Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

οποτε Σοφια μου θα πληρωνομαστε καθε 27 του μηνα συμφωνα με αυτο το αρθρο..και το σεναριο που ηθελε η επομενη πληρωμη μας στις 3 Ιανουαριου δεν θα υσχιει απλα θελουν να εχουν ολοι μια κοινη ημερομηνια πληρωμης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σε ολες.Ισως τελικα να ειναι καλυτερα που θα πληρωνομαστε 27 και 13.Τον πρωτο μηνα λιγο θα δυσκολευτουμε που θα πληρωθουμε 4 μερες αργοτερα σχεδον δηλ. 1 εβδομαδα μετα (θα χρειαστουμε περισσοτερα χρηματα για να βγαλουμε τον μηνα)αλλα σκεφτητε οτι μετα απο 16 μερες θα ξαναπληρωθουμε.Εδω τοσα μας κοψαν στις 4 μερες θα κολησουμε.Το κυριοτερο για μενα ειναι να μην γινουν αλλες μειωσεις ή στασεις πληρωμων οπως ακουγεται.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες.Ισως τελικα να ειναι καλυτερα που θα πληρωνομαστε 27 και 13.Τον πρωτο μηνα λιγο θα δυσκολευτουμε που θα πληρωθουμε 4 μερες αργοτερα σχεδον δηλ. 1 εβδομαδα μετα (θα χρειαστουμε περισσοτερα χρηματα για να βγαλουμε τον μηνα)αλλα σκεφτητε οτι μετα απο 16 μερες θα ξαναπληρωθουμε.Εδω τοσα μας κοψαν στις 4 μερες θα κολησουμε.Το κυριοτερο για μενα ειναι να μην γινουν αλλες μειωσεις ή στασεις πληρωμων οπως ακουγεται.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Δεν θα πλγρωθουμε 27 και μετα ξανα στις 13..θα πληρωθουμε στις 27 και μετα λογικα καθε 27 του μηνα..Δηλαδη θα μας πληρωσουν 27/11 και μετα 27/12

Link to comment
Share on other sites

Μα στο αρθρο αν το διαβασατε μεχρι τελος γραφει για 27 και 13.Κατι το οποιο ακουγοταν εδω και καιρο.Τελικα πραγματικα οτι ακουγεται καποια στιγμη γινεται.Τελος παντων το τι θα γινει τελικα θα το δουμε αυτο τον μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Μα στο αρθρο αν το διαβασατε μεχρι τελος γραφει για 27 και 13.Κατι το οποιο ακουγοταν εδω και καιρο.Τελικα πραγματικα οτι ακουγεται καποια στιγμη γινεται.Τελος παντων το τι θα γινει τελικα θα το δουμε αυτο τον μηνα.

μαλλον εγω δεν καταλαβα κατι.δηλ τα μισα θα τα περνουμε 27 και τα υπολοιπα 13? ειναι τοσα πολλα τα λεφτα που μας δινουν που απο την αρχη ετσι επρεπε να γινετε μην μας τα δινουν ολα μαζι και δεν ξερουμε που να τα πρωτοξοδεψουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχεις δικιο.Απλα εγω αυτο καταλαβα δηλ. για 27 και 13.Μισα και μισα.Καλα τους πρωτους μηνες θα γινει το μπαχαλο!Γιατι ειχαμε συνηθισει να τα κανονιζουμε αλλιως.Τωρα πρεπει να μαθουμε σε ενα νεο τροπο.Καλη αρχη κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται βρε κοριτσια που χαθηκατε ολες.Μη μου πειτε οτι μιλατε στο fb συνεχεια και μενα με αφησατε μοναχουλα.Δυστηχως ο συζηγος μου απαγορευσε να μπω στο fb.Εχει βλεπετε λατρεια με το λαπτο του οποτε επρεπε ποιο μπροστα να τον ρωτησω.Εσεις τι καιρο εχετε ,εμεις εδω ηλιο.Φοβερο καιρο για βολτες ,αλλα δεν το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,δεν νομιζω α ισχει αυτο,λογικα μια φορα πρεπει να πληρονομαστε,λες και περνουμε τα πολλα για να πανε σε 2 δοσεις,και σκεφτητε οτι ειναι και χριστουγεννα!:confused: εμας εδω εβρεχε σημερα τωρα εβγαλε λιγο ηλιο!

