Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Καλημέρα Τζέσικα! Νυστάζω αρκετά έβηχαν όλο το βράδυ εναλλάξ τα πιστιρίκια μου οπότε μαύρο ύπνο. Τελικά τους άνοιξα το παράθυρο και κοιμήθηκαν λίγο καλύτερα! Τι ωραία που άρχισαν οι Χριστουγεννοσυζητήσεις! Από Δεύτέρα θα είμαστε μόνο 40 μέρες πριν τα Χριστούγεννα! Εμείς νομίζω του Αγίου Νικολάου θα στολίσουμε!

Παππουτσάκια έχουμε πάρει με κανονική σόλα εδώ και 1,5 μήνα εμείς, αλλά έχω θέμα γιατί έχει μανία να τα βγάζει και να τα μασουλάει η πριγκιπέσσα! :) Προχτές που πήγαμε αγορά, κάπου το έβγαλε και γύρισα και έψαχνα όλη την αγορά για να το ξαναβρώ!

καλως την μαρινα!!!τι ενοεις που τους ανοιξες το παραθυρο,ειχε ξηρασια το δωματιο??εχω καθε χρονο εκτος απο περσι που ειχα μαστορους στολιζω 11/12 που ειναι παραμονη του Αγιου Σπυριδωνα και το ιδιο βραδυ κατεβαινουμε να προσκυνησουμε και να φαμε λουκουμαδες που ειναι το εθιμο!!!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Γεια σου Τζέσικα τι κάνετε?

ΕΓώ εδώ γύρω τα πιτσιρίκια μου τελικά αρρώστησαν για τα καλά φαίνεται αφού ο Γιωργάκος μου τσίμπησε 1η φορά ωτίτιδα, έχει και πυρετό και η μικρή ένα χάλι με τις παλιομύξες! Ωραίο Σκ!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!!!πως ειστε?εμεις μια χαρα οπως παντα μεσα στην ενεργεια....

μαρινακι μου περαστικα σας

στεγια μια χαρα ειναι ο ιωαννης αντε παλι βολτουλα θα πατε...ζηλευωωωωωωωωω


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε γαμωτο να γινεται συνεχεια κυκλος με τις αρρωστιες.και φυσικα δεν γινεται να τα απομονωσεις ετσι δεν ειναι?η μικρουλα σας πως ειναι?πως πατε με τα φαγητα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θηλάζω τη μικρή γι αυτό αργώ να απαντήσω!

Γενικά καλά πάει με τα φαγητά της τις τελευταίες μέρες που είναι με μυξούλα κάνει κάτι νάζια! Εσείς? Για πες για το γάντζο, από βάρος πώς πάει?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,,,,

τελικά γυρίσαμε όλη την Ορεινή Κορινθία σήμερα και άυριο θα πάμε Ναύπλιο...

'καλύτερα γιατί άυριο θα συναντήσουμε κάποιους νέους φίλους που τους έχω συμπαθήσει Τρελά

Τι κάνετε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!νυχτοπουλια ειστε τελικα;)για να δουμε.ειναι καμια πρωινη εδω????εμεις ξυπνησαμε πριν απο λιγο και επειδη ο μπαμπουλης μας δουλευει σημερα θα ξαναβολταρουμε επειδη η μερα ειναι τελεια.προς το παρον πινω τον καφε μου και χαζευω την μικρη που κανει σκανδαλιες.;)


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

και μεις εδώ...ξυπνησαμε απο τις 7 παρά...κλαααψψψψψψ!!! Είμαστε κομμάτια. Περιμένουμε να κοιμηθεί ο μικρός και να παμε καμιά βολτίτσα. χθες βολτάραμε πολυ και το απογευμα ηρθαν κατι φιλοι μας με τον γιο τους (αυτο το εξυπνο παιδάκι που λεγαμε;) και παιξανε! Ο Αργυράκος του τραβουσε λίγο τα μαλλιά αλλά γενικά περασανε καλά.

Μαρινάκι μου περαστικά σας! Ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρό. Πώς πας με τον θηλασμό; δινεις καθόλου ξενο;

Στεγια καλά να περάσετε... καλή εκδρομουλα.

Τζες να περασετε ομορφα...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...