχα αλοιφη που μας εδωσε ο παιδιατρος και μια κρεμα φυτικη που την φτιαχνει μια φαρμακοποιος και ευτυχως παμε πολυ πιο καλυτερα.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

και επειδηςςςςς δεν ειναι καμια εδω θα συνεχισω μονη μου να παραμιλαω.....:tongue:προχτες που πηγα στα τζαμπο σκεφτηκα να στολισω λιγουκαλι και το δωματιο της μικρης.οχι κατι too much κατι διακριτικο,μικρο για το καλο και ενοειται να μην το φτανει για να μην το κατεδαφισει.επισης σκεφτηκα και τα δωρακια που θα της βαλω κατω απο δεντρο.οταν βαλω φωτο και δειτε το δωματιο της θα καταλαβετε οτι εχω ενα κολλημα με τον winnie the pooh και την παρεα του και ετσι θα της παρω τον winnie αγκαλιτσα και την στρατα του.και ενα φοραματακι για να μας βρει κοκετες η καινουργια χρονια!!τα υπολοιπα δωρακια θα τα παρουν παπουδογιαγιαδες,νονα θειοι κτλ.ας βρεθει καποια να μπει στο καφε γιατι εχω παθει λογοδιαρροια και ποιος με πιανει:tongue::tongue::tongue:


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Τζέσικα! Νυστάζω αρκετά έβηχαν όλο το βράδυ εναλλάξ τα πιστιρίκια μου οπότε μαύρο ύπνο. Τελικά τους άνοιξα το παράθυρο και κοιμήθηκαν λίγο καλύτερα! Τι ωραία που άρχισαν οι Χριστουγεννοσυζητήσεις! Από Δεύτέρα θα είμαστε μόνο 40 μέρες πριν τα Χριστούγεννα! Εμείς νομίζω του Αγίου Νικολάου θα στολίσουμε!

Παππουτσάκια έχουμε πάρει με κανονική σόλα εδώ και 1,5 μήνα εμείς, αλλά έχω θέμα γιατί έχει μανία να τα βγάζει και να τα μασουλάει η πριγκιπέσσα! :) Προχτές που πήγαμε αγορά, κάπου το έβγαλε και γύρισα και έψαχνα όλη την αγορά για να το ξαναβρώ!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...