Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Μέχρι 17 Φεβρουαρίου την περιμένουμε!!! Προσωπικά ελπίζω να ερθει στις 11 του μηνα, την ημέρα που γεννηθηκε και ο μπαμπας της!!! Για να δω θα μου το κάνει το χατήρι;

Μαρία-nmeb την στιγμή που ειναι λίγο μπουκωμένα και οχι αρρωστα δεν μπορειτε να πάτε μια κοντινή βολτίτσα να ξεσκάσετε; Υποθέτω πως και αυτα θα ειναι σκασμένα!!

μπορει βεβαια ανετα να γεννηθει και 14 φεβρουαριου που ειναι του αγιου βαλεντινου και ειναι και τα γενεθλια της κορης μου!!! αν ειναι ερωτιαρα....θα δειξει...


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!

Μαρία με το καλό η ζουζουνίτσα σου!!

...."και στην τούρτα σου, θα σου βάζω ένα κεράκι από δω και πέρα" πες στον άντρα σου:D!!

apricot κοντεύουν και τα δικά σας γενέθλια!!

Θα κάνετε παρτάκι??

ellain θα ψάξω για δουλειά πάλι!!

Ελπίζω να βρώ κάτι....

Σήμερα θα βγώ!!!!

Θα τα πάω στον παιδίατρο γιατί ο μικρός άρχισε να βήχει...


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!με το καλό να έρθει η ζουζου!αχ!τι μου θυμίζεις...:P Μαρία καλή επιτυχία για δουλειά!:P και εγώ ψάχνω αλλά τζίφος,χειμώνας βλέπεις..και περαστικά στα ζουζούνια σου,α!εδώ χιονίζει!!!!!:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

apricot κοντεύουν και τα δικά σας γενέθλια!!

Θα κάνετε παρτάκι??

θα κανουμε παρτυ βεβαια, και η κορη μου το περιμενει πως και πως, μου εχει παραγγειλει τουρτα χιονατη:P


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!

μπετυ και maria nmeb σας ευχομαι καλη επιτυχια με την δουλεια!! Ελπιζω να ειστε τυχερες!

apricot θυμαμαι κι εγω πως περιμενα τα παρτυ μου, μια βδομαδα ολοκληρη δεν κοιμομουν...τι ωραια...

maria mg θα βαζετε το ιδιο κερακι στην τουρτα π.χ. 1,2,3 κτλ και του αντρα σου θα εννοειται μπροστα και το 30,40 και ουτω καθεξης!!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια,ν.Κοζάνης πρως το παρών και συνεχίζει το χιονακι και μου αρέσει!!!!!πως τα πήγες με την εύρεση εργασίας?εγώ τίποτα..:( αλλά αύριο είναι μια άλλοι μέρα..χι!που ξέρεις...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

apricot λυπήσουμε με.. αν είναι ερωτιάρα θα τρέχω!!!χαχα!! Βρε οποτε θέλει να ερθει, εγω απλα θέλω να φτάσουμε μεχρι 7-8 Φεβρουαρίου ωστε να εχουμε παρει ενα εικοσαήμερο απο τον μήνα μας!!!Εσύ ετοιμάζεσαι για παρτάκι συντομα ε; Μ'αρέσει η επιλογή της κορης σου, τουρτα χιονάτη!!! Υποθέτω πως και στις αποκριες χιονάτη θα ντυθεί ε;

Μαρία-nmeb Καλη τύχη με το θέμα της δουλειας, πως ειναι σημερα ο μικρός σου; Μπέτυ καλη τυχη και σε εσένα!!

ellain του ειπα πως θα του βάζω ερωτηματικό!! μα τι να πω να ηταν πενήντα καπως θα το καταλάβαινα, αλλα τωρα; Ανδρες!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ίωση, τελικά, περνούν και τα δύο και είναι με αντιβίωση!

Ευτυχώς είναι πολύ ελαφριά...

Ωραία η τούρτα με τη Χιονάτη!

Την είχαμε στα 3α μας γενέθλια!!

Τώρα θέλει με την Tinkerbell!!!

Aλλά θέλει να ντυθεί πασχαλίτσα....:?

Βέβαια η πασχαλίτσα δεν είναι άσχετη με το θέμα, αλλά δεν έχει τον πρωταγωνιστικό ρόλο....:cool::lol::lol:

Πάντως πρώτη φορά πετυχαίνουμε τις απόκριες στα γενέθλια της και θα κάνουμε πάρτυ μασκέ!!

Σκέφτομαι να ντυθώ και 'γω!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι όμορφη ιδέα!! Αν ντυθεις και εσυ νομίζω πως θα ξετρελλαθεί η μικρή σου!!! Τον γιοκα σου θα τον ντυσεις;

Σκέφτομαι πως σε λίγα χρόνια θα τα εχουμε και εμεις αυτα και συγκινουμαι!! Πω πω τελικά αν και αργά μαλλον με επιασαν οι ορμονες της εγκυμοσυνης!!!

Στο μεταξυ δεν σας ειπα να γελάσετε!! Ο ανδρας μου είχε κανονίσει ολες τις υπηρεσίες του Φεβρουαρίου να τις κανει το πρώτο δεκαήμερο γιατι μετα θα πάρει την άδεια πατροτητας και δέκα ημέρες κανονική για να ξεκουραστει και να ευχαριστηθει την μικρη!! Τους έχει δηλώσει πως ειμαι στο μήνα μου και πως απο 17 Φεβρουαρίου και μετα θα λειπει!!!! ΕΕεε.. με παίρνει τηλέφωνο τωρα, του έβαλαν οοοοολες τις υπηρεσίες απο 17 και μετα!!!!! Τι να πω; Παλευει τωρα να τα αλλαξει!!! Του είπα πως να ειμαι σπιτι δεν με νοιάζει, τι να έχει υπηρεσία οταν η μικρή ειναι 7 ημερών τι να εχει οταν ειναι 20!! Εξάλλου αυτη ειναι η ζωη μας και ετσι θα μαθουμε να ζουμε!! Αλλα να εχει υπηρεσία οταν θα ειμαι στο μαιευτήριο (μόνο εκει θα δεχτουμε επισκέψεις, στο σπιτι μας οχι) να το ξεχάσει!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά, Μαράκι, τι να πω??!!