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε πολλες δημ.υπηρεσιες εδω και παρα πολλα χρονια οπως π.χ. το νοσηλευτ.προσωπικο στα νοσοκομεια που περνουν πανω κατω τα ιδια χρηματα με μας ,πληρωνονται δυο φορες τον μηνα(σπαστα).Οποτε για μενα τιποτα δεν ειναι απιθανο.:|

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΙΚΗ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ.ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΕΙΚ ΤΡΟΥΦΑΣ.

ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΚΕΙΚ!!!!ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΩ ΕΒΡΕΧΕ ΣΗΜΕΡΑ,ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑ!!!!!

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κεικ τρουφας.Καλα δεση εισαι φοβερη.Μου ανοιξες την ορεξη και ειμαι σε προσπαθεια διαιτας ,βεβαια εχω μεινει μονον στην προσπαθεια αλλα τελος παντων.Αυριο στον καιρο ειπανε οτι θα βρεχει παντου,αλλα δεν με νοιαζει γιατι ο αντρας μου καθεται και ετσι θα παει αυτος την μεγαλη στο σχολειο.Οταν βρεχει δυσκολευομε πολυ γιατι για να παμε στο σχολειο περνουμε και την μπεμπα εννοειτε.Η πολυκατοικια δεν εχει πιλοτη και ετσι αν βρεχει πολυ δεν παμε καθολου γιατι γινομαστε ολες μουσκεμα μεχρι που να μπουμε στο αυτοκινητο.Εγω παλια εκανα πολλα γλυκα αλλα επειδη στο τελος τα ετρωγα μονη μου χωρις συμμετοχη της υπολοιπης οικογενειας ,τα εχω κοψει τελειως.Οταν θελουμε γλυκο παμε στο ζαχαροπλ. και περνουμε.Ενταξει κανα κεικ το κανω ,μονο και μονο για να εχουν για πρωινο.Αλλα μονο απλο κεικ ,με σοκολατες και τετοια δεν θελουν.Εγω τα λατρευω.Γενικως οτι εχει σχεση με σοκολατα το λατρευω.

Link to comment
Share on other sites

να σας στειλω και γω που εκανα κεικ? μισο απλο μισο με κακαο! τι προτιματε?

τα κουλουρακια ακομη δεν τα εκανα μαλλον αυριο αν προλαβω γιατι θελω να κανω και τυροπιττακια! ειναι να μη παρω φορα.

οσον αφορα την πληρωμη γνωμη μου ειναι οτι θα την κανουνε οπως ολων των δημοσιων υπαλληλων καθε 1η και 15 του μηνα.μου φαινεται χαζο αλλα ολοι οι αλλοι πως βολευοντε ετσι και μεις αρκει να μη κοψουν αλλα χρηματα,το δωρο χριστουγεννων ειναι το τελευταιο που περνουμε ε?απο την καινουργια χρονια κοβοντε τα δωρα.

με τον καημο θα μεινω δεν εχω παρει ποτε δωρο η δουλεια που εκανα προ μικρου δεν ειχε δωρα.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ξέρετε αν υπάρχει στο forum κάποια γυναίκα στρατιωτικού στην Αθήνα?

Δεν ξερω αν υπαρχει καμια,αλλα μην αγχωνεσαι.Πες τον συζηγο σου να ρωτησει τους συναδελφους του που εχουν παιδια ,που πηγαινουν.Εμεις παντα ετσι κανουμε οταν πηγαινουμε σε ενα καινουργιο μερος.Ξεχασα να σας πω καλημερα.Καλημερα λοιπον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...