Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

το σ/κ περασε χαλαρα με βολτουλες λογω καλου καιρου.τωρα καθομαστε και παιζουμε λιγο μαζι γιατι οταν την αφηνω μονη της μου βομβαρδιζει το σπιτι.εχει γινει πολυ ατιθαση τελευταια.ως και τα προστατευτικα απο τις γωνιες του τραπεζιου εβγαλε το παλιοπαιδο.σημερα λογηω εκλογων λογικα θα τους εχεις και τους 2 σπιτι?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ βγαινουν ουτως ή αλλως ευκολα αυτα βρε τζεσικα...εγω γι αυτο δεν ειχα βαλει ουτε στον Χρηστο ουτς τωρα στον Ανασταση...νομιζω το πιο αποτελεσματικο για τις γωνιες ειναι καμια κουβερτουλα πανω στπο τραπεζι δεμενη γυρω γυρω..

Ναι τους εχω και του δυο σπιτι....περαστικα μου! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

μμμμ....ναι.....κι εγω απ΄οτι φαινεται μια κορη!χαχαχαχαχα!!!!

αληθεια μια κορη ειναι οτι πρεπει.βεβαια μενεις μονιμως ταπι γιατι δεν αποφευγεις τον πειρασμο για ψωνια αλλα τι κανεις.ειναι περιττο να πω οτι ακομα δεν εχω ψωνισει τιποτις:-(ασχετο αλλα αυριο θα παω να κανω αναλυσεις για θυροειδη γιατι παρολο που προσεχω την διατροφη μου εχω μεινει στασιμη στα κιλα:(


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχχχ τι μου θυμισες τωρα....οτι εχω κι εγω να παω στο ικα να παρω αποτελεσματα απο εξετασεις θυροειδη...τις ειχα ξεχασει τελειως....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που στο θυμισα;)η αλήθεια ειναι οτι ειναι τελεια να ψωνιζεις για κοριτσια γιατι οι επιλογες ειναι ατελειωτες.λοιπον το ξανασκεφτηκα:θελω αλλη μια κορη κ εναν γιο γιατι δεν ειμαι ετοιμη να αποχωριστω τα φρουφρου:-Pτι καλο θα μαγειρεψεις σημερα????


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Ελα κοριτσι μου εδω ειμαι.

με πηρε τηλ η λογιστρια να μου πει οτι ειναι ετοιμα τα χαρτια μου...μαλλον θα παω τη τεταρτη στον οαεδ να κανω αιτηση για ταμειο


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελα μια χαρα τοτε!!!!εγω τωρα περιμενω την κορη να ξυπνησει για να παμε λιγο στην μανα μου να μας δωσει φαγητο γιατι βαριεμαι σημερα τελικα να μαγειρεψω....τι καιρο κανει σημερα στην ομορφη Θεσ/νικη?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο καιρο εχει!Ηλιακο και ζεστουλα!

Εκει;;Εγω πρεπει να μαγειρεψω γμτι....κανα τουρλου θα κανω μαλλον...αλλα δε το τρωει ο μεγαλος...θα βαλω μπολικες πατατουλες μπας και φαει απο αυτες!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Τα παντα εκτος απο οσπρια ακομη δε του εδωσα,στο χρονο θα φαμε!Επισης αποφευγουμε το αλατι και τα μπαχαρικα!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...