Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες!

Σοφακι σε ευχαριστω για τις ευχες σου! Ναι ειδες?Ολα ηρθαν καλα, μακαρι να συνεχισουν κι ετσι.

Μπετυ νομιζω οτι αναλογικα τα επιδοματα θα τα πειραξουν, απο εκει κατι θα χασουμε, απλα πιστευω οτι δεν θα ειναι πολλα.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?? Μπετυ που μενεις αν επιτρεπετε και χιονισε?? και σε εμας χιονισε την Δευτερα αλλα την Τριτη το ελιωσε...εχει αρκετο κρυο και ολη μερα χθες εβρεχε!

Ειχα την μαμα μου εδω αυτες τις μερες και με ξεκουρασε με το μωρο...

Ρε κοριτσια αυτες οι μεταθεσεις δεν λενε να βγουν ποτε θα μας τις ανακοινωσουν???

εμενα ο αντρας μου ειναι απο το 2004 στο στρατο και εχουμε παρει μια μεταθεση μεχρι στιγμης και τωρα θα ειναι η 2η..εχουμε ψωμι ακομα μεχρι την συνταξη μας!!

Τελικα με τα επιδοματα και τα εκτος εδρας τι θα γινει? κανεις δεν λεει τπτ για τον στρατο... στην δικια μας μοναδα παντως μας χρωστανε λεφτα απο ασκησεις οπως και τα εκτος!!!

Μια κοπελα μου ειπε πως ψηφιστικε νομος για 9μηνη αδεια πατροτητας και στο στρατο..οπως και οι αλλοι δημοσιοι υπαλληλοι... υσχιει??εφοσον δουλευει η μαμα φυσικα ξερετε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Επιστρέψαμε σπιτάκι μας με την μικρή μας εκει εντός κοιλίας!!!!!!!

Εχω αρχίσει απο το πρωι τις δουλειές μπας και γεννησω σημερα που εχει γενέθλια και ο ανδρας μου!!! Αλλα μπααααααα.. δεν την βλέπω ζεστη την κορη μου..

Καλως την τιτίνα, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!

Σοφάκι εγω στο εχω πει ξανα, να κανεις αυτο που θα σας κανει ευτυχισμένους και να μην υπολογίσεις τι λεει οποιοσδήποτε τριτος!! Εσείς ξερετε καλύτερα

απο τον καθένα τι ειναι καλο για εσας και την οικογένεια σας!!!

Ellaiiiiiiiinnnnn τι υπέροχα νεα ειναι αυτα;; Με το καλό κοριτσάκι μου!! Να έχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιέστατο και χαμογελαστό μωρό!!!! Ολα θα πάνε μια χαρα!!! Πως νιώθεις; ποσο εισαι;Θα προσέχεις πολυ και να μην αγχώνεσαι!!! Οτι θέλεις εδω ειμαστε εμεις!! και ειδικά για την εγκυμοσύνη τα εχω ολα πολυ προσφατα στην μνήμη μου!! :P Φαντάζομαι το αγχος του ανδρα σου τωρα που φευγει για ασκηση και σας αφηνει και τους δυο σας!!!

joannakip συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Ήδη ενω δουλεύω (εξαιρούνται οι τελευταίοι 7,5 μήνες) 12 χρονια, ενσημα έχω μονο για τα 7,5!!! Δεν θέλω να χασω αλλα, γιατι μετα θα τα θέλω και δεν θα τα εχω!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!!!1

με το καλο να ερθει και η δικια σου μικρουλα.εχεις περιθωριο μεχρι τις 12 το βραδυ για να την κανεις δωρο στον μπαμπακα της(στο ευχομαι).εγω εκανα τη μικρη μου δωρακι στη μαμα μου 1 μερα μετα τα γενεθλια της.το αστειο ειναι οτι το ελεγα απο την αρχη οτι θα γεννησω τοτε(20 μερες νωριτερα απο την πητ μου)και με κοροιδευαν ολοι!!!που θα γεννησεις?ευχομαι με ενα πονο και με το καλο να παρετε το θαυματακι στην αγκαλια σας


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Επιστρέψαμε σπιτάκι μας με την μικρή μας εκει εντός κοιλίας!!!!!!!

Εχω αρχίσει απο το πρωι τις δουλειές μπας και γεννησω σημερα που εχει γενέθλια και ο ανδρας μου!!! Αλλα μπααααααα.. δεν την βλέπω ζεστη την κορη μου..

εγω σου ειπα θα γεννησεις 14 που ειναι του αγιου βαλεντινου για να εχει γενεθλια μαζι με την κορη μου...


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Σέυχαριστώ Τιτίνα αλλα τελικά δεν μου την εκανε την χαρη!!! Στο μεταξύ ολες γεννανε στο καφέ μας και ειμαι απο τις τελευταίες!!!

apricot μακάρι να εχεις δικιο!!! Θέλω να γεννησω φυσιολογικά και οχι με τεχνιτους πόνους!!!!!! Αντε να δουμε!!!

Στο μεταξύ δεν ξερω και τι να κάνω τωρα; να ψωνίσω για τα κουλουμα ή θα ειμαι στο μαιευτήριο;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


maria mg επεστρεψες!!! Αντε κι εγω νομιζα οτι θα μας ελεγες οτι γεννησες!!! Φαινεται της αρεσει της μικρουλας σου στην κοιλιτσα, ειναι ζεστα.

Ειδες τα νεα μου? Ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα πολυ περισσοτερο αγχωμενη. Ειμαι 5 εβδομαδων και 4 ημερων, αυριο εχω το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο αν και δεν νομιζω οτι θα κανουμε κατι, γιατι ειναι ακομα νωρις. Προσεχω πολυ και προσπαθω να μην κουραζομαι (το μωρο μου χθες μου απαγορευσε να σιδερωσω, το εκανε εκεινος!α ρε πατερα τι κανεις για το παιδι σου...). Φοβαμαι ομως πααααααααααααρα πολυ, τουλαχιστον να περασουν καμια 10αρια μερες να ακουσουμε την καρδουλα να ησυχασω λιγο...

Κατα τα αλλα κοριτσια αυτες οι μεταθεσεις οντως δεν λενε να βγουν, να ξερουμε κι εμεις τι μας ξημερωνει...Υπομονη και παλι...


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...