Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Εχεις δικιο και εγω εχω ακουσει παρα πολλα.Ελπιζω να μην μας τυχει τιποτα οσο θα ειμαστε εδω.Ξερεις κανενα μαγαζι με βιολογικα φρουτα και λαχανικα? Στην Χολεβα πηγενατε για παιδιατρο?

φιλεναδα αρνητικο.γραμμη για βασιλειου.ναι μεν εχει κοσμο αλλα αυτη η χολεβα ειναι υπερ της αντιβιωσης.ο βασιλειου ειναι κ παρατηρητης της χαλκιδας.δηλ ειναι εξουσιπδοτημενοπς απο τον παν συλλογο παιδιατρων να καταγραφει κ να δινει αναφορα για τα κυματα των ιωσεων της χαλκιας.αν θες να σου δωσω συστασεις.ειναι ο καλυτερος κατα γενικη ομολιγια των ντοπιων.τωρα για το αλλο δως μου μισο να σκεφτω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φαντασου οτι η δικη μου ηταν κλειστη απο κατω στα οργανα της.ειχε μεμβρανωδη συμφηση χειλεων αιδιου.και οταν πρωτοπηγα χαλκιδα δυο παιδιατροι συμπεριλαμβανομενου και της Χ. δεν το καταλαβαν.μονο ο βασιλειου το καταλαβε και πηγα γραμμη για παιδων.

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα αρνητικο.γραμμη για βασιλειου.ναι μεν εχει κοσμο αλλα αυτη η χολεβα ειναι υπερ της αντιβιωσης.ο βασιλειου ειναι κ παρατηρητης της χαλκιδας.δηλ ειναι εξουσιπδοτημενοπς απο τον παν συλλογο παιδιατρων να καταγραφει κ να δινει αναφορα για τα κυματα των ιωσεων της χαλκιας.αν θες να σου δωσω συστασεις.ειναι ο καλυτερος κατα γενικη ομολιγια των ντοπιων.τωρα για το αλλο δως μου μισο να σκεφτω.

Αυτος ειναι συμβεμβλημενος?γιατι εμας μας ειπαν οτι μονο αυτη ειναι .Δεν ηξερα οτι υπαρχει κιαλλος γιατρος.Παντως εμας που πηγαινουμε σχεδον καθε 2 βδομαδες γιατι τα σκασμενα εχουν τρελαθει να αρρωστενουν απο την ωρα που πατησαμε το ποδι μας εδω,μας εχει δωσει μονο μια φορα αντιβιωση.Απλα δεν την χονεψα πολυ γιατι δεν εχει και τους ωραιοτερους τροπους ειδικα με τα πιτσιρικια δεν το κατεχει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο και εγω εχω ακουσει παρα πολλα.Ελπιζω να μην μας τυχει τιποτα οσο θα ειμαστε εδω.Ξερεις κανενα μαγαζι με βιολογικα φρουτα και λαχανικα? Στην Χολεβα πηγενατε για παιδιατρο?

εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει.παρα μονο μεσα στα μαρκετ.εισαι FUN αυτων?

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ειναι συμβεμβλημενος?γιατι εμας μας ειπαν οτι μονο αυτη ειναι .Δεν ηξερα οτι υπαρχει κιαλλος γιατρος.Παντως εμας που πηγαινουμε σχεδον καθε 2 βδομαδες γιατι τα σκασμενα εχουν τρελαθει να αρρωστενουν απο την ωρα που πατησαμε το ποδι μας εδω,μας εχει δωσει μονο μια φορα αντιβιωση.Απλα δεν την χονεψα πολυ γιατι δεν εχει και τους ωραιοτερους τροπους ειδικα με τα πιτσιρικια δεν το κατεχει καθολου.

αυτο ειναι ενα θεμα.δεν ειναι δυστηχως.αλλα μπρος στο καλο των παιδιων?μας τα εγραφε στο βιβλιαριο μας και την επισκεψη και τα φαρμακα και εκανα δαπανη στο κετθ .μαζευα 4-5 αποδειξεις-γιατι κ εμεις καθε 40 αρρωστεναμε.βλεπεις πηγαιναμε παιδικο -και επαιρνα περιπου τα 2/3του συνολικου κοστους στο τριμηνο απο την μοναδα.αλλα επεφτε το 40 ευρω βροχη στην αρχη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει.παρα μονο μεσα στα μαρκετ.εισαι FUN αυτων?

Και εγω δεν εχω βρει πουθενα.Δεν ειμαι φαν απλα για την μπεμπα τα θελω και με την ευκαιρια και γαι την μεγαλη.Αν αυτος ο γιατρος ειναι στην ασφαλεια στηλε μου τα στοιχεια του αν σου ειναι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις ευτηχως σημερα περασαμε ηρεμα σχετικα την ημερα μας,με οχι πολλα ουρλιαγματα,;) η παιδιατροι ειναι ενα πονεμενο κεφαλαιο,απλα ελπιζεις οτι θα ειναι καλος κυριως με τις μεταθεσεις..:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μου δεν εχει αλλα ολοι κοιμουντε εκτος απο μενα.Σημερα εδω ειχε μια υπεροχη μερα αλλα και παλι δεν το κουνισαμε απο το σπιτι.Η μπεμπα ειναι λιγο μπουκωμενη και την φυλαω για να μην χειροτερεψη.Καλα μιλαμε εχω μπουχτισει μεσα στο σπιτι.Μονο για να παμε την μεγαλη σχολειο βγενουμε.Απο βδομαδα ο καλος μου καθεται και ετσι ουτε γιαυτο δεν θα βγαινω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια μαθατε τιποτα σιγουρο πως θα πληρονομαστε?κατευθειαν η μισα μισα?μεσα στο μηνα?:roll:

Γεια σου Μπετυ μου.Δεν εχω ιδεα αλλα μην σκας Δευτερα ,Τριτη θα μαθουμε οταν παν οι αντρες μας να πληρωθουν.Σημερα εχει υπεροχο φεγγαρι.Φιλια

Link to comment
Share on other sites

την τριτη γιατι?αφου ειπαν 27 του μηνος θα πληροθουμε μισα η ολοκληρο το μισθο....εχω καταλαβει κατι λαθος?:roll:

Sorri εγω λεω θα δουμε αν θα ειναι τελικα 22,23 οπως παλια η 27 τελικα.Για τα μισα μισα δεν εχω ιδεα αν θα το κανουν απο αυτον τον μηνα.Παντως πολλα ακουγονται και δεν ξερω και γω τι να πιστεψω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...