Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

εμεις οσπρια ξεκινησαμε αρχες 9ου ενω σε αλλες φιλες μου ο δικος τους γιατρος τους ειπε στον χρονο πανω.της δινω 1 φορα την εβδομαδα και τρελενεται.μεχρι στιγμης φακες και φασολια.ψαρι θα φαμε στον χρονο και αβγο ολοκληρο επισης.τωρα τρωμε μονο κροκο.αλατι μια ποντιτσα απο το κουταλακι του γλυκου και αυτη σπανια γιατι το ξεχναω.μπαχαρικα καθολου.ψωμι ΜΠΟΛΙΚΟ....


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχα εμεις ψαρι και αυγο ολοκληρο τρωμε ηδη απο τον δεκατο...ο,τι ναναι ειναι οι παιδιατροι ή μου φαινεται;;;;;;;;;;

τρεχω να δω το καροτσι!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

βουρλιστηκα οταν το ειδα.θα μπω στο skype να κλαφτω στον πατερα μου για να μου το στειλει γιατι απ'οτι ειδα δεν το εχει στο Ελλαντα.ο δημος κερκυραιων εφτιαξε κοτζαμ ποδηλατοδρομο,να μην τον οργωσω με το περασμα μου(χιχιχιχι)


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως για τους παιδιατρους επειδη εχω 2 εναν της επιλογης μου(δλδ τον δικο μου παιδιατρο που ακομα ασκει το επαγγελμα του) και 1 του ταμειου ο καθενας λεει πραγματα διαφορετικα.τι να πει κανεις:confused:


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Τι να πεις;;;τιποτα...εμπιστευεσαι καθε φορα τον εκαστοτε παιδιατρο και ελπιζεις να πανε ολα καλα!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ελενακη δεν θελω αλλα θα σε αφησω προς το παρον μονη γιατι πρεπει να παω στην μανα μου.θα ανοιξω ομως εκει το δικο της λαπ τοπ.ελπιζω να ερθεια για παρεα καμια τρουπρα γιατι παρα ερημωσε το καφε μας


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να πω συγχαρητηρια στο Σοφακι μας που ξεχασα και καλη σταδιοδρομια στον αντρουλη της!!!!

Αντε και σ'άνωτερα!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι μπράβο στον αντρούλη σου! Άντε να συμβάλλει σε σημαντικές αλλαγές στο Δήμο! Τώρα για σένα δεν ξέρω αν είναι καλή αυτή η εξέλιξη!

Καλημέρα δεν είπα! Είστε όλες καλά? Ερώτηξης: Στα παιδιά τα φαγητά τα δίνεται κανονικά ή μη αλεσμένα? Εμείς έχουμε πολύυυ ψωμί ή μάλλον χυλό ακόμα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαρινακι μου!!

Κοιτα εμενα μασαει ο δικος μου,δηλαδη μακαρονακια ρυζακι,πατατουλες,αλλα του το αλεθω το φαγητο παρόλα αυτα!πρωτον γιατι το κρεατακι ειναι δυσκολο να το μασησει ακομα και δευτερον γιατι δεν ειμαι διαυεθειμενη να ταιζω καμια ωρα το μη αλεσμενο!ενω το αλεσμενο σε δεκα λεπτακια εχει καθαρισει!!! ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Με κατάλαβες την τεμπέλα Ελενάκι έ???Κι εγώ βαριέμαι λε, με το αλεσμένο ξεμπερδεύουμε γρήγορα!

Εντομεταξύ φτού, φτού τα ζουζούνια μου νομίζω ότι την πέρασαν στο φτερό την ιωσούλα! Μακάρι να έιναι πάντα έτσι, χωρίς πυρετό! Μόνο που έχασα τη συνάντηση με το Χριστινάκι που θα πηγαίναμε τα παιδιά να παίξουν αλλά φοβήθηκα σε κλειστό χώρο μην κολλήσουμε κανένα άλλο παιδάκι τίποτα.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...