Στην αρχή χαμογελούσα και μετά πήρα μια έκφραση "ε, όχι"!!:|

Πάντως, δεν κοιτάει να τις κάνει όλες μαζεμένες στην πρώτη εβδομάδα, στην περίπτωση που η μπέμπα βιαστεί πολύ να σας γνωρίσει??:lol::lol:


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπα.. τον ξέρω τον ανδρα μου!!! Μετα θα ειναι κοιμισμένος και εγω θέλω να φροντίσει αυτος ολους τους συγγενείς και φιλους που θα ερθουν για ευχές στο μαιευτήριο!! Έχουμε ήδη δηλώσει πως στο σπιτι δεν θα δεχτούμε άτομα μεχρι να 40σει η μικρη, οποτε ολοι θα ερθουν στο μαιευτηριο. Αν αναλάβει αυτος αυτη την υποχρέωση και κατα τα αλλα τα καταφέρνω!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Τι όμορφη ιδέα!! Αν ντυθεις και εσυ νομίζω πως θα ξετρελλαθεί η μικρή σου!!! Τον γιοκα σου θα τον ντυσεις;

Σκέφτομαι πως σε λίγα χρόνια θα τα εχουμε και εμεις αυτα και συγκινουμαι!! Πω πω τελικά αν και αργά μαλλον με επιασαν οι ορμονες της εγκυμοσυνης!!!

!

Στην αρχή σκέφτηκα να ντυθώ κλόουν, αλλά φοβάμαι πως τα παιδιά θα με περάσουν για επαγελματία κλόουν που πήγε εκεί για να τα διασκεδάσει!!:lol::lol:

Η κόρη μου σίγουρα θα ξετρελλαθεί!!

Θέλει πολύ να ντυθώ και 'γω!!

Εννοείται πως θα ντύσω και τον μικρό!!

Σκέφτομαι για ινδιάνο, αλλά θα πάω να δώ τις στολές και μετά θα αποφασίσω!!

Τι σε λίγα χρόνια????

Του χρόνου θα ψάχνεις και 'συ!!!!!!

Και ναι!! σε περιμένουν στιγμές μοναδικές, ανεπανάληπτες, συγκινητικές.....κ.τ.λ. :wink::)


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

apricot λυπήσουμε με.. αν είναι ερωτιάρα θα τρέχω!!!χαχα!! Βρε οποτε θέλει να ερθει, εγω απλα θέλω να φτάσουμε μεχρι 7-8 Φεβρουαρίου ωστε να εχουμε παρει ενα εικοσαήμερο απο τον μήνα μας!!!Εσύ ετοιμάζεσαι για παρτάκι συντομα ε; Μ'αρέσει η επιλογή της κορης σου, τουρτα χιονάτη!!! Υποθέτω πως και στις αποκριες χιονάτη θα ντυθεί ε;

Μαρία-nmeb Καλη τύχη με το θέμα της δουλειας, πως ειναι σημερα ο μικρός σου; Μπέτυ καλη τυχη και σε εσένα!!

ellain του ειπα πως θα του βάζω ερωτηματικό!! μα τι να πω να ηταν πενήντα καπως θα το καταλάβαινα, αλλα τωρα; Ανδρες!!!

ναι και εγω ηδη τρεχω....ηρθε μια μερα σπιτι και μου λεει"μαμα εγω επειδη ειμαι πολυ ομορφη θελουν ολοι οι αντρες να με παντρευτουν και ο νικος και ο γκενη και πετρος....!"καγκελο εγω!! για τις αποκριες θελει να ντυθει λουλουδονεραιδα μιας και ειδαμε την thumpelina προσφατα αλλα με τη χιονατη και την dora εχουμε ερωτα εμεις! κατα τα αλλα τι κανετε?? αντε να γεννησεις και εσυ να διαλεγεις στολη του χρονου...


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρία εχω διαβάσει πως πολλά μικρά παιδάκια φοβούνται τους κλοουν!! Δεν ισχυει αυτο; Γιατι δεν ρωτάς την μικρή τι θα ήθελε να ντυθείς; Τα παιδάκια συνήθως εχουν καλές ιδέες πάνω σ'αυτα!! Πάντως το πασχαλίτσα το βρίσκω απίστευτα γλυκο!!!

Απ' οτι βλέπω ο γιιοκας σου ειναι εννεα μηνών, υπάρχουν στολές και σ'αυτες τις ηλικίες; (Νεα μαμα βλεπεις!!)

apricot χαχα!! Σε φαντάζομαι!! μόνο που σκέφτομαι τέτοιες δηλώσεις απο ενα σκατουλάκι, κάτι παθαίνω!!! Πάντως βλέπω πως οι προτιμήσεις ειναι κοινές Τινκερμπελ, Χιονάτη κτλ!!

Εχω και αλλη απορία σαν νεα μαμα, αν πχ στο παιδικό πάρτυ ντυθούν δυο παιδάκια το ιδιο δεν δημιουργειτε προβλημα μεταξύ τους;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...