Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πρέπει να βάλω ένα άλλο χρωματάκι νομίζω! Πώς τα καταφέρνουν μερικοί και ναι μεν φαίνονται εκεί αλλά είναι κενό το χρωματάκι? Σας μπέρδεψα? Άλλα ντ' άλλων λέω βραδυάτικα!

μαλλον το γκρι λες αμα εχεις ωρα να κανεις κατι αλλαζει απο πρασινο σε γκρι και σου βγαζει φεγγαρακι.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

μαρινακι μου απο οτι εχω καταλαβει οσοι δεν θελουν να ενοχλουνται κανουν αποσυνδεση.εγω παντως ποτε δεν το κανω.υποτιθεται οτι οταν κανω καποιον φιλο δεν του κρυβομαι.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ούτε κι εγώ κάνω ποτέ αποσύνδεση αλλά μπορεί να το ξεχάσω και να είμαι πράσινη να μου μιλάει κάποιος κι εγώ να πλένω πιάτα πχ! Χαχαχα!

Μανιταράκι ενδιαφέρουσα η πληροφορία σου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρινακι μου απο οτι εχω καταλαβει οσοι δεν θελουν να ενοχλουνται κανουν αποσυνδεση.εγω παντως ποτε δεν το κανω.υποτιθεται οτι οταν κανω καποιον φιλο δεν του κρυβομαι.

συμφωνω ομως δεν εχω κανει πολλους φιλους γιατι βαριεμε να μιλαω (ναι μην γελατε)και με αυτο το ψευδωνημο δεν με βρισκει κανεις.

και πρεπει να λεω σε ολους οτι το πισι ειναι 24 ωρες ανοιχτο.και οτι εγω δεν ειμαι μεσα παντα.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε??μας μαζευεις μανιταρακι?ειμαστε ασσυμαζευτες χιχιχι....ο μικρος μου ειναι καπως καλυτερα απο μπουκωμα αλα εχει διαρροια και χτες εκανε 37,8...εσκασε και ο κυνοδοντας ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..εγω ειμαι πτωμα ποναει η μεση μου παρα πολυ και στην ωραια μας ατμοσφαιρα ηρθε να προστεθει αλλο ενα προβλημα..ο αδερφος μου εδω και 1,5χρονο εχει γοπν..και σημερα εμαθα οτι ειναι σε ειναι σταδιο προκαρκινοματωδης καταστασης...βεβαια ειναι καλοηθης...εμεινα μ@λ@κ@ς πραγματικα και πιο πολυ με πειραζει που με ειχανε στην αγνοια...


Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα κοιμήθηκε να δούμε πώς θα πάμε με το παλιομπούκωμα

τις εβαλες κουβερτα απο κατω?

η δικια μου σημερα ειναι λιγο καλυτερα και επιτελους πηγε στην κουνια τις .γιατι δεν μπορουσα να βαλω κουβερτα δεν καθετε σε ενα σημειο.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε??μας μαζευεις μανιταρακι?ειμαστε ασσυμαζευτες χιχιχι....ο μικρος μου ειναι καπως καλυτερα απο μπουκωμα αλα εχει διαρροια και χτες εκανε 37,8...εσκασε και ο κυνοδοντας ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..εγω ειμαι πτωμα ποναει η μεση μου παρα πολυ και στην ωραια μας ατμοσφαιρα ηρθε να προστεθει αλλο ενα προβλημα..ο αδερφος μου εδω και 1,5χρονο εχει γοπν..και σημερα εμαθα οτι ειναι σε ειναι σταδιο προκαρκινοματωδης καταστασης...βεβαια ειναι καλοηθης...εμεινα μ@λ@κ@ς πραγματικα και πιο πολυ με πειραζει που με ειχανε στην αγνοια...

ειπα να σας μαζεψω αν και η ειρηνη καπου πηγε παλι :lol:

αυτο το 2010 ειναι περιεργο γμτ πολλα πραγματα εγιναν.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...