Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια τον πηρα τηλ.Εκτος απο το οτι δεν ξερει τιποτα, αυτος εκανε τα χαρτια του στην Διμοιρια Κατασκευων, ειναι το ιδιο πραγμα αυτο με τα εργοστασια που λετε ?Μιλαμε για το ιδιο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλη επυτιχια!!:Pκαι ο δικος μου την τριτη δινει εξετασεις,ελπιζω να εχεις δικιο και με το καλο να τους κανουν μονημους,ποσο κοστιζουν τα φιλτρα?

Για ποιες εξετασεις μιλατε γιατι δεν καταλαβα? χιλια ευρο το φιλτρο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια !!!!τι κάνετε?καλή επιτυχία στους άντρεσ σας κορίτσια.....όλα να πάνε καλά.για τα αποτελέσματα στα εργοστάσια δεν άκουσε τίποτα ούτε ο άντρασ μου στην μονάδα του.το μόνο που ακούστηκε ειναι οτι θα φευγουν γκρούπ γκρούπ μεχρι το καλοκαίρι.τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξερω τι να πώ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τον πηρα τηλ.Εκτος απο το οτι δεν ξερει τιποτα, αυτος εκανε τα χαρτια του στην Διμοιρια Κατασκευων, ειναι το ιδιο πραγμα αυτο με τα εργοστασια που λετε ?Μιλαμε για το ιδιο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριποζα 1000 ευρω?????????????? τι φιλτρο ειναι σαν αυτα τα κλασικα που μπαινουν πανω στην βρυση και εξεχουν; έ κατι αλλο? εγω κανενα 50 ευρω νομιζα θα εχουν

Οχι.Ειναι με 3 αντλιες(δηλ.φιλτραρεται το νερο 3 φορες) .Μπαινει στον μπαγκο και συνδεετε με την βρυση.Αν ψαξεις στι ιντερνετ θα τα βρεις.Εχει απο διαφορες εταιριες και βασικα διαφορες τιμες,αναλογα τη θες.Αλλα τα καλυτερα εχουν απο 800 μεχρι 1000ε πανω κατω.Εχουν και κατι φιλοι συναδελφοι και οταν το ψαχναμε τους ρωτησαμε και μας ειπαν οτι τελικα και αυτοι μονο στο φαγητο το χρησιμοποιουν.Για μενα τσαμπα το πηραν.Βασικα ειναι αναλογα σε ποιο μερος εισαι.Π.χ αυτοι που ειναι Λιμνο μονο στο φαγητο.Οι αλλοι οταν ηταν Χανια στα σοα μονο φαγητο και τωρα Θεσσαλονικη το πινουν .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλη επιτυχια στους αντρες μας που δινουν εξετασεις μονιμοτηττας!

εμεις το φιλτρο το πηραμε 80 ευρω και μας ειχε πει οτι μπορουμε να πινουμε οχι μονο στο φαγητο,τι να πω,

οσο για τα εργοστασια δεν ξερω τπτ απο πρωτο χερι μου το ειπε ο αντρας μου σημερα γιατι πηρε τηλ ο γνωστος του το συναδελφο του και του ειπε μαλιστα να ετοιμαζεται αλλα ο ιδιος τους ειπε οτι περιμενει να δει το χαρτι πρωτα οποτε ...........παλι στο περιμενε!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!για τα εργοστάσια άκουσα οτι θα φεύγουν άτομα μέχρι το καλοκαίρι ότι δηλαδή δεν θα φύγουν όλοι μαζί.άλλοι θα φύγουν τώρα άλλοι πάσχα και σταδιάκα μέχρι το καλοκαίρι θα έχουν πάει όσους έχουν επιλέξει.κορίτσια πάντως στην μονάδα του άνδρα μου όσοι έχουν κάνει τα χαρτία τους λένε ότι τους έχουν πάρει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...